Ş.Ligi B Grubu | Beşiktaş JK 0 - 3 VfL Wolfsburg | 3 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ş.Ligi B Grubu | Beşiktaş JK 0 - 3 VfL Wolfsburg | 3 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: Ş.L. B Grubu | Beşiktaş JK - VfL Wolfsburg | 3 Kasım | 21:45

Başarılar Beşiktaş.

Şahsen kazanmalarını çok istiyorum.

Cevap: Şamp.Ligi B Grubu | Beşiktaş JK - VfL Wolfsburg | 3 Kasım | 21:45

besiktas alırr şahsende almasını istiyorum ama fener ins alamaz:D

Bari en azindan grupda 3.cü olsalar uefaya giderler.

Basarilar bjk....

Holosko ve Rıdvan zaten sakatlar.Ankaragücü maçından sonra Toraman, İsmail , Rüştü , Tello , Nihat da sakatlanmış.Toplam da 7 eksik var şimdlik.Ama bazılarının yetişme ihtimali var.Yinede hertürlü Wolfsburg yener.

Beşiktaş alır, alt biter. 1-0 ya da penaltı olursa 2-0. :90:

Umarım kazanırlar ama işleri hiç kolay değil. tek artı'ları Grafite cezalı.

Cevap: Şamp.Ligi B Grubu | Beşiktaş JK - VfL Wolfsburg | 3 Kasım | 21:45 | Star Tv

Almanya'da amaç yenilmemekti,burda ise yenmek.İşte Bjk'nin en büyük dezavantajıda bu olacak maçta.Denizli rakibin oyununu bozma konusunda iyi fakat iş hücuma gelince fena çuvallıyor.Çok rahat ve bol gollü bir Wolfsburg galibiyeti bekliyorum.Martins coşar bu maçta...

Cevap: Şamp.Ligi B Grubu | Beşiktaş JK - VfL Wolfsburg | 3 Kasım | 21:45 | Star Tv

Çoğunluk başarılar dilemiş. Ali Sami Yen'e küfür edenlerin takımına nasıl başarı dilersiniz anlamıyorum. Onların forumlarını gidin okuyun. Fener'den çok Galatasaray'a hakaret ediyorlar. Tamam, onlar yapıyor diye biz de hakaret etmeyelim, onlar gibi olmayalım, farkımız olsun. Ama başarılar dilemenin de anlamı yok. Bize başarısızlık dileyen herkes beter olsun. Forza Wolfsburg!

Türk takımı olan Bjk kazanır inşallah başarılar

Beşiktaşa başarılar hatta avrupadaki tüm türk takımlarına başarılar...

İşleri Almanya'da ki maçtan daha zor,başarılar Beşiktaş.

Çoğunluk başarılar dilemiş. Ali Sami Yen'e küfür edenlerin takımına nasıl başarı dilersiniz anlamıyorum. Onların forumlarını gidin okuyun. Fener'den çok Galatasaray'a hakaret ediyorlar. Tamam, onlar yapıyor diye biz de hakaret etmeyelim, onlar gibi olmayalım, farkımız olsun. Ama başarılar dilemenin de anlamı yok. Bize başarısızlık dileyen herkes beter olsun. Forza Wolfsburg!

çok doğru diyorsun en çok bize sataşıyorlar ama bırak kendi çaplarında takılsınlar.

Cevap: Ş.Ligi B Grubu | Beşiktaş JK - VfL Wolfsburg | 3 Kasım | 21:45 | Star Tv

İnşallah bu hafta da 3 de 3 yapar ve kazanırız. Özellikle rakibimiz olan Romen takımlarını birer kez daha yenersek süper olur. BJK de kazanırsa ballı kaymak olur.

Üst Alt