Şampiyon Kim Olur? (Fikstür Değerlendirmesi) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyon Kim Olur? (Fikstür Değerlendirmesi)

Basaksehirin 2 deplasman 2 ic sahasi var buyuk maclarda , ama kolay sanilan akhisar ya da osmanli deplasmanlari da asla oyle rahat 3 puanla gecmeyecektir son duzlukte

Düşme potasındaki takımlarla olan maçlarda tabi çok zor geçecek tüm takımlar için,Ama özellikle şu 3 maçı çok kritik Başakşehirin,Konya-Fb-Ts serisinden 9 puanla falan çıkarlarsa en güçlü aday olurlar.

Düşme potasındaki takımlarla olan maçlarda tabi çok zor geçecek tüm takımlar için,Ama özellikle şu 3 maçı çok kritik Başakşehirin,Konya-Fb-Ts serisinden 9 puanla falan çıkarlarsa en güçlü aday olurlar.

Ben acikcasi kesin rezil rusva olacagimiz (tahminim o) kadikoy deplasmani haric ta basaksehir macina dek hic kayip gormuyorum

hadi esantiyon 1 beraberlik belki

Ben acikcasi kesin rezil rusva olacagimiz (tahminim o) kadikoy deplasmani haric ta basaksehir macina dek hic kayip gormuyorum

hadi esantiyon 1 beraberlik belki

Bir bakarsın yıllardır süren Kadıköy durumu bu sene sonlanır,Fb maçına kadar kolay fikstür diyorum açıkçası bende ama o maçı direkt kayıp gördüğümden değil oradaki maçta her türlü bahtsızlığı yaşadığımız için biraz temkinliyim sadece.

Fatih Terim Aykut Kocamanlı Fenere Kadıköyde yenilmez. En kötü beraberlik olarak bakıyorum ben maça. Tudor olsa doğrudan yenilgi olarak yazardım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fatih Terim Aykut Kocamanlı Fenere Kadıköyde yenilmez. En kötü beraberlik olarak bakıyorum ben maça. Tudor olsa doğrudan yenilgi olarak yazardım.

Son döneminde orada oynadığı maçlarda Terimin 2 beraberlik,1 mağlubiyeti var.Mağlup olduğumuz maçta şampiyonluğu garantileyip çıktığımız maç ve hakemin Webonun 2 tane sayılmaması gereken golünü sayması ile gelmişti

Son döneminde orada oynadığı maçlarda Terimin 2 beraberlik,1 mağlubiyeti var.Mağlup olduğumuz maçta şampiyonluğu garantileyip çıktığımız maç ve hakemin Webonun 2 tane sayılmaması gereken golünü sayması ile gelmişti

Ben bu seneki Feneri o zamanki dönemlerinden geride görüyorum. Valbuena ve Jansen dışında kreatif hiçbir adamları yok. Jansen de sakat o zamana döner mi bilmiyorum.

Bizim de orta saha iç açıcı değil ama bence yenilmeyiz.

1)Galatasaray
2)Başakşehir
3)Fenerbahçe
4)Beşiktaş

Büyük ihtimal yukardaki sıralama olur ama en kötü ihtimalle biz şampiyon olamazsak şu şekilde olabilir;

1)Fenerbahçe
2)Başakşehir
3)Galatasaray
4)Beşiktaş

Olur gibi geçiyor içimden.

bana göre bizim tek rakibimiz Başakşehir olacak. Bjk hem bizle,hem başakla, hem de trabzonla deplasmanda oynayacak. Üstelik Bayern maçları da olacak en kritik dönemde. Puan farkı da artık kapanmayacak noktaya geldi.

Fb ise bu sene bir türlü birliktelik yaşayamadı. Hep kaos var camiada. Üstelik seçim yaklaştıkça bu daha fazla artacak. Kadroda da pek çok sorun var. Başak ve Bjk ile deplasman oynayacaklar 3 hafta içinde.

Başak ise hem geniş hem de kaliteli kadroya sahip. Artık sistemleri tamamen oturdu ve sadece lige odaklanacaklar.

Bana göre sezonun kaderi 29.haftada oynanacak Gs-Başak maçında çizilecek.

Seyirci,hakem,federasyon faktorlerini işin içine kattığımız vakit en avantajlı takım Fener.

Yapma , ben de fb yi favori gosterdim zaman zaman ama konya ve ts beraberlikleri ve Gs nin son 3 te 3 yapmasi ile basaksehirin dusmeyen formu fb yi uzaklastirdi

hakemlerin pek bir kollamasi yok bu yil

seyirci mi ? En bos beles seyirci fb de bu sene , basaksehirle yarisirlar anca

federasyona gelince , bjk liler doldurmus zaten

bana göre bizim tek rakibimiz Başakşehir olacak. Bjk hem bizle,hem başakla, hem de trabzonla deplasmanda oynayacak. Üstelik Bayern maçları da olacak en kritik dönemde. Puan farkı da artık kapanmayacak noktaya geldi.

Fb ise bu sene bir türlü birliktelik yaşayamadı. Hep kaos var camiada. Üstelik seçim yaklaştıkça bu daha fazla artacak. Kadroda da pek çok sorun var. Başak ve Bjk ile deplasman oynayacaklar 3 hafta içinde.

Başak ise hem geniş hem de kaliteli kadroya sahip. Artık sistemleri tamamen oturdu ve sadece lige odaklanacaklar.

Bana göre sezonun kaderi 29.haftada oynanacak Gs-Başak maçında çizilecek.
Fb yarışta kalsa bile aziz bu sene devreye giremez o koltukta kalmanın hesaplarını yapıyor hakemlerle, federasyonla falan uğraşamaz zaten

Bjk koptu gitti artık onları rakip görmüyorum zaten başak-ts-GS deplasmanları var toplamda 1 puan bile çıkaramazlar

Başağı geçen sene nasıl doğradılarsa bu sene de o kadar kıyak geçiyor hakemler bir de kabul edelim ki Anadolu takımları başağı büyük takım olarak görmedikleri için 3 büyüklere karşı oyunlarıyla başağa karşı oyunları farklı oluyor ve başak anadolu maçlarını güle oynaya kazanabiliyorlar

Dediğin gibi kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz başağı evimizde yenmek zorundayız yenersek şampiyon oluruz

Yapma , ben de fb yi favori gosterdim zaman zaman ama konya ve ts beraberlikleri ve Gs nin son 3 te 3 yapmasi ile basaksehirin dusmeyen formu fb yi uzaklastirdi

hakemlerin pek bir kollamasi yok bu yil

seyirci mi ? En bos beles seyirci fb de bu sene , basaksehirle yarisirlar anca

federasyona gelince , bjk liler doldurmus zaten

Federasyonu Bjklıların doldurrduğu kesin ama unutma ki bu federasyonun geliş amacı Fb'yi kurtarmaktı.Fener'i çoğu taraftarlar pek hesaba katmadığı için hakem hataları pek konuşulmuyor.Başakşehir veya Beşiktaş'tan daha az hakem desteği almıyorlar.Saha içine gelirsek oyle veya boyle maç kaybetmiyorlar.Derbiler zaten uzmanlık alanları olmuş.Yine derbi kaybedeceklerini sanmıyorum.Seyirci kısmına gelirsek 5-10 bin seyirciyle bile hakemi etki altına alabiliyorlar.

Fener bjk ve başak maçından 6 puan alamazsa 2.lik 3.lük için oynar.Bjk sadece tek maçlık puan kaybına bakar.Başak ilk 3 maçlık perioddan 9puan alırsa %51 şampiyon olur.Açıkçası fb ve bjknin hiç şansı yok.%51 bşk %49 biz. Daha önce de yazmıştım.Şuanki ilk önceliğim şampiyonlar ligi bileti. Yazın ilk iş sol bek ve 8 numara aldıktan sonra kim çıkarsa eleriz.Lig sonundaki performansa göre sol stoper+sol açık+yedek forvet ile taş gibi takım oluruz.

Federasyonu Bjklıların doldurrduğu kesin ama unutma ki bu federasyonun geliş amacı Fb'yi kurtarmaktı.Fener'i çoğu taraftarlar pek hesaba katmadığı için hakem hataları pek konuşulmuyor.Başakşehir veya Beşiktaş'tan daha az hakem desteği almıyorlar.Saha içine gelirsek oyle veya boyle maç kaybetmiyorlar.Derbiler zaten uzmanlık alanları olmuş.Yine derbi kaybedeceklerini sanmıyorum.Seyirci kısmına gelirsek 5-10 bin seyirciyle bile hakemi etki altına alabiliyorlar.

Basaksehir , o olmadi besiktas paramparca ederek aramizdaki puan farkini arttiracaklardir kanisindayim

Başakşehir daha ihtimal dahilinde duruyor doğruya doğru. Aslında çok iyi ekip var ama en azından 1 orta saha bari alsaydık bizi seçerdim. Ulan varya inşallah vermeyiz şurdan

Üst Alt