Sakin Olun, Avantajımızı Koruyoruz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sakin Olun, Avantajımızı Koruyoruz

Cevap: Sakin Olun, Avantajımızı Koruyoruz

eğer yenilirsek, bunlar denizlinin intikamını aldık, ilahi adalet vs. diye ortalıkta gezecekler.

Neymis o gercek? Benim bildigim iki gercek var; 1) son iki sezondur bizi orada yenemiyolar 2) rakip camia finallere anti takiliyor, son mac baskisini kaldiramiyorlar (kaybettikleri sampiyonluklar, kaybettikleri TR kupalari vs.)

1999 yılından bu yana almış olduğumuz 2 beraberlik dışında herhangi bir etkinliğimiz yok Kadıköy'de.Sıradan bir rakibe yenilirler ama bizim maçlarda hakemi baskı altına almaktan tut,teknik kadro ve oyuncularımızı yaralamada dahil her türlü çirkefliği yaparlar.Psikolojik olarak haddinden fazla etkileniyoruz orada.Fenerbahçe'nin futbolcuları ise bu tür maçların psikolojisini bizim oyuncularımıza göre daha iyi kaldırıyor.En azından ben öyle düşünüyorum.Yine de inşAllah bize lazım olan skoru alarak döneriz ama şu an içinde bulunduğum ruh hali bunu pek mümkün görmüyor.

Futbolda psikolojik üstünlük çok önemlidir ne yazı ki.

Sizce biz üstünmüyüz şu an,ben hiç inanmıyorum buna ne yazık ki.

polyannacılığa gerek yok eğer avntajı korusa idik şu an şampiyonduk son maça fener umutla giriyorsa avantaj bitmiştir

1999 yılından bu yana almış olduğumuz 2 beraberlik dışında herhangi bir etkinliğimiz yok Kadıköy'de.Sıradan bir rakibe yenilirler ama bizim maçlarda hakemi baskı altına almaktan tut,teknik kadro ve oyuncularımızı yaralamada dahil her türlü çirkefliği yaparlar.Psikolojik olarak haddinden fazla etkileniyoruz orada.Fenerbahçe'nin futbolcuları ise bu tür maçların psikolojisini bizim oyuncularımıza göre daha iyi kaldırıyor.En azından ben öyle düşünüyorum.Yine de inşAllah bize lazım olan skoru alarak döneriz ama şu an içinde bulunduğum ruh hali bunu pek mümkün görmüyor.Bu akşam için şampiyonluğa çok şartlamıştım kendimi.Kim bilir yaşadığım hayal kırıklığının etkisi de vardır belki de bu söylemde.

Erkan biz maçı galip tamamlasaydık da birşey olmayacaktı ki.Fener berabere kalsaydı yahut yenilseydi o zaman anlardım.Tek üzüntüm 2-0 dan 2-2 olması.0-0 bitseydi fazla üzülmezdim.

Futbolda psikolojik üstünlük çok önemlidir ne yazı ki.

Sizce biz üstünmüyüz şu an,ben hiç inanmıyorum buna ne yazık ki.

1999 yılından bu yana almış olduğumuz 2 beraberlik dışında herhangi bir etkinliğimiz yok Kadıköy'de.Sıradan bir rakibe yenilirler ama bizim maçlarda hakemi baskı altına almaktan tut,teknik kadro ve oyuncularımızı yaralamada dahil her türlü çirkefliği yaparlar.Psikolojik olarak haddinden fazla etkileniyoruz orada.Fenerbahçe'nin futbolcuları ise bu tür maçların psikolojisini bizim oyuncularımıza göre daha iyi kaldırıyor.En azından ben öyle düşünüyorum.Yine de inşAllah bize lazım olan skoru alarak döneriz ama şu an içinde bulunduğum ruh hali bunu pek mümkün görmüyor.Bu akşam için şampiyonluğa çok şartlamıştım kendimi.Kim bilir yaşadığım hayal kırıklığının etkisi de vardır belki de bu söylemde.

Oyuncular uzerinde kesinlikle psikolojik ustunlugumuz var. Dile kolay 250 dakika boyunca ezildiler. Inonu'de ki mac gibi kolay gecer bence. Deplasmanlarda cok iyi ve bilincli futbol oynuyoruz. Zaten bizi buralara kadar getiren deplasmanlardaki mukemmele yakin futbol anlayisimizdir.

Erkan biz maçı galip tamamlasaydık da birşey olmayacaktı ki.Fener berabere kalsaydı yahut yenilseydi o zaman anlardım.Tek üzüntüm 2-0 dan 2-2 olması.0-0 bitseydi fazla üzülmezdim.

Biliyorum kardeşim.Benim o söylemim Trabzonspor-Fenerbahçe maçıyla ilgiliydi.Berabere kalmamız değil,Fenerbahçe'nin almış olduğu galibiyet beni çökertti.

Bugun kaybetmemizin sebebi 2. yari da ki dususumuz ama bu dususun en buyuk sebebi de tipki taraftar gibi oyuncularinda kulaklarinin Trabzon'da olmasidir. Ben bile son 10 dakika falan Trabzon macini izlemeye gittim yahu, takimda da ayni dusunce mevcuttu. Trabzon ne yapacak? Abartmaya gerek yok. Haftaya bu takim sampiyon olacak. Suan butun $ikeciler sampiyonlugu cantada keklik goruyor, birak gorsunler isimize yarar. Bize bir beraberlik yetiyor, gerisini onlar dusunsun. Ha ayrica $ike Off'ta deplasmanlarda daha iyi oyun sergiliyoruz, unutmayin.

Sampiyonluk Sarkisi Dusmesin Dillerden.

Oyuncular uzerinde kesinlikle psikolojik ustunlugumuz var. Dile kolay 250 dakika boyunca ezildiler. Inonu'de ki mac gibi kolay gecer bence. Deplasmanlarda cok iyi ve bilincli futbol oynuyoruz. Zaten bizi buralara kadar getiren deplasmanlardaki mukemmele yakin futbol anlayisimizdir.

Eziyoruz,biçiyoruz ama skora yansıtamıyoruz.Bu üstünlük müdür,yoksa aksi bir durum mudur?

Kesinlikle yok bence.

Bİr takımın oyuncusu 2-0'dan 2-2 ye maçı veriyor diğeri nasıl bir deplasmandan 3 puan alıyor geliyor.

Form durumumuz iyi değil tamam onların da iyi değil ama saha avantajı v.b avantaj adamlarda.

Ben bildim bileli geriden gelen her zaman avantajlıdır.

Ayrıca beraberliğe değil galibiyete oynamalıyız.Skor tutma gibi bir şansımız olamaz bu maçta artık.

Açıkça konuşmak gerekirse avantaj artık onların elinde...

Fikstür çekildiğinden bu yana fenerin de tek istediği kadıköy'e bizim şampiyonluğumuzu garantilemeden gitmemizdi. İstedikleri de oldu.

Cumartesi şans bizim yanımızda olsun, çünkü bizi her anlamda rezalet bir atmosfer bekliyor, artı fatih hocamız yok ki en büyük dezavantajımız bu...

Son olarak, Allah yardımcımız olsun.

Şampiyonluğu sadece ŞL'ye direkt gitmek için istiyordum ama olay öyle bir noktaya geldi ki açık ara ligin en iyi top oynayan(hatta tek top oynayan) takımı olup 3 maç önceden şampiyonluğu garantileyebilecekken şimdi açıkçası ihtimaller %50'nin altına düşünce insan kendisini sadece avanak gibi hissediyor.Ne kadar b.ktan bir durumun içinde olduğumuza inanamıyorum şu anda.

Tamamda bu adamlar da 42 maçtır yenilmiyor evinde istatistik yaparsak pek lehimize sonuçlar çıkmaz ordan. Nedesek boş aslında denk gelir 2 tane iteleriz maç biter 20 dakikada hiç belli olmaz.

Besiktas'ta bi ara rekor kirmisti ve yenilmiyodu. Sonuc: Besiktas 1-3 Galatasaray

Yani o dedigin pek bir avantaj sayilmaz. Aksine rakip oyunculara ekstra rehavet saglar.

favori fb oldu. Aslinda bunu avantaj olarak kulanmamiz lazim. Asil baski fbnin üstünde. Kendi evinde son hafta sampiyonlugunu ezeli rakibini vermek pek güzel bi durum degil. Üstüne bunlar tam havaya girdi simdi kendilerini daha iyi durumda görüyorlar.

AMA bizdeki sorunda bizim oyuncular psikoloji olarak böyle durumda oyun A la mi yor

Biliyorum kardeşim.Benim o söylemim Trabzonspor-Fenerbahçe maçıyla ilgiliydi.Berabere kalmamız değil,Fenerbahçe'nin almış olduğu galibiyet beni çökertti.

Onu anladım kardeşim.Ne yapalım bir final daha oynamak zorundayız.Hani büyüklerimizin deyimiyle Galatasaray'ın olduğu yerde herzaman bir ümit vardır.Karamsar olmamak lazım.Fenerin oynadığı oyun kaos futbolu.Akıllı oynarsak hertürlü şampiyonuz.Buna yürekten inanıyorum.

Üst Alt