Ş.Ligi B Grubu | Beşiktaş JK 0 - 3 VfL Wolfsburg | 3 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ş.Ligi B Grubu | Beşiktaş JK 0 - 3 VfL Wolfsburg | 3 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: Ş.Ligi B Grubu | Beşiktaş JK - VfL Wolfsburg | 3 Kasım | 21:45 | Star Tv

Maça az kaldı. Martins in olması büyük sıkıntı oldu. Grafite hızlı değil ama güçlü bir oyuncu durdurulması daha kolay. Martins ise tam bir sprinter ilerde ve baskılı oynucak bJK ye büyük sıkıntılar yaratabilir. Ferrari'nin adam adama oynaması gerek.

bjk grupta 1 puan aldı rahatladım.. saldır wolsfburg ooooOOo folsburggggg :D

UEFA'ya gidip Fener ile eşleşsinler!

İnönü Stadyumu'nun yıkımı bedavaya gelir hem..

E000521R.jpg

Tello, İsmail Köybaşı, İbrahim Toroman'dan sonra Ernst'de kadrodan çıkarılmış. Grip olmuş Ernst...

Hakan

İ.kaş---Sivok--Ferrari---İ.üzülmez

S.özkan---Fink---Uğur----Ekrem

Tabata

Bobo

Sivok ve Ferrariyi çıkarsanız ve üzerlerinden Bjk formasını çıkarsanız bu takım kadrosu ligde ilk 5 e giremez

Besiktasın baskısında bir mac gecicegini bekliyorum . Besiktas wolfsburga göre avrupa kupalarında daha tecrübeli bir takım ve olası bir besiktaş galibiyeti bu grup icin büyük bir avantaj saglıcagı ortada . Ama handikap olarak besiktasın gol ayaklarının yetersiz ve formsuzlugundan dolayı gol bulmakta zorlanıcaklarını düsünüyorum . Grubun dügüm macı olucagı ortada . Sonuc olarak birsey söylemek zor ama beraberlik bana daha yakın geliyor .

Muhtemel Sonuc 1-1

Ferrari ve Sivok'u göreceğiz bakalım Martins gibi süratli bir oyuncu karşısında.

BEŞİKTAŞ-WOLFSBURG

STAT: İnönü

SAAT: 21.45

HAKEM: Alberto Mallenco (İspanya)

BEŞİKTAŞ: Rüştü, Ekrem, Ferrari, Sivok, İ.Üzülmez, Ernst, Fink, Serdar, Tabata, Yusuf, Bobo

TEKNİK DİREKTÖR: Mustafa Denizli

WOLFSBURG: Benaglio, Riether, Schafer, Costa, Madlung, Josue, Misimovic, Hasebe, Gentner, Dzeko, Martins

TEKNİK DİREKTÖR: Armin Veh

Geçenlerde maç 1-1 biter demiştim ama Ernst olmayınca 3-1 Wolfsburg kazanır diyorum.Dzeko(2),Martins ve Tabata

Ernst motoru bozmuş geçmiş olsun Bjk için çok kötü oldu bakalım hakeden kazansın

Beşiktaş'ta Wolfsburg maçının başlamasına saatler kala büyük bir şok yaşanıyor!.. Siyah beyazlı takımda, rahatsızlanan Fabian Ernst'in bu karşılaşmada forma giyemeyeceği öğrenildi!..

Alman oyuncunun, bağırsak enfeksiyonu geçirdiği belirtilirken, Wolfsburg karşılaşmasında Ernst'in yerine Uğur İnceman'ın oynaması bekleniyor.

Bu arada sakat olan Rüştü'nün de forma giymesinin zor olduğu ve tecrübeli kalecinin yerine Hakan Arıkan'ın forma giyeceği gelen haberler arasında!..

Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda bu akşam saat 21.45'te Wolfsburg'u konuk edecek olan Beşiktaş'ın, sahaya şu 11'le çıkması bekleniyor:

Hakan, İbrahim Kaş, Sivok, Ferrari, İbrahim Üzülmez, Fink, Uğur, Ekrem, Serdar, Tabata, Bobo

alman ernst yokmus simdiden herkeze gecmis olsun

bjk nin sampiyonlar ligini kaldirabilecek tek adami yok

Üst Alt