Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğuna Ne Kadar İnanıyorsunuz? - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğuna Ne Kadar İnanıyorsunuz?

Cevap: Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğuna Ne Kadar İnanıyorsunuz?

Real-Barça, Bayern-Dortmund, Psg-Juve, Galatasaray-Malaga eşleşip Bayern, Real, Barça'dan en az 2'si elenirse inanırım.

barca ve bayern elenirse inanirim bende . bu iki takim finalde karsimiza cikarsa cikmayalim maca en iyisi :D

Real ilk 20-30 dk gol yemeden gecirirsek kafa kafaya mac olur sonuna kadar.

Kim gelirse gelsin, kafa rahat olacak. Manchester deplasmanında da kafamız rahattı. Kafamız rahatken neler yapabileceğimizi gösterelim dünyaya.

Ben ilk Schalke maçından sonra Çeyrek Final'e razıyım diyordum. Sözümde duruyorum.:) Ama bu kadrodan iyi daha iyi futbol bekliyorum hem ligde hem Avrupa'da. Fatih Terim'e güveniyorum bu konuda. Olucaktır inanıyorum. Böyle olursa asıl Avrupa'da bir dönem elde ettiğimiz saygınlığı geri kazanırız.

sergen yalcin final oynariz demis

herkes -50% düssün tahminlerinde:eek::eek:

UEFA kupasında bologna ile eşleştiğimizde kupayı kaldırıcaz diyenlere Galatasaraylılar bile gülüp geçiyordu. Tamam çok zor, ama önce inanmak, inanmak ve de inanmak lazım. Daha sonra da çok çalışmak... Başımızda öyle bir insan var ki insana bu inancı aşılıyor ve inandırıyor..

dostum güzel söylüyorsun ama maalesef uefa ile Cl farklı kulvar örneğin uefayı celtikte aldı zenitte ama şöyle bir baktım cl de öyle bir surpriz yok bi porto var ki oda mourinho döneminde almış ki önceki sezonda uefayı almış.. biraz zor cl takımlar çok güçlü örneğin geçen sezon şansa kupa aldı dediğimiz chelsenin kadrosuna bakın o kadroyla bile yunanistan futboluyla şampiyon oldular.. cl şampiyonluğu için öncelikle yabancı sınırlaması olmayacak ayrıca çok güçlü ekonomi olacak biri olmazsa olmaz yanına şansıda eklemelisin yani zor bir lig.. heleki bir türk takımı bu ucube yabancı sınırıyla asla alamaz.. bide düşürecekler :) selçuk şahine mustafa sarpa gün doğdu :)

dostum güzel söylüyorsun ama maalesef uefa ile Cl farklı kulvar örneğin uefayı celtikte aldı zenitte ama şöyle bir baktım cl de öyle bir surpriz yok bi porto var ki oda mourinho döneminde almış ki önceki sezonda uefayı almış.. biraz zor cl takımlar çok güçlü örneğin geçen sezon şansa kupa aldı dediğimiz chelsenin kadrosuna bakın o kadroyla bile yunanistan futboluyla şampiyon oldular.. cl şampiyonluğu için öncelikle yabancı sınırlaması olmayacak ayrıca çok güçlü ekonomi olacak biri olmazsa olmaz yanına şansıda eklemelisin yani zor bir lig.. heleki bir türk takımı bu ucube yabancı sınırıyla asla alamaz.. bide düşürecekler :) selçuk şahine mustafa sarpa gün doğdu :)

Ali Serhat

Sen bu foruma 2 sene önce üye olmuş muydun?

hee olmuştum hatırlayan bi arkadaş çıktı :) ne güzel

hee olmuştum hatırlayan bi arkadaş çıktı :) ne güzel

Çok makara yapardım senle ben ya hatırlıyorum :eek:

Benim yeni üyelik zamanlarımdı o zamanlar

Kader bizi tekrar birleştirdi :sad007:

Biz seninle ayrılmaz bir ikiliyiz Ali Serhat :sad007:

Noolur bırakma beni bir daha:sad007:

Çok makara yapardım senle ben ya hatırlıyorum :eek:

Benim yeni üyelik zamanlarımdı o zamanlar

Kader bizi tekrar birleştirdi :sad007:

Biz seninle ayrılmaz bir ikiliyiz Ali Serhat :sad007:

Noolur bırakma beni bir daha:sad007:

Hahaha :) iyiymiş buda öylemiydik ne güzel benlemi makara yapardın hahaha vay arkadaş reis yaa:) hayırlısı olsun ben burdan hayri cunda cok sarardım da kendisi yok :) vay arkadaş anılarım depreşti :) eski prfilime baktım veli kara diye bir şey olmuş :)

Her ortanin %100 tehlike oldugu bir defans hattimiz var maalesef beyler. Mucizenin ötesinde birsey bu.

Tabiki teslim olacak degiliz oynamadan. Ama neredeyse imkansiz bu sene.

Bu büyüme devam ettigi sürece 2 yil icinde bu hedefe kosacagimiza yürekten inaniyorum ama.

Canimiz, cigerimiz, ama Semih bu seviyede bir stoper asla degil, Dany de degil, Riera sol bek bile degil mesela :)

Gercekci olmakta yarar var

Hahaha :) iyiymiş buda öylemiydik ne güzel :) hayırlısı olsun ben burdan hayri cunda cok sarardım da kendisi yok :) vay arkadaş anılarım depreşti :) eski prfilime baktım veli kara diye bir şey olmuş :)

Hayri Cund'a mı sarardın :SS: O sana sarmış olmasın

Neyse ya O'nu biz dışladık artık. Yanlış hareketleri oldu forumda bizlerden bir kaç kişiye

Artık fazla giremiyor foruma, girse de saygı da kusur edemez, alırız aklını yoksa

Neyse sen rahad ol panpa, takıl kafana göre, Hayri bir şey derse de gel bana söyle

Kardeşim benim, ne de özlemişim seni:sad007:

inanmıyorum. bayern barça madrid kendi aralarında kapışırlar.

tamam reis sana söylerim sen korursun beni :) herneyse konu dağılmasın..

Açıkçası tabiki çok çok çok zor ancak şanslı kuraların ardından maçlardada yüreğimizle oynarsak ve yine şans da yanımızda olursa neden olmasın ki ?

Atıyorum

Çeyrek finalde

GS - Malaga

PSG - Dortmund

Real - Barca

Bayern - Juve

Yarı Fİnalde

GS - PSG

Juve - Real

Finalde

GS - Juve

ne biliyim tabi ki çok zor ama olabilir yani geçen sene Chelsea o saçma futbollarıyla CL yi aldıysa biz neden almayalım ki ?

Açıkçası tabiki çok çok çok zor ancak şanslı kuraların ardından maçlardada yüreğimizle oynarsak ve yine şans da yanımızda olursa neden olmasın ki ?

Atıyorum

Çeyrek finalde

GS - Malaga

PSG - Dortmund

Real - Barca

Bayern - Juve

Yarı Fİnalde

GS - PSG

Juve - Real

Finalde

GS - Juve

ne biliyim tabi ki çok zor ama olabilir yani geçen sene Chelsea o saçma futbollarıyla CL yi aldıysa biz neden olmayalım ki ?

Böyle olsun bende inanirim o zaman :)

Atıyorum

Çeyrek finalde

GS - Malaga

PSG - Dortmund

Real - Barca

Bayern - Juve

Yarı Fİnalde

GS - PSG

Juve - Real

Finalde

GS - Juve

ne biliyim tabi ki çok zor ama olabilir yani geçen sene Chelsea o saçma futbollarıyla CL yi aldıysa biz neden almayalım ki ?

İyi de Chelsea'da arkana baktığın zaman taş gibi savunman vardı. Birde bizim savunmaya bak.

Üst Alt