# Sadık Çiftpınar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
temmuz 2018de yaptıgım yorum,fener almadan önce.evet altyapıda iyiydi,övdük destek olduk ama zerre gelişmedi.ben ne yapayım

Alt yapıdan yetişip üst düzeyde şans bulan tek adam da bu.

Diğer övdüklerin PTT de yedek veya 3. lig ve altındalar kardeşim.

Bence alt yapıyı övmeyi acilen bırakman gerektiğini gösteren 1 konu olmuş. :D

Alt yapıdan yetişip üst düzeyde şans bulan tek adam da bu.

Diğer övdüklerin PTT de yedek veya 3. lig ve altındalar kardeşim.

Bence alt yapıyı övmeyi acilen bırakman gerektiğini gösteren 1 konu olmuş. :D
ya bi git...o zamanki şartlar farklıydı.şimdi herkes gençlere önem veriyo.ozan örnegi ortada.dünya kupasında yerin dibine soktunuz ozanı bilip bilmeden forumca.ben savundum sadece.o saydıgım oyuncularda hem kulüpte hem oyuncularda suç var.okan derici tembeldi mesela.digerlerinde de planlama tutmadı

Puyol kariyer olarak Sadık’tan daha iyi bir futbolcu.
Ancak yetenek olarak Sadık 1-2 gömlek daha üstün.
Dünya üzerine henüz böyle bir stoper gelmedi.

Son düzenleme:
diagne üzerinde algı operasyonu yapan onun bunun çocuklarının sadık üzerindede algı yapmalarını bekleriz..Attığı sahtekar taklalarıyla her maç iki sarı karttan atılma potansiyeli görüyorum.Hadi erman ve çakar şerefsizleri konuşun.siz sadece Galatasaray alehine rahat rahat konuşursunuz.Çünkü tepki yok.pısırık başkanın ve yöneticilerin olunca böyle şerefsizler senin alehine daha çok konuşur.

ya bi git...o zamanki şartlar farklıydı.şimdi herkes gençlere önem veriyo.ozan örnegi ortada.dünya kupasında yerin dibine soktunuz ozanı bilip bilmeden forumca.ben savundum sadece.o saydıgım oyuncularda hem kulüpte hem oyuncularda suç var.okan derici tembeldi mesela.digerlerinde de planlama tutmadı

Hacı kızma lütfen ama 10 yıldır forumda 150 tane genç uçuyor kaçıyor diye övüyorsun 1 tane Ozan çıktı sadece. (Hoş 100 tane de çıkabilir önemli olan başka bir şey, sayılar da değil) O da şudur:

Bu konuda kendine misyon ediniyorsan eleştirel olup bize şu yönleri kötü, bu konuda iyi vs diyerek analiz yapman lazım.

Yoksa bende bu şekilde biraz takip ederek konuşabilirim ama boşa hayal satmış oluyorsun.

Gençlere yönelik ilgin güzel ama o zaman gidip yerinde maçları izleyip, notlar alacaksın toplu oyunda nasıl, topsuz oyunda nasıl, saha dışında gidip bilgi toplayacaksın çalışıyor mu tembel mi vs diye? Ya da bu denli iddialı olmayıp bizim gibi inşallah iyi olur vs diyip geçeceksin.

Bu konuda yanlışın var bana sorarsan.

Ayrıca karşında ki kişi bilmeden ahkam kesiyor diye (Ozan kötü turnuva geçirdi diye sadece ona bakıp), koruma refleksi ile argüman sunmadan övmene de gerek yok. Çünkü bu yaptığın da o zaman aynı şeyin laciverdi oluyor. Biri olumsuz biri olumlu bakıyor tek fark o.

lakabı "Sıdıka" olmalı hem tipi hem oyun yapısı benziyor

dizi-sidika-4.jpg

Futbol yeteneklerini bir kenara bırakarak söylüyorum: Tam FB'ye yakışan topçu. En ufak temasta 7.62 yemiş gibi yerde kıvranan sahtekarın önde gideni. Jahovic'in kırmızı kart yediği pozisyonda öyle bir kıvranmıştı ki yemin ederim ayağı koptu filan sanırsınız. Futbolcu değil de tiyatrocu olsa daha doğru bir kariyer seçimi olurmuş. İnanılmaz tiksinç bir şahıs. Layığını bulmuş diyebiliriz net bir şekilde.

Diğer yönden bakarsak, şu herifi bize iteleyecekler diye epey korkmuştum. Seneye bizdeki Ahmet Çalık'ın pozisyonuna düşer bu dana. Ki Ahmet Çalık bu heriften çok daha iyiydi bize geldiğinde.

Serdar'ı beğenirsiniz beğenmezsiniz yetenek olarak o ayrı konu da, Serdar 10 tane Sadık çıkartır cebinden.

Evlat olsa sevilmeyecek yavsak bir tip.
Benim bunun gibi evladim olsa cebine uyusturucu koyup polise ihbar ederdim, o derece yani.

Üst Alt