RTE: “Kişiler ve kulüpler ayrı tutulmalı” - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

RTE: “Kişiler ve kulüpler ayrı tutulmalı”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: RTE: “Kişiler ve kulüpler ayrı tutulmalı”

Senin taraftarın "her yol mübah" diyecek, delegelerin şike yapan insanları kahraman ilan edecek, sonra kulübün günahı olmayacak.

Peki tekrarı nasıl önlenecek?

Şike yap milyonlarca dolar haksız kazanç sağla 1 yıl hapis yat herşey bitsin.

İş buraya geldi.

Bundan sonra Aziz'e ceza veren hukumetin taaa *** hukumetin diyorum cunku bunlar ozerk olan futbola bile karisirken, hem de UEFA kongresinde bunu alenen yapma terbiyesizliginde bulunurken mahkemeleri yonetmediklerini iddia etmek ahmakliktir, gaflettir..

Adam UEFA kongresinde adamlarinin gozunun icine baka baka futbola karisiyor.. 10 yil men cezasi almazsak iyidir..

Peki o şike yapan kişinin bağlı olduğu kurum yüzünden mağdur olan diğer kurumlara ne olacak? Madem ayırıyorsunuz kişi ve kurumları bunun da bir açıklamasını yapın.

Bu kulüplere veya kurumlara 3-5 kuruş sus payı verirler. Üstüne biraz da tehdit ederler. "Ayağınızı denk alın. Yoksa sizi bitiririz" derler. Siyasi iktidarın malum dikta rejimine karşı kolay kolay kimse sesini çıkartamaz. Şu an ülkede yaygın bir düşünce oluşmaya başladı: "Konuşan yanar.". Öyle de oluyor.

Böylelikle süreç atlatılmış olur. Tabii UEFA ve FİFA yerse.

Ters mantık yapalım : O zaman Aziz Yıldırım'ın başında bulunduğu Fenerbahçe'nin şampiyonlukları ne olacak ?

Yani zarar verirken Aziz Yıldırım'ı ayrı tutalım, yararı veya etkisi dokunurken Fenerbahçe nemalansın öyle mi ?

Sadece Galatasaray taraftarı değil, tüm statlarda tüm seyircilerin futbolun temizlenmesi için gösteri yapması gerek bence.

haklisin taraftar olarak biz degil, Turk milleti ayaga kalkmali.. hatta bence fenerbahce taraftari da ayaga kalkmali.. Bir fenerbahce dusmesin diye bu ulkede adaletin gozu kor olmamali.. Aziz Yildirim bu aciklamalardan sonra magdur duruma dusmustur...

bence fb ceza alırsa başbakan oy kaybetmemek için bakın böyle dedim ama ceza verdiler diyebilir oy kaybetmemek için

Bekçiyi başkan yaparsın, şike yaparsın, yakalanmazsan şampiyon olursun, yakalanırsan bekçi 1 yıl hapis yatar.

Ee temiz çorap götürürsün artık adama 1 yıl, eşek değilsin ya.

beyler bu rte oy kaygısı yüzünden yapmıyomu bu konuşmaları bu ülkede fenerliden çok gslı var aslına iyi bir şekilde örgütlenip gösterelim oy kygısı nası oluyomuş

haklisin taraftar olarak biz degil, Turk milleti ayaga kalkmali.. hatta bence fenerbahce taraftari da ayaga kalkmali.. Bir fenerbahce dusmesin diye bu ulkede adaletin gozu kor olmamali.. Aziz Yildirim bu aciklamalardan sonra magdur duruma dusmustur...

Aahh renktaş çok temizsin, fbyi daha tanıyamamışsın. babam dahil şimdiye kadar en dürüst fb taraftarlarından dahi ben bunu duyamadım.

aziz ne yaptıysa bunlara hepsinin gözü kör, kulağı duymaz olmuş, gönül gözleri çürümüş.

O zaman bır tane kukla baskan secelım..ama adamın hayattan beklentısı olmayacak, sonra bunun uzerınden nice şikeler yapıp kupaları alalım..sonrada yakalanırsak şayet başkan hapse girer.bizde kupalarla kalırız, böyle bir dünya varsan ben onun ............................ama dogru biz muz cumhuriyetinde yasıyoruz..,işe girerken bıle torpılın kol gezdıgı ulkeden ne beklıyorsunkı..

O zaman bır tane kukla baskan secelım..ama adamın hayattan beklentısı olmayacak, sonra bunun uzerınden nice şikeler yapıp kupaları alalım..sonrada yakalanırsak şayet başkan hapse girer.bizde kupalarla kalırız, böyle bir dünya varsan ben onun ............................ama dogru biz muz cumhuriyetinde yasıyoruz..,işe girerken bıle torpılın kol gezdıgı ulkeden ne beklıyorsunkı..

Bekçiyi başkan yapabiliriz.

beyler sanırım 14.30 da platini konuşucak bide onu dinleyelin başbakan tabiki kurumlarla kişileri ayrı tutmak lazım diyecek tam tersi konuşmayı duşunsenize en ağır şekilde cezalandırılıp klupler kume düşücek dese heralde şimdi fb liler ortalığı ayağa kaldırmıştı belkide platiniye kluplere gereken cezalar verilecek demişitir ama başka türlu konuştu göruyorsunuz

Bence basbakan bu aciklamayi fenerlilere sirin gorunmek icin yapti, bakin bende istemiyordum fbnin dusmesini gibisinden, kendide biliyordur bu dediklerinin ne Kadar sacma oldugunu

bu adam basbakanlik makaminin ardinda bazen oyle seyler soyluyorki kahvehanede soylese millet agziyla gulmez.. ama iste basbakan olunca uefa kongresinde soyluyorsun millet alkisliyor.. :D

Bence basbakan bu aciklamayi fenerlilere sirin gorunmek icin yapti, bakin bende istemiyordum fbnin dusmesini gibisinden, kendide biliyordur bu dediklerinin ne Kadar sacma oldugunu

biliyordur ama onemli degil ki.. padisahim cok yasa :) adam eline gecirdigi gucle aklina gelebilecek en sacma seyleri yapip yine de isin icinden siyrilir.. kimsenin giki cikmaz.. macasi yemez.. dusunsene boyle bi sey soyluyorsun, kimse bu sacma fikirlere karsi cikip fikir belirtemiyor.. yemiyor cunku..

Bu açıklamadan sonra bazı tanıdığım arkadaş ve abilerimizin kafalarını kuma gömüşüde ayrı bir üzdü. Yanlışa yanlış demek neden zor geliyor sizlere anlamıyorum ? Taraftar gibi bazı şeyleri savunuyorsunuz. Ya çıkarınız var ya da gerçekten hiçbirşey bilmiyorsunuz. Bir insanın hatasız olduğu nerede görülmüştür ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt