Saç Ekimi İçin Bilgi - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Saç Ekimi İçin Bilgi

Aslında bende ektirmeyi düşünüyorum bu sıra. Cenazeydi stresti derken çok erken yaşta gitti. Bu zamanlarda da stres çok yüksek. Haliyle dökülme devam ediyor. İyi ekim yapan kadar iyi çizen bir hekim düşünüyorum. Belli olacak şekilde dümdüz çizgiyle ekenlerden hayır gelmiyor. Öyle saçı da ne yapayım zaten.

Son dönemde saçlarda dökülme var. Şu an tam olarak ektirme seviyesinde mi değil mi bilmiyorum ama instagram'da serkanaygin diye bir adam buldum. Örnekleri baya iyi. Yani sitenin adını verip vermemek doğru olur mu bilmiyorum o yüzden vermiyorum, google'dan bulabilirsiniz saç ekimlerinin sonuçlarını veren bir forum var, üyeler süreçlerini orada başlıklar altında anlatıyorlar. Oradaki yorumlar da bu adamla ilgili olumlu. Var mı buradan yaptıran veya düşünen ?

Babam 61 yaşında, ben 31 yaşındayım. Babamın benim yaşımdayken saçları simsiyah, benim ise irili ufaklı beyazlar görünmeye başladı.

Sac konusunun babadan ziyade anne tarafiyla alakasi oldugunu duymustum cogu kez ne kadar dogrudur bilemem.

Mesela benim babamin saclari seyrek, kafa acilmaya basladi iyice ama az beyaz saci var. Benim ise saclarim gür ama cok beyaz var. Dedemin (anne tarafi) saclari 70 küsür yasina ragmen hala gür ama bembeyaz.

Sac konusunun babadan ziyade anne tarafiyla alakasi oldugunu duymustum cogu kez ne kadar dogrudur bilemem.

Mesela benim babamin saclari seyrek, kafa acilmaya basladi iyice ama az beyaz saci var. Benim ise saclarim gür ama cok beyaz var. Dedemin (anne tarafi) saclari 70 küsür yasina ragmen hala gür ama bembeyaz.
olabilir benim baba tarafı komple kel 27 sinden sonra hepsi kel. Ama benim 35 bir tane saç dökülmesi olmadı ama beyazlıklar başladı

Kel almanci mi olur ya , sizin boyle olmaniz lazim degil mi

Twitter 上的 FC Schalke 04:👋 @Arsenal Not one, but two former Royal Blues  are currently playing at the Emirates ❗ Assist king and local lad Mesut  Özil came through the ranks here

Üst Alt