Şampiyon Kim Olur? (Fikstür Değerlendirmesi) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyon Kim Olur? (Fikstür Değerlendirmesi)

Biz bir tık avantajlı gözüküyoruz.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Fener nasıl %40 anlamadım şahsen. Önlerinde ilk zorlu deplasmanda iyne puan kaybedecekler. Sonraki basit bir iç saha maçındada.
Ben gerçekçi konuşuyorum.İçeride puan kaybı yaparlarsa sadece bizim maçta yaparlar.Biz deplasmanda bunları yenebilirsek 2-3 maç kaybetmiş etkisi yapar orası ayrı.Zaten yenersek şampiyon oluruz ama orda yenilirsekte bu oranlar aynen geçerlidir

Ben gerçekçi konuşuyorum.İçeride puan kaybı yaparlarsa sadece bizim maçta yaparlar.Biz deplasmanda bunları yenebilirsek 2-3 maç kaybetmiş etkisi yapar orası ayrı.Zaten yenersek şampiyon oluruz ama orda yenilirsekte bu oranlar aynen geçerlidir

Yav bunlar ilk yarıda bjk yi yendi havaya girerler kesin liderliği alırlar ilk yarı sonunda dediniz geldiğimiz durum ortada. Yine saçma sapan puanlar kaybedecek fenerbahçe bak gör. İstersen ss al sonra konuşuruz.

fenerin baskısını nasıl kıracağız kadıköyde reis

gomisin drogba x2 performansı göstermesi , garry ile feghoulinin atılan her uzun topu gol pozisyonu falan yapması lazım

ilk golü yedik mi dağılıyoruz zaten , kadıköydeki maç eski aykut dönemlerindekinden çok daha zor bence

Büyük maç performansımız belirler.

4 maç minimum 9 puan lazım.

Fener’e yenilmezsek şampiyon olma şansımız yüksek.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yav bunlar ilk yarıda bjk yi yendi havaya girerler kesin liderliği alırlar ilk yarı sonunda dediniz geldiğimiz durum ortada. Yine saçma sapan puanlar kaybedecek fenerbahçe bak gör. İstersen ss al sonra konuşuruz.
Birader adamlar ilk yarının son 6 maçında 5 maçı aldılar.Konyada da serkan o topu çıkarmasa 6 da 6 yapacaktı.Üstüne ikinci yarı ilk yarıya göre 3 puan fazla toplamış.Adamların fikstür kebap.Küme düşme potası da şekillenirse son 6 maçta puan kaybetmezler.Mesela bizim yenildiğimiz sivası güle oynaya yenecekler

gomisin drogba x2 performansı göstermesi , garry ile feghoulinin atılan her uzun topu gol pozisyonu falan yapması lazım

ilk golü yedik mi dağılıyoruz zaten , kadıköydeki maç eski aykut dönemlerindekinden çok daha zor bence
Beraberliğe razıyım ben.Yenmemiz şu atmosferde mümkün değil.Geçen hafta sivası yenseydik ve başakta bugün darbeyi vurup puan farkları 9-10 civarına fırlasaydı seriyi kırma ihtimalimiz doğardı ama şu pozisyonda kudurmuş köpek gibi üstümüze gelecekler.Ben o maçta göreceğim bu sene şampiyon mu olmak istiyoruz yoksa pes mi ediyoruz

baskıyı baskıyla cevap vermek gerekir

orta sahayi fernando - tolga yapip önlerinde belhanda ile bu baskıyı olustarabiliriz ama bunlardan biri yorulunca sorun yasayabiliriz. yedekten bu baskiyi devam ettirecek bir orta saha oyuncumuz yok.

Yav fenerbahçe her sene aynı değilmi ya. Geçen senede advocatla 11 maç kaybetmediler 8 win aldılar. Sonra ne oldu ? Birde derbileri kazandılar. Fenerbahçe hayatta şampiyon olamaz. Gerilmeyin bu kadar. Babamda evde delirdi yav.

26.haftaya 56 puanla gireceğiz büyük ihtimal.Fikstüre göre fener, beşiktaş ve Malatyada takılır.Başakşehir ts deplasmanındada kazanamaz.53 puanla girebilir.Beşiktaşın o arada Fener,Ts deplasmanı konya deplasmanları çok zor.2 sine banko takılır.26.hafta Fenerle oynuyoruz.Başakşehir beşiktaşla.O haftaya biz 56 , Başak 53 ,Fener 49 ,Bjk 48 gireriz bence.
Fenere yenilsek bile aynı hafta başak la beşiktaşın macının olması büyük avantaj.En kötüsü Biz 56,Başak 54 Fener 52 Bjk 49 olarak çıkarsak 100 de 100 şampiyonuz.

Son düzenleme:
Üst Alt