# Salih Uçan - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben BJK transfer haberlerinin kolpa olduğunu moral bozma amaçlı olduğunu düşünüyorum. Bence Salih ekibimizle sözleşme imzalayacaktır.

Bu tek seçenek mevzusu yüzünden yok yere paralar harcamaya başladık.

Sene başında 3-5 milyon fark var diye Mert Hakan'ı falan almayıp gittik kiralama bedeliyle 2 milyon euroyu Etebo'ya gömdük.

Bugün de muhtemelen Salih Uçan için 2-3 milyon lirayı vermeyip gidip daha fazlasını başkası için harcayacağız.

Şu basiretsiz yönetimden kurtulsak artık fena olmayacak. Tüm transfer fırsatlarını tek tek kaçırdılar 3.5 senedir.

Bu tek seçenek mevzusu yüzünden yok yere paralar harcamaya başladık.

Sene başında 3-5 milyon fark var diye Mert Hakan'ı falan almayıp gittik kiralama bedeliyle 2 milyon euroyu Etebo'ya gömdük.

Bugün de muhtemelen Salih Uçan için 2-3 milyon lirayı vermeyip gidip daha fazlasını başkası için harcayacağız.

Şu basiretsiz yönetimden kurtulsak artık fena olmayacak. Tüm transfer fırsatlarını tek tek kaçırdılar 3.5 senedir.

————Taylan————
Salih—————-Gedson

Lig için yeterli olur mu? 2 tane tipik 8 ile, 10 no olmadan?

Ligde oynarlar da bunlara ek olarak kaliteli çalımcı, şutör bir playmaker alıp, Aytaç ve Bartuğ'u da katarak değişken bir rotasyon oluşturmak daha faydalı olurdu.

Adam gibi bir 10 no şart oğlu şart zaten.

Çok eksiğimiz var ya napacağız? 2 tane bek,2 tane adam gibi kanat, 10 no. Luyindama/Marcao’dan biri muhtemelen satılacağı için 1 tane stoper.

Yeni yönetim gelene kadar kamp başlayacak neredeyse, saçma sapan işler. Seçim hazirana mı bırakılır? Hocayı eleştirelim falan da gerçekten bizim kadar fanatik GS’li olmayan, aklı başında herhangi bir TD basar gider, uğraşmaz bu dangalaklıklarla..

Adam gibi bir 10 no şart oğlu şart zaten.

Çok eksiğimiz var ya napacağız? 2 tane bek,2 tane adam gibi kanat, 10 no. Luyindama/Marcao’dan biri muhtemelen satılacağı için 1 tane stoper.

Yeni yönetim gelene kadar kamp başlayacak neredeyse, saçma sapan işler. Seçim hazirana mı bırakılır? Hocayı eleştirelim falan da gerçekten bizim kadar fanatik GS’li olmayan, aklı başında herhangi bir TD basar gider, uğraşmaz bu dangalaklıklarla..

Olur mu ya FT'nin tek derdi şu kokuşmuş bataklıkta kalıp Galatasaray'a para harcatmak. O gitsin, yabancı wonderkid hocalar kapımızda sıraya girecek.

Ne futbolcu ne hoca nede çalışan olsam şu camiada bir dk durmam, yönetime bak kendilerini bir halt zanneden, çevresindeki insanların fikirlerini umursamayan bir kaç vasıfsız adamın hezeyanlarından oluşuyor. Elin başkanı "boş gezenin boş kalfası" diyor herifler çıkıp "yarabbi şükür" diye karşılık veriyor.

Olur mu ya FT'nin tek derdi şu kokuşmuş bataklıkta kalıp Galatasaray'a para harcatmak. O gitsin, yabancı wonderkid hocalar kapımızda sıraya girecek.

Ne futbolcu ne hoca nede çalışan olsam şu camiada bir dk durmam, yönetime bak kendilerini bir halt zanneden, çevresindeki insanların fikirlerini umursamayan bir kaç vasıfsız adamın hezeyanlarından oluşuyor. Elin başkanı "boş gezenin boş kalfası" diyor herifler çıkıp "yarabbi şükür" diye karşılık veriyor.

Aynen admirim Nagelsmann yazan gördü bu gözler. :asd:

De Zerbi, Leipzig’de giden Salzburg’un hocası. Hepsi önce bize haber yolladı.

Yaşlılardan Gasperini de Florya’da vefat etmek istiyorum diyormuş bakalım, kısmet.

Banko gördüğüm bir transferdi. Salih'i de alamadılarsa kendi beceriksizlik rekorlarını kırmış olurlar.

Benim içi en büyük transfer Mustafa Cengizin defolup gitmesi olacak.

Bu uyuntu başkan müsveddesi kulübün her anlamda kamburu oldu.

Tjk imza toreninde burada olmayı ben istedim, dedem de tjkliydi diye aciklama yapar.

O tarz söylemeler artık imza törenlerinin ilk kuralı haline geldi. Bu söylemlere de biz taraftarlar prim veriyoruz. salih bize gelse çocukluğumun takımı hayallerimin takımı derdi. Tıpkı Emre Kılıç ve Oğulcan gibi. MHY bize gelse babama verdiğim sözü tuttum doğma büyüme GS liyim ben derdi ve eminim bir çok taraftar bunlara prim verirdi. Ama bir gerçek varki futbolcu en çok parayı kim verirse o takımı tutar. Arda Turan dışındaki tüm oyuncuların takım taraftarlığı bana samimi gelmiyor.

Salih uçan kritik bir transfer olur alan için. Çalışkan ve ayağı iyi. Banko diyordum bu tramsfere, bunu da kaçırdılarsa söyleyecek söz yok.

Bu sene Salih'i izlemedim ama daha onceki izledigim performanslarini baz alirsam hic begenmiyorum. Belli bir teknik kalitesi var ama kendini hic gelistiremedi. Su anda da 20 yasinda bir oyuncu degil. Oyle olsa transfer edelim, gelistirelim ve ustunde duralim diyecegim ama su anda kariyerinin en yuksek noktasinda olmasi gereken yerde bence performans olarak yerlerde surunuyor.

Boyle oyunculari sevmiyorum. Mecburen gelecekse bence maksimum 1.5 milyon TL garanti maas gibi ve 1+1 sozlesme ile denenebilir.

Üst Alt