Şampiyonlar Ligi | B Grubu | VfL Wolfsburg 0-0 Beşiktaş JK | 21 Ekim | Maç Sonu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi | B Grubu | VfL Wolfsburg 0-0 Beşiktaş JK | 21 Ekim | Maç Sonu

Cevap: Şampiyonlar Ligi | B Grubu | VfL Wolfsburg 0-0 Beşiktaş JK | 21 Ekim | İlk Yar

Konuyla alakasız olabilir ama size Grafite ve Dzekodan biri Galatasaraya gelecek deseler hangisini seçersiniz ?

Ben Grafiteyi isterdim şahsen çok beğeniyorum

Sizin görüşlerinizi merak ettim bu konuda

Grafite genç olsa Avrupanın devlerini peşine takardı bence Adını geç duyurdu

Cevap: Şampiyonlar Ligi | B Grubu | VfL Wolfsburg 0-0 Beşiktaş JK | 21 Ekim | İlk Yar

Bu Wolfsburgun kalecisi kaslarini almiyorsa arap olayim.

Konuyla alakasız olabilir ama size Grafite ve Dzekodan biri Galatasaraya gelecek deseler hangisini seçersiniz ?

Ben Grafiteyi isterdim şahsen çok beğeniyorum

Sizin görüşlerinizi merak ettim bu konuda

Grafite genç olsa Avrupanın devlerini peşine takardı bence Adını geç duyurdu

Dzeko'yu seçerim, Grafite'nin guiza'nın ispanyada ki halinden farkı yok. Hatta pasları ve oyunu açması Guiza'ya göre kötü:2_thumbs_up_-_anima

Veh pok gibi bir hoca. Doldur bosalt oyna demis takimina resmen. Su eski hoca olsaydi Wolfburgun basinda, Magath mi neydi, ezerdi Besiktasi.

hamit kendi kalesine atti :(

bordeuax 2 - münih 1

Deli ile Ekrem'in yerine İsmail ile Serdar'ı koyması lazım.

Cevap: Şampiyonlar Ligi | B Grubu | VfL Wolfsburg 0-0 Beşiktaş JK | 21 Ekim | Devre A

Besiktas top mop oynamıyoki, sadece top kesmeye çalışıyorlar okadar... 3 pas yapamadılar maçın başından beri... Denizli 1 puana gitmiş oraya belli...

Cevap: Şampiyonlar Ligi | B Grubu | VfL Wolfsburg 0-0 Beşiktaş JK | 21 Ekim | Devre A

BJK'nin kontrolünde geçiyor maç. Eğer 2. yarı ilk yarıdaki pres ve oyununu devam etiririsew BJK 3 puan alabilir ama alması için

1. Fink çıkacak - Tabata girecek

2.Ekrem hiç yok - Serdar Özkan girecek

3.Tello yerine de birini alması gerek 70. dk gibi

Eğer GS ile oynasa Wolfsburg en az 2-3 tane yemişti. GS büyük takımları sever ama Bükreş e yenilirsek şaşmam.

akıl almaz paraya transfer edilen Tabata neden oynatılmıyor anlamıyorum. bu adam CL için alınmadımı zaten ? netçedeyi anlamak mümkün diğil.

1 puan için oynayan bir Beşiktaş ve tek kale oynayan bir Wolfsburg.2. yarı daha zevkli olacak.

Grafite sıfır! İlk yarı Wolfsburg 10 kişi oynadı resmen..

Hayri, pardon Tabata oyuna girsin 3 puani alir Besiktas.

Bu maçla ilgili iki görüşüm var:

1. Türkiye'nin şöhret/sonuş oranında bence en kötü hocası, 1980 yıllarının etkisinden kurtulamayan mustafa denizliye sormak lazım cissenin şu finkten 2 kat daha iyi olduğu nasıl görülmez. Ayrıca ibrahimden beklenti nedir. ne savunmayı bilir ne hücumu..Toraman sağ bekte gayet iyiydi geçen sene neden ibrahim kaş ısrarı. Boboyu merak ediyorum o sol çizgide kimi tutuyor. kimse yokki o yedek kulübesinde tutması gereken.İsmail, Uğur ve Tabata girmeli. Ekrem, ibo ve fink çıkmalı.

2.Hakem Collinadan sonra yeniden hortlayan Türk takımı düşmanlarının son versiyonu gibi ilk yarıda. Wolfsburgun sertliğine aynı şekilde cevap vermeye çalışan Bjkye izin vermedi.

Üst Alt