Şampiyonlar Ligi Final | Inter 2-0 Bayern Münih | 22 Mayıs | ŞAMPİYON INTER - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi Final | Inter 2-0 Bayern Münih | 22 Mayıs | ŞAMPİYON INTER

Cevap: Şampiyonlar Ligi Final | Inter 2-0 Bayern Münih | 22 Mayıs | ŞAMPİYON INTER

221274560462.jpg

Cevap: Şampiyonlar Ligi Final | Inter 2-0 Bayern Münih | 22 Mayıs | Maç Sonucu

Adam gibi üst düzey bir forvet,bir ortasaha oyuncusu ve de beli kırılmayan bir stoper.Bu transferleri yaparsak çok daha iyi hale geliriz.Ha bir de Müller denen kazma olmayacak o kadroda.:eek:Bayern seneye çok daha iyi olacaktır.

Ne oldu Bayern Münihli? Dememiş miydim bu İnter, Bayerni sakız niyetine çiğner diye?

Cevap: Şampiyonlar Ligi Final | Inter 2-0 Bayern Münih | 22 Mayıs | ŞAMPİYON INTER

ingiltere şampiyonunu, ispanya şampiyonunu ve son olarak finalde almanya şampiyonunu yenmeyi başaran inter takımı bu kupayı sonuna kadar haketmiştir.

İmza..

Cevap: Şampiyonlar Ligi Final | Inter 2-0 Bayern Münih | 22 Mayıs | Devam Ediyor | St

ben cocuklarima GS'nin basarilarini sayarim renktas beni ilgilendirmez diger takimlar.. yanliz goze hos gelmiyor oynadiklari futbol, ayrica futbolculari cok kaliteli olabilir ama sadece kapanarak oynuyorlar.. simdi futbol olarak;

2005 finali, milan-liverpool macimi yoksa bu macmi kaliteli oldu sence?

Ne alakası var? O maç Şampiyonlar Ligi tarihinin en güzel maçıydı..Geçen seneki Barcelona- Manu maçı çok mu zevkliydi peki..? Sıkıntıdan patladım ben o maçta..Barcelona 70 tane yan pas- geripas yapıyor atağa çıkmadan önce..İnter haketti, kazandı..Ayrıca İnter- Barcelona maçını tekrar izle atak oynayan 2 takım görmek istiyorsan..1-0 dan yendiler sonuçta Barca'yı..

Keşke Galatasaray'da İnter gibi antifutbol oynasa.

Kazanan her zaman haklıdır..Şu ana kadar Mourinho'nun taktiğiyle baş edebilen olmadı..Oyunun ''bug''ını bulmuş sonuçta adam..İnter gibi bir takımın yıllardır bir şey yapamayan kadrosunu aldı en tepeye çıkardı. Anti-futbol vs demek yersiz..Gol atması gerektiğinde çok rahat yapıyor bunu da sonuçta bu takım..İlk maçta Barcayı paçavra ettiler..Seneye Madrid'de neler yapacak bakalım..

Adam sizin hayriniza takim calistirmiyor zaten, demiyor ki su garibanlar guzel mac seyretsinler, ona gore oynatayim :eek: Adam kupa almak icin hocalik yapiyor ve bunu da basariyor. Ayrica onun kurdugu disiplinde defans yapan takim az bulunur. O kadar iyi alan daraltip kademeye giriyorlar ki ilker yasinin deyimiyle HARIGA HARIGA, YUZDE YUZ HARIGA HARIGA HARIGA

Üst Alt