# Sadık Çiftpınar - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Karakter olarak çirkef bir tip ama azmine hayranım. 4 sene önce 22 yaşındayken 3.ligde oynayan bir oyuncuyken her sene lig atlayıp 26 yaşında Fenerbahçe'ye kadar geldi.

Çoğu oyuncu benden olmayacak diye salıyor kendini o yaşta. 3.liglerde çok böyle oyuncu. GS,FB altyapısında oynayan,alt yaşlarda milli takımda oynayan ama sonra 3.lige kadar düşen ve orada kalan..

Bu sebeple önemli bir iş yaptığı.

hava toplarında baya kötü. birebirde yerden fena değil. fakat akan pozisyonda felaket. sürekli bi yerlere koşmaya çalışıyor. ilk yedikleri goöde baya sıçmış. bu da pozisyon bilgisinin son derece zayıf olduğunu gösteriyor. ne yapacağını şaşırıyor çok dağınık ve savrukluk var. ahmet çalık diyorsunuz ama ahmet çalıkla biz aynı bjk deplasmanına çıktık ve bi pozisyon dahi vermedik. ahmet çalık daha derli toplu. keşke 750 bin euroyu bize verselerdi de ahmeti satsaydık bunlara. hem onlar için iyi olur hem biz a.çden kurtulurduk. fakat bjkda da vida dışında fenerde de skertel dışında stoper yok. ahmeti alan avantajlı konuma geçer. bildiğin ligde stoper yok.

bi de malatyada mina var işte

Pek bir önemi yok cünkü ikisi de ancak gömülü oynayan Anadolu takimlarinda is görürler. Gerisi hikaye.

Hele hele oyunun büyük bölümünü rakibin yari sahasinda geciren takimlarda her atakta mal gibi ortada kalip hata yaparlar.
o degil de bu malın röportajını bile koymustum foruma 5-6 sene önce.bu kadar gerileyecegini düşünmemiştim.

o degil de bu malın röportajını bile koymustum foruma 5-6 sene önce.bu kadar gerileyecegini düşünmemiştim.
Sergencim bu herif ne zaman ilerlemiş ki? Gerilemesi için önce ilerlemesi lazım. Bunun gibi kamyonla adam var TR'de. Ahmet ve bunun gibiler defansa sağlam gömülen takımlarda göz boyayıp piyasa yapıyorlar. Yoksa bunların alayı aynı halt. Dikkat edin defansa sağlam gömülen takımlarda stoperlerin biri mutlaka böyle göze çarpar. Ondan sonra 3 büyüklerden birine birdaha çıkmayacak şekilde sokarlar.

Sergencim bu herif ne zaman ilerlemiş ki? Gerilemesi için önce ilerlemesi lazım. Bunun gibi kamyonla adam var TR'de. Ahmet ve bunun gibiler defansa sağlam gömülen takımlarda göz boyayıp piyasa yapıyorlar. Yoksa bunların alayı aynı halt. Dikkat edin defansa sağlam gömülen takımlarda stoperlerin biri mutlaka böyle göze çarpar. Ondan sonra 3 büyüklerden birine birdaha çıkmayacak şekilde sokarlar.
dogru diyosun.ozan gibiler de kendini belli ediyo işte.ışık kaan ve ogünü inşallah kazanırız.yerli stopere gerek yok

Üst Alt