Ş.Ligi B Grubu | Beşiktaş JK 0 - 3 VfL Wolfsburg | 3 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ş.Ligi B Grubu | Beşiktaş JK 0 - 3 VfL Wolfsburg | 3 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: Ş.Ligi B Grubu | Beşiktaş JK - VfL Wolfsburg | 3 Kasım | 21:45 | Star Tv

Bir Türk takımının karşısında elin Almanını tutacak halimiz yok elbette. Kazanmaları oldukça zor ama malesef.. gol sıkıntılarını çözemediler hala.. Beşiktaşlıların bizle uğraşmalarına gelince; kıskançlığın getirdiği nöbetler bunlar, muhattap almayın; okumayın derim ben.

Bir Türk takımının karşısında elin Almanını tutacak halimiz yok elbette. Kazanmaları oldukça zor ama malesef.. gol sıkıntılarını çözemediler hala.. Beşiktaşlıların bizle uğraşmalarına gelince; kıskançlığın getirdiği nöbetler bunlar, muhattap almayın; okumayın derim ben.

Önce şampiyonluklarını çaldığımızı söylediler sonra camiamızı şaibe diye adlandırdılar Ardından Stadımızda AliSamiyen'e küfür ettiler.Bunların arasında da birçok çirkin suçlamalar oldu.Ama başkanlara baktığımızda aralarında gerginlik yok medya GS-Bjk maçlarından önce ortamı germiyor.Oyuncular arasında maç içinde gerginlik olmuyor.Bunlar bile bizim Beşiktaş'a karşı fazla kötümser olmamamıza neden oluyor.Ama forumlarında forza PAO forza Bükreş diye yorumlar yapıp bizi düşman olarak görürlerse Ben burda Beşiktaş kazansın diye yorum yapmam.Bu durumlar oldumu ben de ne haliniz varsa görün ne destekleyecem sizi demek istiyorum ama ülke paunı denen birşey var İyi oynayanın kazanması dileğiyle

Beşiktaş taraftarı önünde göreceli çıkışını sürdürür...Ayrıca başarılar Beşiktaş.

Besiktas'a cani gonulden basarilar dilerim. Insallah, bu maci kazanirlar.

alt verdim maça, 1-0 olsun beşiktaşın olsun dicem lakin 0-0 biter bu maç, bu sebeple de izlemem bile..

Grafite'nin oynamayacak olması Beşiktaş adına büyük şans.Saha avantajıyla birlikte Beşiktaş'ın yenilmeyeceğini düşünüyorum.Ancak sakat oyuncu sayısının çokluğunu da göz önünde bulundurursak maçın berabere bitmesi muhtemel.

Adamlar rakip olsa da adamlar. Cirkef degiller buyuk cogunlugu onu icin Besiktas'imiza tam destek.

Maçta olacağım.

(Bjkli arkadaşlar sağolsunlar... :D)

Banko Wolfsburg.bu sefer şans Almanlarda olacak.

Grafite'nin oynamayacak olması Beşiktaş adına büyük şans.Saha avantajıyla birlikte Beşiktaş'ın yenilmeyeceğini düşünüyorum.Ancak sakat oyuncu sayısının çokluğunu da göz önünde bulundurursak maçın berabere bitmesi muhtemel.

Grafite yok ama onun yerine hızlı Martins var bence bu Beşiktaş'ın ağır defansı için daha büyük handikap ;)

Grafite yok ama onun yerine hızlı Martins var bence bu Beşiktaş'ın ağır defansı için daha büyük handikap ;)

O da doğru yorumumu yaparken Martins aklımdan çıkmış :) Kendi pozisyonunu yaratmada Grafite'ye kıyasla zayıf.Yalnız araya atılan toplarda çok tehlikeli olabilir.Bu konuda hemfikirim.

Önce şampiyonluklarını çaldığımızı söylediler sonra camiamızı şaibe diye adlandırdılar Ardından Stadımızda AliSamiyen'e küfür ettiler.Bunların arasında da birçok çirkin suçlamalar oldu.Ama başkanlara baktığımızda aralarında gerginlik yok medya GS-Bjk maçlarından önce ortamı germiyor.Oyuncular arasında maç içinde gerginlik olmuyor.Bunlar bile bizim Beşiktaş'a karşı fazla kötümser olmamamıza neden oluyor.Ama forumlarında forza PAO forza Bükreş diye yorumlar yapıp bizi düşman olarak görürlerse Ben burda Beşiktaş kazansın diye yorum yapmam.Bu durumlar oldumu ben de ne haliniz varsa görün ne destekleyecem sizi demek istiyorum ama ülke paunı denen birşey var İyi oynayanın kazanması dileğiyle

Arkadaşım kuşkusuz 2 yanlış 1 doğru etmez. Onların yaptığı da antu da bu şekilde destek verenler de burda verenler de yanlış yapıyorlar. Bu genel bir yanlış ama bunların yanlış olması seni yanlışa sevketmemeli.

almanlar bu sefer affetmez gibi geliyor bana

0 puan almalarını isiyodum ama olmadı..Şimdi 3. olup uefaya gitsinler.. :eek:

Üst Alt