Şampiyonlar Ligi Final | Inter 2-0 Bayern Münih | 22 Mayıs | ŞAMPİYON INTER - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi Final | Inter 2-0 Bayern Münih | 22 Mayıs | ŞAMPİYON INTER

Cevap: Şampiyonlar Ligi Final | Inter 2-0 Bayern Münih | 22 Mayıs | ŞAMPİYON INTER

aylik 1 milyon euro aliyor iyi para ha :)

Cevap: Şampiyonlar Ligi Final | Inter 2-0 Bayern Münih | 22 Mayıs | ŞAMPİYON INTER

Seneyede CL maçlarında İlker Yasin olucaksa oynatmasınlar bu turnuvayı arkadaş ya resmen eziyet:sad007:

Seneye Real Madrid'e gideceğini açıklamış az önce Mourinho..

mourinho-slapper.jpg

kartlaşmış bu hatun:asd:

interle son macina ciktigini, seneye madride calisacagini aciklamis resmen, inter hemen yerini doldurmali onun

kartlaşmış bu hatun:asd:

Şimdi konu dışına çımayayim dedim de ,İtalyanlarla bayağı benzeriz fakat en belirgin farkımız kadınları... yapmayın,etmeyin :)

Öhö öhö... maça gelirsek İnter her ne kadar zevksiz falan oynasa da garanti oynuyor... Açıkçası GS'yi de hüraaaa hücum yerine,haydiiii mücadeleeee tarzıyla görmek isterdim.. Kontrollü futbol istiyorum çok mu :)

Şimdi konu dışına çımayayim dedim de ,İtalyanlarla bayağı benzeriz fakat en belirgin farkımız kadınları... yapmayın,etmeyin :)

Öhö öhö... maça gelirsek İnter her ne kadar zevksiz falan oynasa da garanti oynuyor... Açıkçası GS'yi de hüraaaa hücum yerine,haydiiii mücadeleeee tarzıyla görmek isterdim.. Kontrollü futbol istiyorum çok mu :)

Kötü fln, Galatasaray'da İnter gibi oynasa keşke.:tiphat:

aslında manchester ve daha sonra barca nın kupayı kazanmasıyla ofansif futbolun önemi görülmüştü,interin kupayı alması inşallah takımlara örnek olup defansif futbola itmez:eek:

Van Gaal-Jose Mourinho. Usta ve çırak.. Barcelona'da beraber çalışan önce scout olan Mourinho'yu yanına alarak belki de dünyanın en iyi teknik direktörünü yarattı. Bu yüzden iki kere ustadır van Gaal ama bu gece gördük ki boynuz kulağı geçmiş. Mourinho çok parlak bir oyun olmasa da finale gelene kadar haketti. Bayern de nitekim aynı şekilde ama şahsen van Gaal hatalar yaptı bu gece.

Hatalar ve kadrodaki yetersizlik etkili oldu Bayern'in kaybetmesinde. Inter'in katı savunmasını açamadı Alman ekibi. Bunun için sadece Robben yetmedi , hani bir Ribery olsa hem maç daha keyifli olurdu hem de Bayern'in kazanma şansı artardı. Ayrıca Müller gibi bir adam nasıl bu kulüpte oynuyor şaşkınlık içersindeyim. İnanın Anadolu Takımı topçusu ayarında. Hamit-Klose değişikliği tam bir fiyasko oldu sahada Müller varken...

Inter için söylenebilecek bişey yok. Takım halinde derli toplu , çok disiplinli oynuyorlar. Diego Milito bence "Yılın Golcüsü" hatta abartalım "Yılın Oyuncusudur". Sezon başından beri istikrarlı oyununu sürdürdü ve son vuruşlarda üstad olduğunu bugün de kanıtlamış oldu.

Junior Mourinho vs Jose Mourinho

Sofistike Sportive: Boynuz kulağı geçmiş bile ..

Adamlar birde sonuçta Chealse-Barcelona gibi devleri eleyip geldiler.

Zaten bu gibi takımlara karşı atak oynarsan ne olur? Herifler senin açıkları bir yakaladı mı averajın durumu kötü olur :)

Ben demiyorum ki defansif futbolu seviyorum diye... Kontrollü ve dengeli bir takım olmak lazım. İnter'de bu denge kuruldu gibi. Milan süperdi mesela bu yönden ki,efsanevi zamanları oldu.Yarattığı etki Real'den bile fazlaydı zamanında...

Üst Alt