Roma Final | Manchester Utd. 0-2 FC Barcelona | Şampiyon Barcelona! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Roma Final | Manchester Utd. 0-2 FC Barcelona | Şampiyon Barcelona!

Cevap: Roma Final | Manchester Utd. - FC Barcelona | 27 Mayıs | 21.45

İki takım belki de tarihlerinin en iyi dönemlerini geçiriyor. Barcelona'yı anlatmaya gerek yok. Manchester da zaten geçen senenin Şampiyonlar Ligi şampiyonu. Liglerinde de şampiyonluklarını ilan ettiler. Maç çok zevkli geçecek orası kesin de, C. Ronaldo ve Messi'yi karşılıklı oynarken izlemek maçtan bağımsız ayrı bir zevk. Barca orta sahası nedeniyle burun farkıyla favorim.

Güzel bir maç izleriz büyük ihtimalle...

Shakhtar Donetsk rakibini bekliyor... :D

4-1 Barça alacak.. MESSİ Man of the Match olacak..

İngilizleri hiç sevmedim sevmem. Fener den nefret etsemde İngilize karşı yarı türk takımı feneri tutarım.

o nedenle bize zararı olmamış bir ülke olması hemde Akdeniz insanı olmaları nedeniyle.. KATALANLAR işallahh kazanacaklardır.

Ama hava..:p

Manu chelsea gibi defansif oynamayacak ve iki takımda tüm yeteneklerini gösterecek..Bu durumda çok zevkli bir maç izleyeceğiz..Hem Barçam hem de Messi dünyanın en iyileri olduklarıı gösterecek ve doğum günümde bana en iyi hediyeyi verecekler.. :)

Barcelona'ya çok güveniyorum %65 topa sahip olma oranını yakalarlarsa gelsin goller!

Bol gollü bir maç olacak ve merak edilen soruya cevap bulunacak herkes tartışıyor Messi mi Ronaldo mu herkesin fikri değişik tabiki bakalım Roma'da hangisi gülecek!

Gönlüm Barcelona'dan yana ama ManU kazanacak gibi geliyor.Messi'de Ronaldo'da süper oyuncular,birinin tarafında olup ötekini yermek yerine ikisininde muhteşem futbolunun tadını çıkarmak bence en iyisi.Her yönüyle muhteşem bir maç olacağı kesin...

Mençıstır alır abi...

Maçın yıldızı adayım da Manchester için Van der Sar,Barcelona için Xavi...

Zevkli bir mac olmasi dilegiyle, umarim Barcelona alir.

yürü be manu göster şu halısaha topçularına dünyanın kaç bucak olduğunu..

Barca nın almasını istiyorum çok süper bir maç olacak gerçekten.

Oyumu Barca ya atmama rağmen Man U. kupayı alacak gibime geliyor. Chelsea kadar olmasada aynı taktikle oynarlarsa Man U. maçı alır. Ve bence böyle maçlarda tecrube çok önemli.. Ferguson gibi kurt bir hoca, stajer Guardiola yı mat edebilir...

Üst Alt