Rosicky, Ocak’ta Aslan - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rosicky, Ocak’ta Aslan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Rosicky, Ocak’ta Aslan

Benim ön koşulum Doumbia'nın bize gelmeye sıcak bakması, o isterse CSKA 15 civarında bir rakama satar. 1. 10 kere yazdım, adam 3 senedir Rusa liginde leblebi gibi gol atıyor, büyük takımların hiçbiri talip olmadı. Tottenham gibi orta seviye bir takıma gideceğine, şampiyonlar ligine katılan bir Galatasaray'ı tercih eder.

52 bin kişilik stadımız var, Türkiye'nin açık ara en iyisi. 30 milyon taraftarımız var, Türkiye'nin en fazlası. Milyonlarca Euro gelirimiz var. 2.Ama 15 milyon Euro verip, bir Doumbia'yı getiremiyorsak, o zaman kusura bakma bir yerde bir hata var, bir beceriksizlik var, bir kendini aşağı görme var.

1. Ozaman 3 seneden beri baska oyuncuyu izliyon arkadas. 2010 ocak ayinda transfer oldu.

2. 15 milyona sag pabucunu alirsin. CSKA guler, rezil olursun. 10 milyon verdikleri, Chelsea, Tottenham gibi takimlarin istedigi oyuncuyu 15'e satarlarmi ? Doumbia istese bile satmazlar, kapi gibi sozlesme var adamlarin elinde. Imzayi attiktan sonra bitti.

Doumbia'nin 35 milyon euroluk bonservis bedeli var. Yabanci medyayi takip edin.

Chelsea scouts watched CSKA Moscow striker Doumbia in Champions League action | Premiership News | tribalfootball.com

Bu tur Fantazi futbol transferlerini bos verin arkadaslar.

Gelirse bircok mac yedek oturur. Kitlenen, gol pozisyonuna giremedigimiz ya da geriye dustugumuz maclarda sonradan oyuna girer.

Efsane topçudur kendisi. Sakatlık problemi tamamen geçtiyse ki zannetmiyorum büyük transfer olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt