Ronaldo artık Real Madrid'te ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ronaldo artık Real Madrid'te !

Cevap: Ronaldo artık Real Madrid'te !

Şu paralara gerçekten kısıtlama getirilmeli artık,yakında 3 haneli rakamları göreceğiz...

Hücum yönü iyi olan oyuncuları birer birer kadrosuna katıyor Real.Sırada Ribery var galiba :)

Hiç farketmez. Şampiyonluk bizim, kupa bizim, gelecek sene Bernabau'da oynanacak olan Şampiyonlar Ligi de bizim. :) United'a bravo, bir takım daha kurar Sir Alex o parayla. ;)

Görünce inanamadım ama adamlar satıyor yahu. Rekoru Ronaldo ele geçirdi. Bayağı uzun bir süre de kırılacağa benzemiyor. Ronaldo'nun Real'le anlaşamayıp satışın gerçekleşmeme ihtimali yok bence. Hayırlı olsun, ne diyelim.

Adamlar verdikleri paradan çok daha fazlasını kırmasını biliyorlar, neden vermesinler o parayı?

------Casillas

---Pepe----Albiol??

Ramos----------Marcelo

--Xabi Alonso??--Diarra

Robben------------Ronaldo

----------Kaka

----------Villa

------Samuel Eto (Zlatan?)

Henry-----------Messi

---Iniesta----Xavi

Abidal----Yaya---Alves

-----Pique---Puyol

---------Valdes

Hala ciddi klas farkı var iki takım arasında, olası Albiol ve Xabi transferlerinin de kapatamayacağı..

Essien ve Fabregas'ı alırlarsa ancak kafa kafaya olabilir, onda da burun farkıyla hala Barça daha iyi.

Kalın olanlar alanlarının en iyi oyuncuları.

Alanında en iyi olmayan Henry'nin bile arkasında Abidal ile, Robben - Ramos'lu kanadı tecavüze uğrattığını biliyoruz. ;)

O yüzden o kalın olanları Barça Madrid'e satmadığı sürece en iyi Barça'dır...

Oğuz Bey;

Katalunyalı olduğunuz için şaşırmadım bu yukarda yaptığınız açıklamaya.Ancak size şu olası kadrolarda sormak istediğim iki soru var?

-Messi Allah korusun sakatlanırsa ne olucak?(olmadığı maçlarda ki üretkenlik yerlerdeydi)

-Real bu transferleri yaparsa birçok skora hükmetcek adamı olucak.Birinin sakatlığı o kadar etkili olmayacak bana göre.Siz ne düşünüyorsunuz?

Not:Sadece Galatasaraylı olarak soruyorum.

Ronaldo Kaka ayni takimda vay anasini hucum gucleri Villa transferi ile birlikte doruk noktaya ulasir.Bu arada Manchester united bu parayla iyi bir kadro kurar adamlarin sistemi oturmus ama Ronaldonun yeri zor dolabilir.

Üst Alt