# Ronaldinho - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ronaldinho

Cevap: # Ronaldinho

Hagi gelirken de çok soru vardı hakkında. Efsane kadromuzun saha içindeki mimarı oldu ama. Fatih Terim'in oyun mantalitesinin oluşmasında ve yerleşmesinde büyük katkı sağladı. Ronaldinho'da bu ülkeye kupa getirebilecek bir adamdır. İyi bir kondisyoner Ronaldinho'yu 15 günde 90 dakka at gibi koşacak hale getirir. Benim esas endişem ise sakatlıklar. Acaba bu ülkenin kasaplarından Ronaldinho'yu koruyabilecek miyiz? Ama ben Emre Çolak'ın da yokluğunda çok iyi iş yapacağına eminim.

burda ronaldinhoyu beğenmeyenler var sonrada dünya yıldızımız yok diye saçma triplere giriyorlar bama muhtaç bırakıyorlar diye.

ben vitrin transferi olsun diye alırım rakibim 9 milyon euro emenikeye verirken ben bi zamanların megastarına verir alırım bu adamı.

ronaldinho gelmez,adam brezilyada rahat,parasınıda alıyor ve mutlu dolayısı ile bize gelmesi çok zor ihtimal.

gelirse olay olur orası ayrıdır ve bize havada katar ama çok zor..

Ronaldinho 100 kilo bile olsa şu ligde kralının belini kırar, bakkala yollar çalımlarıyla. Keşke gelse gerçek 10 numara Ronaldinho.

Alex her maç 15 km koşuyor sanki adamdan koşmasını bekliyorlar , yıllardır Türk futbolu ile dalga geçiyor Alex , Ronaldinho napar bilemiyorum fantezi üretir bol bol

Ronaldinho bugün gelse, Istanbul'da 8.5 büyüklügünde bir deprem olur orası ayrı. Hagi ile kıyaslamak mümkün degil. Biri Brezilyalı, nefsine ve keyfine düskün. Digeri Balkanların hırcın ama mütevazi yıldızı, Güneydogu Avrupa'dan cıkan tartısmasız 1 numaralı efsane.

Ronaldinho futbolu bırakalı 3 yıl oldu.Sakın drogba da yaşlı falan demeyin.Drogba hala çakı gibi

Ronaldinho ve gercek Ronaldo kaç kilo olursa olsun, bizim ligde rahat is yaparlar. Ne bizden transfer teklifi gider nede onlar gelir. Gelecegi düşünüyorsak tabiki alinmamalilar.

ilk gelişinde krallar gıbı karsılanır sonra yatar sorun cıkarır kılolarından futbol oynamaz sımarıklıga yatar barcelonadan mılandan kovuldugu gıbı bızdende kovulur işi bitmiş adam ronimi kaldı arkadaslar ya kac senedır gelecek gelmesın kardesım napıyım artık bu adamı ben

Adamın 50 kilo fazlası var kafasında futbol oynama düşüncesi yok.Yaş asla sorun değil her şey oyuncuda bitiyor ama Roni bu saatten sonra halısahada bile oynayamaz.Gelirse ve 8 milyon yıllık alırsa tarihi hata olur.Drogbaya 5 milyon euro çok rahat verilir ama Roniye 2 milyon bile vermem

Sorun kilo ve gece hayatıysa Sergen nasil oynadı ?

sergenin ne kadar oynadigi biraz tartisilir esasinda. Adamin ilk sampiyonlar ligi maci hatirladigim kadariyla Lazio macinda Umit karana assist yaptigi galatasaray maciydi. Zaten fazla kilolari ve alemci kisiligi yuzunden hep "eger full performans oynasaydi dunya yildizi olurdu" denen bir kisilik. Yetenegini tartismam ama basarilari tartisilabilinir.

Bence Ronaldinho ne kadar cok sevsem bile artik bize uygun bir futbolcu degil diye dusunuyorum.2-3 sene once super bir transfer olurdu Brezilya ligi bir kere turkiye kadar kesinlikle cekismeli degil. Cok da sIkIci bi lig.

Üst Alt