Sabri Sarıoğlu, Kendisine Yapılan Ayıpları Anlattı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bence de yeterli değildi yedek olabilmesi lazımdı takımda , ilk 11 seviyesi kesinlikle değildi ama en fazla 2. lig seviyesi oyuncu diye fazla yerildiğini düşünüyorum.

Tabii ki konu bu değil, bildiği şeylerin %5 civarını anlatmıştır büyük ihtimal bunlarda şuan etki etmeyecek şeyler

derbiye_damga_vuran_goruntu_1460573291_2076.jpg

Tarihimiz boyunca Mariano, Eboue, Prates ve Capone disinda bir sey veren yabanci sag bekimiz oldu mu hic? Yasim geregi sadece ikisini izleyebildim.
Lucescu zamanında Perez vardı, efsane performans vermişti. En iyi sağ bek performanslarından biriydi diyebilirim. Maalesef kiralıktı ve yönetim Luce'yi yollayıp Terim'i getirince, Luce'nin tüm kadrosu Terim tarafından gönderilmişti.

SM-G970F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Evet evlat kriterlerine girmediği için dehlenmiş gözüküyor.halbuki birilerine yalakalık falan yapsaydı yata yata jübile maçına çıkardı.
Selçuk konusunda dediklerine hiç şaşırmadım.efendi görünür ama bana arkadan işler çevirebilecek gibi gelirdi hep.bu herif 2 sene top oynadı daha sonra senelerce yatış yaptı dünyanın parasını kazandı.hala gsın ekmeğini yiyor.bu ayıp bile bizlere yeter.şimdi de muadili 66 nolu arkadaş var.bunlar terimin kazıkları kulübe unutulmasın

Sağ tarafta boliçin kaburgasını kırdığını hatırlıyorum.

Ancak bize geldiğinde sağ stoper tandemin de oynuyordu diye aklımda kalmış.

Kesin yokluktan sağ bekte oynatmışızdır

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yanılıyorsun Alper. Sağ stoper olarak oynadı hep, belki maç içinde ihtiyaç hasıl olunca sağbeke geçmiştir birkaç kez, fazlası değil...

Bize gelmeden once genel olarak sagbekte oynardi zaten o donem sag bek olarak transfer ettigimizi hatirliyorum, ama bizdeki maclarin hepsini hatirlayamiyorum dogal olarak, o zamanlar 10-11 yaslarinda falandim galiba. :)

Bizde demek yokluktan sag stoper oynatilmis yoksa asil mevkisi sag bekti zamaninda.

Galatasaray'a daha erken veda edip kariyerine başka takımlarda sürdürmesi gerekiyordu ama bu kendisine ayıp edildiği gerçeğini de değiştirmez. Bugün Galatasaraylılık ekmeğini yiyen pek çoklarından daha Galatasaraylıdır.

Efsane maçlarımızdan biri olan Real maçında Modric'i çalımlayıp Sneijder'e yaptığı asistte hala gözümün önündedir. O maçta oyunu canlandıran oyunculardan biriydi ama o maç özelinde hiç adı geçmez. Tamam büyük futbolcu değildi, uçup kaçmıyordu ama görev adamıydı böyle low profile olup da görev adamı olan futbolculara ayrıca sempati besliyorum.

Üst Alt