ronaldinho - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Ronaldinho Transferi | Fatih Altaylı

Yani şimdi yıllar öncesinden bir olayı örnek göstererek, alakasız bir adamı örnek verip taraftarı yanına alarak Fatih Terim'e yüklenilmesini mantıklı bulmuyorum. Hatta kötü niyetli buluyorum

İsviçreliler Türkleri hiç sevmez işin içinde Bayernle Manu var gerçekci olmak lazım. Adamlar bizim teklifimizden bahsederken tek amaçları var fiyatı yükseltmek. Futbolcu içinde aynı şey geçerli Manu ve Bayern varken özellikle Manu biz yani Türkiye tercih sebebi değiliz kardeşim. Ayrıca Sezon başı yaşadığımız sıkıntıyı unutma isabetli olmuştur olmamıştır orası ayrı mevzu Atleticodan 3 futbolcu alacaktık 1 i geldi. İyiki öyle olmuş diyoruz şimdi.

Olabilir. Niyetimiz var, istekliyiz. Düşüncemiz bu yönde

Kimse Terime yüklenmedi, yüklenmez heleki Altaylının yazısıyla :D Ama ne yalan söyleyeyim R10 uda Arenada bizim formayla görmek güzel düş :)

Yani şimdi yıllar öncesinden bir olayı örnek göstererek, alakasız bir adamı örnek verip taraftarı yanına alarak Fatih Terim'e yüklenilmesini mantıklı bulmuyorum. Hatta kötü niyetli buluyorum

Ne yani Fatih Altay'lı sen Ronaldinho gelirse Hagi kadar yaralı mı olacak diyorsun.

Bu adama uyuz oluyorum arkadaş ya

engin-kazım-baros-elmanderin yapacağı katkıyı tek başına yapar. eeee ozaman

unutmayın fbde alex-galatasarayda hagi bu isimler maddi-sponsorluk gibi şeyler dışında.

katkılarını görüyorsunuz-gördük. emre-suat-okanda koşuyordu ama son sözü hagi-hakan söylüyordu.

r10 gerçektir. stadta formamızla çıktığında ne hayranlıklar doğacaktır.

--shagiri--------------r10--------

riera-engin-emre ç----- mücadeleci oyuncular ama etkinlikleri yok. emre ç. performansı yüksek seviyede ama güçlenmesi lazım..

engin-kazım-baros-elmanderin yapacağı katkıyı tek başına yapar. eeee ozaman

unutmayın fbde alex-galatasarayda hagi bu isimler maddi-sponsorluk gibi şeyler dışında.

katkılarını görüyorsunuz-gördük. emre-suat-okanda koşuyordu ama son sözü hagi-hakan söylüyordu.

r10 gerçektir. stadta formamızla çıktığında ne hayranlıklar doğacaktır.

--shagiri--------------r10--------

riera-engin-emre ç----- mücadeleci oyuncular ama etkinlikleri yok. emre ç. performansı yüksek seviyede ama güçlenmesi lazım..

Murat yazının tamamını okudum fakat bu kısmından sonraki okuduklarım bu kısmı düşünerek geçtiği için bir şey anlamadım. Nasıl olur bu durum anlaşılır değil açıkçası

Gelmiş geçmiş en büyük yetenek.Varsa öyle bir ihtimal Fatih Hoca yeniden bir düşünmeli derim.

Gelmis geçmis en büyük futbolculardan, bu adam'i getirirsen, forma'yi felan biraktim, müthis seyirci artisi olur..

Bahsettiği isim sanırım HAGİ.

Ancak ben Terim'in "Hagi gelsin benim maaşımdan kesin" ve "Gelirse dünyanın en iyi 3 futbolcusu arasına girer" dediğini Mehmet CANSUN'un ağzından 10'un Vedası belgeselinde duydum.

Murat yazının tamamını okudum fakat bu kısmından sonraki okuduklarım bu kısmı düşünerek geçtiği için bir şey anlamadım. Nasıl olur bu durum anlaşılır değil açıkçası

çok basit....

r10 atacağı pas-asist-gol= elmander-baros-engin-kazım yapacakalrı ile aynı olur.

şunu anlamıoyorsunuz galiba... melo-selçuk-emre ç.- her türlü mücadeleyi veriyor. önemli maçlarımıza bakın. eboue-semih hep öne çıkmaları sayesinde-emrenin şık vuruşleri sayesinde oldu.

kazım-enginde-riera oynasada defansa katkıları yok. gerçi ilerdede bi halt yapmıyorlar.

r10-shagiri kanatlarda olsunnn takım dediğin budur işte...

R10 tabii ki dünya çapında yetenek , futbol tanrısı kategorisinde bir oyuncu .

Eğer bu adamın GS'a gelme ihtimali olsaydı sizce Fatih Terim itiraz eder miydi ?

Hangi hoca istemez R10 ile çalışmak ?

Ronaldinho bu , R10 ismi varsa hersey bir tarafa bırakılabilir benim gözümde. Daha üstünü bilmiyorum ben.

-------Sercan------Elmander--------

------------Ronaldinho--------------

-----Emre-----Melo-----Selcuk------

Hakan----Ujfalusi---Semih-----Eboue

--------------Muslera---------------

Yok artık daha neler. :D

Gelmemesi isabet olmuş.Bize başarıya aç, genç futbolcular lazım.

Bir kez de 5 yıl oynattığımız adamdan para kazanalım yahu.

Ronaldinho 31-32 2 yıl oynat,sonra bitti gitti.kasadan giden para,2 yılda bonservisi ile birlikte kafadan 40-50 trilyon.O kadar savurgan bir kulüp değiliz artık.

Shaqiri gelsin,gencecik çocuk.kafamız rahat olsun..Shaqirinin gelmesi,Ronaldinho'nun gelmesinden daha mutlu eder beni.

Şovmen topçu istemiyorum.Takım oyuncusu istiyorum.Başarıya aç futbolcu istiyorum.

TFF ye gidip eğer 7 yabancıya çıkarırsanız sınırlamayı R10 getiririz denmeli.Türk liginin marka değeri artar :)

Attığı milimetrik paslar yeter..

O topu göğsüne alması bile yeter bizi coşturmaya .

çok ilginç, 10'un vedası belgeselinde irfan kurtoğlu şu ifadeleri kullanıyor. sene sanırım 2001 bunları söylerken:

"ergun gürsoy sana hagi'yi alalım mı diyor, terim ergun abi olabilecek şeylerden konuşalım diyor"

"aynı masada toplandık, başkan o aralar isteksizdi hagi'yi almaya, fatih bana bir kağıt uzattı 'ben bir sene para almayacağım hagi yi alın' yazıyordu kağıtta"

"peki dedim bu kadar istiyorsun da bu adam avrupa'da ilk 10 a girer mi? terim: dünyada ilk 3 e girer."

yakın zamanda izledim belgeseli diyaloglar birebir olmasa da çok yakın.

ayrıca fatih terim'in tercihlerine saygı duymak ve olayı büyütmemek lazım.

tabi bu yazıda 3 yıl şampiyonluk yaşadı diyor demek ki hagi değil muhtemelen popescu

Bu adamı istememek artistlikten başka bir şey değil. Derdiniz ne sizin? İsmi yeter ismi. TR'de savaşmaz evet, belki yeri gelir takmaz ama CL'de uzun süredir uzak kaldığı CL'de kimse onu durduramaz..

Üst Alt