Rusya 2018 Dünya Kupası Takip Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DfT72eEWkAA0kQn.jpg

DfT8DK8XcAAzmNr.jpg

Senegal'in müthiş bir kadrosu var . Bu turnuva şampiyonluk yolunda tuttuğum takım Fransa . Zevkle izleyeceğim ve sürpriz bekleyeceğim takım Senegal . Ayrıca böyle bir karizma teknik direktörleri :

Ekli dosyalar

• Aliou-Cissé.jpg
    Aliou-Cissé.jpg
    24.9 KB · Görüntüleme: 26
Gassama, Omeruo, Trezeguet gibi Süper Ligde oynayan yabanci topçulara basarilar diliyorum. Umarim ligimizi en iyi sekilde temsil ederler. (y)(y)

2014 Brezilya'da TSİ ile gece saat 1'de pek çok maç oynandı ve hatta hiç unutmam saat gece 4'de Fildişi-Japonya maçı vardı.

O dönem yanlış hatırlamıyorsam ramazan ayıydı ve oldukça zevkli oluyordu. Uykusuz gecelerin keyfi oluyordu.

Bu turnuvada böyle bir şey yok malesef. En geç 21'de.

Favorilerden Almanya, Ispanya, Fransa formsuz goruntu verdi. Ispanya'nin hucum gucu eskisi gibi degil, orta sahasi ise yaslandi ve Xavi yok. Almanya yine cok iyi olacaktir ama bir seyler eksik gibiydi hazirlik maclarinda. Fransa ise kadrosundaki yildizlara ragmen daginik bir oyun oynuyor ve Deschamps'in hocaligi tartismaya acik bir durumda. Brezilya ise intikam icin bilenmis bir goruntu veriyor. Herkes formda, tum hazirlik maclarinda dokturduler, Neymar dondu ve catir catir top oynuyor.

Ikinci plandaki Arjantin, Portekiz ve Belcika da sorunlu bir goruntu veriyor. Arjantin Messi'ye, Portekiz Ronaldo'ya ve yasli yildizlarina bakiyor. Belcika'da ise ciddi bir hoca problemi var.

Hazirlik maclarindan sonra favori listesi sirasiyla: Brezilya, Almanya, Ispanya, Fransa, Arjantin, Belcika, Portekiz

Almanya iyi değil pek. Turnuva takımı sonuçta ama yinede.

Fransa hücumdaki sorunlarını hal ederse favorim.

Brezilya'nın işi hiç belli olmaz.

Arjantin hayal kırıklığı yaşatacak diye bekliyorum.

Portekiz ı potaya koymuyorum. İngiltere de iyi takım ama Almanya'nın tam tersine turnuva takımı olamadı adamlar.

Ev sahibi Rusya gruptan çıkarsa büyük başarı olur onların adına.

Belçika.....?

İspanya'nın nesi favori yav. Son yıllarda berbatlar. Asensio'yu lider yaparlarsa belki şansları olur.

Portekiz'in de stoper tandeminin yaş ortalaması 36 mı 37 mi ne, onun dışında potansiyelli bir takımları var ama 2016'daki gibi bala turnuva kazanamazlar.

Üst Alt