Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören Arda - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören Arda

Cevap: Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören Arda

Mac icinde cok hirsliydi ve mucadeleciydi... Yaptigi hareketin kasitli olduguna inanmiyorum yada inanmak istemiyorum ama vurmasa bile gitse ne degiscek beyler... ?

Ardaya bence laf atmaya baslamayin o bizim hala 66# numarali koca kafamiz.

Mac icinde cok hirsliydi ve mucadeleciydi... Yaptigi hareketin kasitli olduguna inanmiyorum yada inanmak istemiyorum ama vurmasa bile gitse ne degiscek beyler... ?

Ardaya bence laf atmaya baslamayin o bizim hala 66# numarali koca kafamiz.

66# numara öleli çoooooookk oldu :)

Ya beyler yapmayin ben Arda'nin nasil bir Galatasarayli oldugunu biliyorum. Eski videolarindaki o ses tonu aklima geliyor bazen forumdaki anti-Arda yazilari okuyunca sovesim geliyor...

Tamam Ardanin yanlislari oldu genc bir cocuk sinem helikopter sinema yok fenere gidicek emre abisi gibi olcak herneyse... Arda boyle birisi degil. O hala bizim en azindan benim gozumde 66# numarali Arda'dir.

Ayıp cok ayıp hiç yakışmadı arda bu hareketinle volkandan ne farkın kaldı

Emre abisi yol gostermistir o da yapmistir.Gercek Galatasarayli bu tip adamlarla muhattap olmaz en fazla merhaba merhaba onun disinda kendine klavuz karga secenin burnu biyerlerden kurtulmaz.Ardanin da kurtulmicak.Sana Galatasaray Kaptanligini verenler utansin.

Arda'dan bir halt olacak olsaydı.. Neuchatel Xamax zaferleri(3-0,5-0) arda gibi heriflerle kazanılırdı.

Arda hiçbir zaman sorumluluk almadı. Bakın kaç sene Galatasarayda oynadı hiç bir tane derbide iş yaptığını gördünüzmü. Rijkard zamanındada Keita takımı sürükledi, avrupada ve ligde taşıdı. Ne zaman Keita yoruldu bizde bittik. Arda iyi oyuncu ama asla yıldız değil. Onu yıldız yapan biziz ve medya. Dün gecede sorumsuz davranışlarından birini gösterip erkenden İspanyaya gitmeyidönmeyi başardı. Yolu açık olsun.

Iste Arda ve Bülent kaptanin,kral Hakanin,Hasan Sasin farki burada,birileri sari kirmizi forma icin her türlü maddi manevi fedakarligi yapar,kariyerlerinin sonlarinda bile Milli formayi giymek icin can atarlar,Arda gibileri Avrupanin vasat bir kulübü icin Galatasarayi yüz üstü birakir,zor ve ümitsiz bir Hirvatistan deplasmaninda sov yapamayacagi icin bilerek sari kart görür.

Zaten kalite olarakta Arda bizim gercek efsanelerin yanina yaklasamaz,Bülent,Hakan ve Hasan dünya standartlarina yakin ve büyük futbolculardi,hatta Sergen yetenek olarak Ardadan cok daha üstündü,biz yillardir kendimizi kandirdik Arda Arda diye.

Ya beyler yapmayin ben Arda'nin nasil bir Galatasarayli oldugunu biliyorum. Eski videolarindaki o ses tonu aklima geliyor bazen forumdaki anti-Arda yazilari okuyunca sovesim geliyor...

Tamam Ardanin yanlislari oldu genc bir cocuk sinem helikopter sinema yok fenere gidicek emre abisi gibi olcak herneyse... Arda boyle birisi degil. O hala bizim en azindan benim gozumde 66# numarali Arda'dir.

Senin o koca kafalı 66 numara 10 numaraya geçtiğinden beri çok değişti çok. 66 numara Galatasaray'ı yarı yolda bırakıp gider miydi ? Ben onun samimiyetine inanmıyorum artık. Emre abisine o kadar benzemeye başladı ki. Avrupaya gitmek için Milli takımı vitrin olarak gördü. Avrupaya gittikten sonra da nasılsa Madrid'deyim dedi doğru düzgün top oynamadı mücadele etmedi. Gözümde hiçbir zaman Sabri kadar değeri olmadı Ardanın. Severdim ama o sevgim de kalmadı eskisi kadar, her şey yetenek değil, her şey ben Galatasaraylıyım deyip de bin türlü saçmalık yapmak değil. Sözün özü 66 numara öleli çok oldu bize de helvasını yemek eski günleri bir kenara bırakıp önümüze bakmak düşer.

Arda Arda

Arda nın başı Darda

:)

haber doğruysa savaş meydanından kaçmakla eşdeğer tutarım kendisini

:(

bence iyi yapti. bu leshlerle kim mac oynamak ister. Tebrik ediyorum kendisini.

Kaptan olacak bir karaktere sahip olmadigini hep soyledik zaten.

O değilde, Arda'nın topa vuruduğu anda Hamit'in Arda'ya bir bakışı vardı o bakış herşeyi anlatıyordu zaten.

arda nın bu yaptığı affedilemez bilerek kart göreni sen de bilerek o maça götüreceksin ama malzedcmeci olarak.Bir parça saygım vardı Arda o da kalmadı...

Ben kasıtlı kart görmek istesem gider birine arkadan dalarım, neden topa boş yere vurup görüp kendimi zan altında bırakayım?

Arda zor zamanlarımızda Galatasaray'ın yanında mıydı da Milli takımın yanında olsun.

acun ve emre abisiyle takılmaya devam etsin. Her geçen sene biraz daha emreye benziyor.

Üst Alt