Sakin Olun, Avantajımızı Koruyoruz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sakin Olun, Avantajımızı Koruyoruz

Cevap: Sakin Olun, Avantajımızı Koruyoruz

futbolcularımız varlarını yoklarını koymalı bu saatten sonra yapılıcak tekşey bu bencede baroş olmalı..

O zaman Fener'in futboluyla umutlarınızı yeşertebilirsiniz tekrardan zira bizden çok daha kötüler ...

Adamlar sonuç futbolunu alıyorlar bir şekilde bu kadar basit.Biz bunlara karşı iyi oynadığımızda bile alamadık maçları hatırlayın.

Maç Kadıköy'de ayrıca ve takımımız 2 maçtır ne yazık ki çok kötü.

Umarım yanılırım ama işimiz çok zor.

olm bn kaldıramam beyler kaldıramam şerefsizliğin pisliğin şampiyon oluşunu :sad007: yine 10 dakika içinde bir kere gelirler gol olur :mad:

Tek güvencem fatih terimdi oda takımın başında olmayacak

Şuan basınada bakıyorrum heleki Galatasaraylı geçinenlere resmen fatih terimin üstüne oynuyorlar

Gökmen ayısı,sübyancı Osman

Alem popo olmuş,Aşağılık sürüsü

Haklıyken haksız duruma düşmek bu olsa gerek

Şampiyonluğu kaybedersek yönetim dahil alayına artıkkk

avantaj falan yok tamam galibiyet ve beraberlikte şampiyonuz ama maçta onların sahasında

Konu başlığına katılmıyorum.Muhtemel 3 skordan 2'si bizim lehimize ama ortada acı bir Kadıköy gerçeği var.Bu gerçek ise lehimize olan tüm durumları silip süpürüyor.

Konu başlığına katılmıyorum.Muhtemel 3 skordan 2'si bizim lehimize ama ortada acı bir Kadıköy gerçeği var.Bu gerçek ise lehimize olan tüm durumları silip süpürüyor.

Neymis o gercek? Benim bildigim iki gercek var; 1) son iki sezondur bizi orada yenemiyolar 2) rakip camia finallere anti takiliyor, son mac baskisini kaldiramiyorlar (kaybettikleri sampiyonluklar, kaybettikleri TR kupalari vs.)

Play off da bizim futbolcuların gerçekten psikolojisi bozulmuş.

Sahaya yansıyor bu.

Lütfen artık şu maça çok iyi hazırlansınlar.

Yensek de yenilsek de biz haftalar önce şampiyonluğu hak eden ve şampiyon takımı gösterdik onlara.

Eğer haftaya o maçta yenilmezsek işte o zaman daha güzel olacak.

Neymis o gercek? Benim bildigim iki gercek var; 1) son iki sezondur bizi orada yenemiyolar 2) rakip camia finallere anti takiliyor, son mac baskisini kaldiramiyorlar (kaybettikleri sampiyonluklar, kaybettikleri TR kupalari vs.)

Son maçları öndeyken kaldıramıyorlar kaybettikleri 2 şampiyonluktada geriden gelen takım şampiyon oldu önde olan takım herzaman dezavantajlıdır bu tip maçlarda.

Üst Alt