Şampiyonlar Ligi Final | Inter 2-0 Bayern Münih | 22 Mayıs | ŞAMPİYON INTER - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi Final | Inter 2-0 Bayern Münih | 22 Mayıs | ŞAMPİYON INTER

Cevap: Şampiyonlar Ligi Final | Inter 2-0 Bayern Münih | 22 Mayıs | ŞAMPİYON INTER

bu maçla bir kez daha gördükki total futbolun en iyisi jose morinho şuan..

inter gerektiğinde hücum gerektiğindede çok iyi kontra atak oyunu oynayabilen bir takım hüviyetinde dolayısı ile şampiyon olması şaşırtıcı olmamalı.Morinho artık madridden ayrılmaz zira real madrid onu çok istiyor oda madridi...

Cevap: Şampiyonlar Ligi Final | Inter 2-0 Bayern Münih | 22 Mayıs | ŞAMPİYON INTER

3-0 alır dedim 2-0 aldılar, canları saolsun. :)

bükemedin bile öpecen aga barca özentilerine selam olsun :D

Zaten bu gibi takımlara karşı atak oynarsan ne olur? Herifler senin açıkları bir yakaladı mı averajın durumu kötü olur :)

Ben demiyorum ki defansif futbolu seviyorum diye... Kontrollü ve dengeli bir takım olmak lazım. İnter'de bu denge kuruldu gibi. Milan süperdi mesela bu yönden ki,efsanevi zamanları oldu.Yarattığı etki Real'den bile fazlaydı zamanında...

En çok cl kazanan ikinci takım sonuçta.

inter total futbol oynamıyor ki 4 2 3 1 oynuyor 3 forvet yerine kontraya yatkın 2 kanat forvet bunun yanında çakılı ofansif ortasaha dün hiddinkin bize oynatmaya çalıştığı taktik gibi ve mentalite olarak interin oyun yapısı total futbolun karşısında duruyor total futbolda mevkiiler önemsiz topa hükmetmek ve pas trafiği önemliyken interde mevkii görevleri fiziksel üstünlük ve hızlı hücum ön planda...zaten bu yüzden cruyf barcelona maçından sonra polemiğe girdi bir nevi o maç futbol felsefelerinin maçıydı...

Milito bile dalga geçiyor fenerle (forma numarasi 22 ve 2 gol atti :D )

Bernabeu'dan gol haberi mi var 2-2 mi 2-2 mii?

Bayern TV spikeri.

interr-23206_501.jpg

Evet, İster kabul edin ister etmeyin. Hocanın takıma etkisi %50 dir. Hocan iyiyse bir takım kurabilecek zekaya sahipse zor şartlarda takımının kapasitesinin maksimumunu sahaya verdirir. Mourinho her yerde başarılı hak ederek de kupayı aldılar.

Dünyanın en iyisi Mourinhodur. 90 dk takımı asla disiplini ve verilen taktiği aksatmadan uygular. Umarım bize de böyle bir hoca gelebilir.

Üst Alt