RTE: “Kişiler ve kulüpler ayrı tutulmalı” - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

RTE: “Kişiler ve kulüpler ayrı tutulmalı”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: RTE: “Kişiler ve kulüpler ayrı tutulmalı”

Rte hatayı yasayı değiştirdiğinde, bazı lobilere boyun eğdiğinde yapmıştı zaten. Göya dik duracaktı, bununkini de eğdiler. Sıradaki gelsin.

Eğer ki oy kaygısı ile yapılan bir açıklama ise. Başbakana buradan sesleniyorum, Sayın Başbakan bu ülkede Fenerbahçeli taraftarlardan çok Galatasaray taraftarı mevcuttur.

O değil de şimdi medya Galatasaray'ın üzerine gidecek, yöneticilere Başbakan böyle dedi ne düşünüyorsunuz diye soracaklar. Onlar da Galatasaray'ın zarar görmemesi için birşey diyemeyecekler.

fenerasyon da bakın Galatasaray da artık hemfikir deyip ceza falan vermeyecek. Uefa da toptan tüm Türkiye'yi cezalandıracak.

fbnin yaptığı şike yanına kar kalacak, Avrupa'ya falan gidemeyeceğiz, fbnin bundan sonra da şike yapmasının önü açılmış olacak.

umarım uefa milli takım dahil tüm ülkeye ceza verirde futbolun başındakiler siyasi iktidar türk futbol tarihine kara bir leke olarak geçer gidişatta onu gösteriyo zaten

bence Aziz su anda Gladyator filmindeki Maximus, basbakan da imparatorun durumuna gelmistir..

Futbola artık siyaset karışmaktan öteye geçmiştir. İnşallah Fifa veya Uefa Türkiye ye şöyle 5 10 yıl arası avurapan men cezası verir. Tüm kalbimle buna dua ediyorum.

2-3 gün önce, Posta'da bir haber vardı. Habere göre Başbakan, Platini'ye "Kulüblerimiz gerekirse Avrupa'dan 3 yıl men yesin, ama milli takıma dokunmayın" diye teklif götürmüş. Bu açıklamanın ışığında bu haberin doğru olduğunu varsayıyorum. Ülkenin bir numaralı adamının açıklamalarından sonra artık CL hayallerimizi başka bahara erteleyeceğiz. :(

O değil de şimdi medya Galatasaray'ın üzerine gidecek, yöneticilere Başbakan böyle dedi ne düşünüyorsunuz diye soracaklar. Onlar da Galatasaray'ın zarar görmemesi için birşey diyemeyecekler.

fenerasyon da bakın Galatasaray da artık hemfikir deyip ceza falan vermeyecek. Uefa da toptan tüm Türkiye'yi cezalandıracak.

fbnin yaptığı şike yanına kar kalacak, Avrupa'ya falan gidemeyeceğiz, fbnin bundan sonra da şike yapmasının önü açılmış olacak.

Galatasaraylı yönetici ve taraftarların diyecekleri çok net.

"Hukuki kurallar neyi gerektiriyorsa en kısa sürede gereken yapılmalı. Sportif yargı en kısa sürede sonuçlanmalı. Şikenin cezası neyse gerekli yaptırımlar uygulanmalı. Ceza yargısı zaten bizi ilgilendirmiyor. O kararı bağımsız mahkemeler verecek." deyip işin içinden çıkarız.

önce şike yapan kişilere verilecek hapis cezasını 5 ila 12 yıldan 1 ila 3 yıl'a çektiler

şimdi de "kişilerle kurumlar ayrı tutulmalı" diyorlar

kesin hükümet, cemaat, nato ihalesi, helikopter, uçak, motor, hazır, kayıt!

diğer siyasi partiler her bişeye muhalefet yaparlar belkide en karlı çıkacakları konuda susarlar varmı böle bişi

bu demek oluyorki ozaman herturlu şikeyi daleveriyi yapıp takım şanpiyon olsa bile takıma hiçbir ceza verilmesin diyor kişiler cezalandırılısın işte bu konuşmlar şikenin devlet tarafından resmi olarak serbest bırakılmasıdır

biz bike buraya yazarken korkarak yazıyoruz..Galatasaray yöneticisi neden korkmasın ki?? hiçkimse kendini kandırmasın:) ileri demokrası bu olsa gerek :) siyaset yapmak istemiyorum , herkese saygılar..

diğer siyasi partiler her bişeye muhalefet yaparlar belkide en karlı çıkacakları konuda susarlar varmı böle bişi

Hiçbir siyasi partinin normal bir ülkede karışmaması gerekiyor. Kurumlar ile yönetilen ülkelerde durum budur. Ama mağlesef ülkemiz normal bir ülke değil yıllardır. Hep umut ediyorum düzelecek diye hep iyi yönünden bakmaya çalışıyorum ama dönüp dolaşıp yine eski tas eski hamam a geliyor olay.

ya bu ne saçma bir açıklamadır bunu yapan birde başbakan.ne demek kurumlarla kişiler ayrı değerlendirilmeli.takımın için şike yap takımın şampiyon olsun sonra yakalanınca takımına ceza gelmesin sana gelsin bu nasıl bir mantıktır renktaşlar.ozaman her takım şike yapsın ne olursa olsun nasıl olsa ceza yemeyecek klüp.platini başkaban bunu dedikten sonra artık sanırım yuh falan demiştir.

rte sunun cevabını versin:bir şirketin vergi borcu olduğu zaman şirket borcu ödemediği zaman neden şirket müdüründen ve ortaklarından tahsile gidiyorsun?yada kişi vergi kaçırdığı zaman şirkete ceza kesiyorsun.50 kere yazdım yine yazıyorum Ulusoy döneminden sonra futbol=rte olmuştur.

--bu saatten sonra fbliler gercekten haklı.tek cıkan sonuç azizi bitirme sonucu

Hiçbir siyasi partinin normal bir ülkede karışmaması gerekiyor. Kurumlar ile yönetilen ülkelerde durum budur. Ama mağlesef ülkemiz normal bir ülke değil yıllardır. Hep umut ediyorum düzelecek diye hep iyi yönünden bakmaya çalışıyorum ama dönüp dolaşıp yine eski tas eski hamam a geliyor olay.

ben bu rte nın tutumuna muhalefetten bahsettim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt