ronaldo luis nazario de lima - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ruud van Nistelrooy bu dombiliden daha iyi topcuydu desem katilirsin sanirim.
“The Brazilian Ronaldo was the best player I played with. [ . . . ] The goal I scored against Fulham (during the Premier League 2002/03 season, van Nistelrooy carried the ball from the half-line before scoring with a neat finish), which was exceptional for me, for him it was more like his standard. His natural ability was far beyond anything that I’ve played alongside.”

:asd:

“The Brazilian Ronaldo was the best player I played with. [ . . . ] The goal I scored against Fulham (during the Premier League 2002/03 season, van Nistelrooy carried the ball from the half-line before scoring with a neat finish), which was exceptional for me, for him it was more like his standard. His natural ability was far beyond anything that I’ve played alongside.”

:asd:
Övsün yaw ne yapayım bu tarz goygoylari yaparlar. Büyük Kaptan emre belozglu da oynadığı en iyi 11e buraki falan koymus. Goy goy bunlar. Ben kendi gözüme inanırım.

Refik aradığını bulamayınca agresifleşti :asd:
sen benim yazdıklarıma cevap veremiyorsun

olay 1 futbolcu veya teknik direktörün futbolcuyu övmesi mi

kıstas buysa işin içinden çıkılmaz

ama kıstas başarılar, kariyer ve yetenek olmalı

ölçülebilir olmalı

senin ki ölçülemez şeyler doğal olarak ne nihatla ilgili, ne şampiyonlar ligiyle ilgili, ne inzaghi vs. vs italya kariyeri ile ilgili hiç bir şeye cevap veremiyorsun

çünkü ölçülebilir şeylerde ronaldo YOK

emre mor da çok yetenekli mesela

hikmet karaman emre mor için aslında messi ayarında dribbling yeteneği var dese demek i emre mor > muhammed salah diyeceksiniz

sen benim yazdıklarıma cevap veremiyorsun

olay 1 futbolcu veya teknik direktörün futbolcuyu övmesi mi

kıstas buysa işin içinden çıkılmaz

ama kıstas başarılar, kariyer ve yetenek olmalı

ölçülebilir olmalı

senin ki ölçülemez şeyler doğal olarak ne nihatla ilgili, ne şampiyonlar ligiyle ilgili, ne inzaghi vs. vs italya kariyeri ile ilgili hiç bir şeye cevap veremiyorsun

çünkü ölçülebilir şeylerde ronaldo YOK

emre mor da çok yetenekli mesela

hikmet karaman emre mor için aslında messi ayarında dribbling yeteneği var dese demek i emre mor > muhammed salah diyeceksiniz

Sen bana söylediğin şeyi bul ben de cevap vereyim yazdıklarına ;)

Yetenek olarak konuşuyorum zaten kariyer ya da başarı olarak onu geçen çok adam var. Sürekli oradan gidiyorsun sürekli aynı şeyi söylüyorum. He dünya kupası işine girersek diz çöküp tövbe isterler o da ayrı dava.

Yetenek olarak insanlar izledikleri en iyi oyuncu olduğunu düşünüyor ya da oynadıkları. Abartıyorsam nesta-cannavaro-zidane-maradona vs vs vs vs vs kadar abartıyorum ben. Onlarla aynı görüşü paylaşıyorum.

Gsc timi ise başka bir görüşü savunuyor. Kim haklı? Futbol efsaneleri mi gsc tim mi? Açıkçası zor bir soru. Benden pas.

4-3luk Manchester maçının linkini koyarlar şimdi:D
ulan barthez

heralde içine etmişti

bir futbolcuya iyi demek için neye bakarsın aga

kariyerine, başarılarına, istatistiklerine bakarsın

elalemin lafına mı bakarsın ya

ben de futbol oynadım. serttim ama tekniktim de her neyse.

mahalleden cengiz abi beni övünce ben iyi topçu mu oluyorum

milletin p ile gerdeğe girmek deriz buna

Sen bana söylediğin şeyi bul ben de cevap vereyim yazdıklarına ;)

Yetenek olarak konuşuyorum zaten kariyer ya da başarı olarak onu geçen çok adam var. Sürekli oradan gidiyorsun sürekli aynı şeyi söylüyorum. He dünya kupası işine girersek diz çöküp tövbe isterler o da ayrı dava.

Yetenek olarak insanlar izledikleri en iyi oyuncu olduğunu düşünüyor ya da oynadıkları. Abartıyorsam nesta-cannavaro-zidane-maradona vs vs vs vs vs kadar abartıyorum ben. Onlarla aynı görüşü paylaşıyorum.

Gsc timi ise başka bir görüşü savunuyor. Kim haklı? Futbol efsaneleri mi gsc tim mi? Açıkçası zor bir soru. Benden pas.
yav ben nesta her gün ne demiş ona mı bakıcam ya

bugünün nestası van dijk da allah bilir muhammed salah için ne dedi bunu mu takip edicem

bana ne van dijk 'tan

muhammed salah ne yapmış kardeşim liverpoolda der ona bakarım

belgelerle konuşuruz biz

Arjantinliler çıkıp bu Brezilyalı en iyisi diyor

Bunlar daha ruud van nistelrooy vieri diyor

Hayatında mahallede kalecilik yapmaktan öteye gitmemiş adam gelmiş dunya kupası tarihinde gol kralı olmuş topçuya efsane olamaz diyor.

😂 😂 😂 (y)

yav ben nesta her gün ne demiş ona mı bakıcam ya

bugünün nestası van dijk da allah bilir muhammed salah için ne dedi bunu mu takip edicem

bana ne van dijk 'tan

muhammed salah ne yapmış kardeşim liverpoolda der ona bakarım

belgelerle konuşuruz biz

Belgelerle konuşuruz diyorsun ama hala göremedim vieri alıntılarını hani takım arkadaşları üzerinden falan gitsen 1-2 şey bulursun belki.

Nesta hergün en zorlu rakibiyle ilgili açıklama yapmıyor dergilere merak etme yaw. Bak Maldini'ye Maradona demiş, Ronaldo demiş günlük değil yani.

Seninle bu muhabbetimiz bitmez ben buraya Ronaldo paylaşımları yapacağım başlıkla uyumlu olarak kardeş sen de gelir nefret kusarsın aynı şeyleri 500 kere konuşmaya gerek yok. Vieri alıntılarını getirirsen işler değişir tabii ;)

Rekabetin herşey olduğu bir spor dalında rakiplerinden aldığın en saygı değer en onurlu şey onların seni övmesidir en iyisi demesidir.

Senin futbol kartını elinden aldık moruk seneye bir daha dene

Arjantinliler çıkıp bu Brezilyalı en iyisi diyor

Bunlar daha ruud van nistelrooy vieri diyor

Hayatında mahallede kalecilik yapmaktan öteye gitmemiş adam gelmiş dunya kupası tarihinde gol kralı olmuş topçuya efsane olamaz diyor.

😂 😂 😂 (y)
ahmet de carruscayı ilk transfer ettiğimizde ''Arjantin 'in en önemli 3 yıldızından biri olacak (messi, aguero, carrusca)'' demişti

futbol bilgimi yargılama

ulan barthez

heralde içine etmişti

bir futbolcuya iyi demek için neye bakarsın aga

kariyerine, başarılarına, istatistiklerine bakarsın

elalemin lafına mı bakarsın ya

ben de futbol oynadım. serttim ama tekniktim de her neyse.

mahalleden cengiz abi beni övünce ben iyi topçu mu oluyorum

milletin p ile gerdeğe girmek deriz buna
Benim icin en önemli unsur performansını ne kadar surdurebildigi. Kraldo ve hakkini yemeyelim barcali hobbit 15 senedir bu seviyede top oynuyorlar. Bu dombili 2-3 sezonluk bir adam. Yetenekli mi yetenekli ok ama öyle abartılacak bir kariyer yok yani. Hangi kulüp takımını sırtlayıp bir basariya taşımış? Bir interle uefa kupasi var pay sahibi diyebilecegimiz. Varsa yoksa dünya kupası. Brezilya olarak dünya kupalarının doğal favorisisin zaten. Turkiyeyi çini yenerek dünya kupası kazandın cok da abartmayalım yani.

Benim çok umrumda olan bir herif degildi lakin gidip seyretmekten hoşlandığin topçuları sayarken salah malah diyip Kraldoyu anmazsan ezikliğini dışa vurup kendine azılı bir düşman edinirsin. Pis herif.

Benim icin en önemli unsur performansını ne kadar surdurebildigi. Kraldo ve hakkini yemeyelim barcali hobbit 15 senedir bu seviyede top oynuyorlar. Bu dombili 2-3 sezonluk bir adam. Yetenekli mi yetenekli ok ama öyle abartılacak bir kariyer yok yani. Hangi kulüp takımını sırtlayıp bir basariya taşımış? Bir interle uefa kupasi var pay sahibi diyebilecegimiz. Varsa yoksa dünya kupası. Brezilya olarak dünya kupalarının doğal favorisisin zaten. Turkiyeyi çini yenerek dünya kupası kazandın cok da abartmayalım yani.

Benim çok umrumda olan bir herif degildi lakin gidip seyretmekten hoşlandığin topçuları sayarken salah malah diyip Kraldoyu anmazsan ezikliğini dışa vurup kendine azılı bir düşman edinirsin. Pis herif.
aynen öyle

o ne demiş bu ne demiş

dedikodu mu yapacağız futbol mu konuşacağız

Üst Alt