# Sadık Çiftpınar - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beyler kendinizimi kandırıyorsunuz bilmiyorum ama adam şuanda aktif oynayan en iyi yerli stoper ne serdar ne ahmet bundan iyi oynamıyor şuanda luyindama yada marcao dinlenecek yada sakat deseler bu adamın olmasını isterdim maliyet+performans bu konuda önde tuttuğum için söylüyorum. Fb de gerçekten kurşun yemiş gibi kıvranması acayip uyuz olduğum konu gerçekten çok itici ama bunun sadıkla alakalı olduğunu sanmıyorum fb takım olarak acayip yerde kıvranıyor ersun yanal istiyor belliki ama sadık ve mehmet ekici çok itici şekilde yapıyor bunları

Hacı kızma lütfen ama 10 yıldır forumda 150 tane genç uçuyor kaçıyor diye övüyorsun 1 tane Ozan çıktı sadece. (Hoş 100 tane de çıkabilir önemli olan başka bir şey, sayılar da değil) O da şudur:

Bu konuda kendine misyon ediniyorsan eleştirel olup bize şu yönleri kötü, bu konuda iyi vs diyerek analiz yapman lazım.

Yoksa bende bu şekilde biraz takip ederek konuşabilirim ama boşa hayal satmış oluyorsun.

Gençlere yönelik ilgin güzel ama o zaman gidip yerinde maçları izleyip, notlar alacaksın toplu oyunda nasıl, topsuz oyunda nasıl, saha dışında gidip bilgi toplayacaksın çalışıyor mu tembel mi vs diye? Ya da bu denli iddialı olmayıp bizim gibi inşallah iyi olur vs diyip geçeceksin.

Bu konuda yanlışın var bana sorarsan.

Ayrıca karşında ki kişi bilmeden ahkam kesiyor diye (Ozan kötü turnuva geçirdi diye sadece ona bakıp), koruma refleksi ile argüman sunmadan övmene de gerek yok. Çünkü bu yaptığın da o zaman aynı şeyin laciverdi oluyor. Biri olumsuz biri olumlu bakıyor tek fark o.
15 yasındayken yaptıgım yorumları gelip bana laf edersen,kusura bakma,ciddiye almam.o yaşlarda daha cok hastahaneler görüyodum,hastalıgımdan ötürü.kimseyi gidip izleyecek halde degildim.ben kendimi altyapı görevlisi falan olarak görmüyorum.ama sizlerde yaratttıgım etkiye ,şu tepkilere bakarsak siz öyle görüyosunuz.ben bu cocukların dadısı,cadısı değilim.bu cocukların gelişminden sorumlu olan kendileri,hocaları ve kulüptür.izlediklerimi ,iyi olanları söylüyorum zaten.

benim altyapı ya da başka bişeye zaman ayırmaktan daha önemli işlerim var.böyle şeyleri misyon edinemem.haftasonu denk geldikçe izliyorum.

Futbol yeteneklerini bir kenara bırakarak söylüyorum: Tam FB'ye yakışan topçu. En ufak temasta 7.62 yemiş gibi yerde kıvranan sahtekarın önde gideni. Jahovic'in kırmızı kart yediği pozisyonda öyle bir kıvranmıştı ki yemin ederim ayağı koptu filan sanırsınız. Futbolcu değil de tiyatrocu olsa daha doğru bir kariyer seçimi olurmuş. İnanılmaz tiksinç bir şahıs. Layığını bulmuş diyebiliriz net bir şekilde.

Diğer yönden bakarsak, şu herifi bize iteleyecekler diye epey korkmuştum. Seneye bizdeki Ahmet Çalık'ın pozisyonuna düşer bu dana. Ki Ahmet Çalık bu heriften çok daha iyiydi bize geldiğinde.

Serdar'ı beğenirsiniz beğenmezsiniz yetenek olarak o ayrı konu da, Serdar 10 tane Sadık çıkartır cebinden.
Aynen dünde zenit li oyuncu ayagını kaldırdıgında yerlerde yuvarlandı bende burnu filan kırıldı sandım yakın cekimde bakınca adamın ayagı degmiyo bile sadece tehlikeli hareket

15 yasındayken yaptıgım yorumları gelip bana laf edersen,kusura bakma,ciddiye almam.o yaşlarda daha cok hastahaneler görüyodum,hastalıgımdan ötürü.kimseyi gidip izleyecek halde degildim.ben kendimi altyapı görevlisi falan olarak görmüyorum.ama sizlerde yaratttıgım etkiye ,şu tepkilere bakarsak siz öyle görüyosunuz.ben bu cocukların dadısı,cadısı değilim.bu cocukların gelişminden sorumlu olan kendileri,hocaları ve kulüptür.izlediklerimi ,iyi olanları söylüyorum zaten.

benim altyapı ya da başka bişeye zaman ayırmaktan daha önemli işlerim var.böyle şeyleri misyon edinemem.haftasonu denk geldikçe izliyorum.

İyi de ben senin 15 yaşında ki haline laf etmiyorum ki, 15 yaşında ki halin ile aynı olduğunu gördüğüm için şu an için diyorum.

Hastalığın içinde geçmiş olsun.

Daha önemli işlerin var olabilir, haklısın ama o zaman daha farklı tondan yazman daha mantıklı olur dediğim gibi. Bir şeyi söylüyorsan takip edip referans olmalı o.

Türkiyenin gelmiş - geçmiş en iyi stoperi hatta koysan orta sahaya çift yönlü oynar, Dünyanında em iyi stoperleri arasına girer gayet net

:D :D

İyi de ben senin 15 yaşında ki haline laf etmiyorum ki, 15 yaşında ki halin ile aynı olduğunu gördüğüm için şu an için diyorum.

Hastalığın içinde geçmiş olsun.

Daha önemli işlerin var olabilir, haklısın ama o zaman daha farklı tondan yazman daha mantıklı olur dediğim gibi. Bir şeyi söylüyorsan takip edip referans olmalı o.
e takip ediyoruz elden geldiğince : )

Ulan ciddi ciddi bu çöpü bizim forumda bile beğenen var ya inanamıyorum.. Serdar Aziz bundan kat kat iyi stoper.. Çok güzel oldu sadıkı şişirdikleri bu sayede serdarı iyice çürütüyorlar.. Adamlar her maç 2 ön libero oynatıyor topal zaten stoperleri arasına gömülen biri bir de jailson var.. Bırakın da 2 - 3 topu kessin.. Bu herif egemen kadar bile topçu olamayacak

Üst Alt