Saç Ekimi İçin Bilgi - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Saç Ekimi İçin Bilgi

Arkadaşlar bugün 6. Günümdeyim ekimden sonra.

Dün gece bayağı sıkıntılı geçti, ensemdeki donör bölgem yanıyordu resmen. Ağrı kesici yutmadan uyuyqmadım ama ilerleme var sanki. Her yer toparlamaya başladı.

Bazı ufak tefek yanmalar dışında hala memnunum. Görüntü güzel yani. InsaAllah böyle devam eder.

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Veya direkt linkedin varsa orada çıkıyor

Bu yasta ne sac ektirmesi diyecektim de resmini gördüm simdi. Muhtemelen gittikce azalir gibi duruyor maalesef müdahale etmezsen.

Benim sac sorunu hic yok Allah'a sükür, sadece bayagi bir beyazlama var. Ben de sakal sorunu var, bayagi köseyim özellikle yanak bölümlerinde. 2-3 günde bir tras olmaktan biktim artik ama saclara göre daha kücük bir problem bu.

Bu yasta ne sac ektirmesi diyecektim de resmini gördüm simdi. Muhtemelen gittikce azalir gibi duruyor maalesef müdahale etmezsen.

Benim sac sorunu hic yok Allah'a sükür, sadece bayagi bir beyazlama var. Ben de sakal sorunu var, bayagi köseyim özellikle yanak bölümlerinde. 2-3 günde bir tras olmaktan biktim artik ama saclara göre daha kücük bir problem bu.
Böyle hayatın Allah belasını versin diyorum

Yaptırıp geçecem. Mevcuttan kötü olmaz.

Eylül ayında sıra bende.

POCO F2 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

x1080

Üst Alt