Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğuna Ne Kadar İnanıyorsunuz? - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğuna Ne Kadar İnanıyorsunuz?

Cevap: Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğuna Ne Kadar İnanıyorsunuz?

Yeterki oyuncularımız kendilerini küçümsemesinler.Şu an Ş.Liginde en iyi hücumcular Ronaldo,Messi ve Burak.Ben demiyorum istatistikler diyor.

En iyi ortasahalar da 3.sırada Selçuk var.1.Xavi 2.'yi Moutinho ki Porto elendi.Bunu da Uefa diyor ben demiyorum.Yani şu an en iyi 2.ortasaha oyuncusuna sahibiz Avrupada.

Beğenmediğimiz Dany takımın en başarılı pas yapan 2.adamı.(görünce çok şaşırmıştım)Yani Semih de Dany gibi pas yapsa daha iyi olacak.

Riera'nın pasları da olumlu.(3.sırada takımda)

Şimdi Ebuoe dikine pas yüzdesini arttırır,Drogba daha da hazır hale gelir ve Sneijder Selçuk'un yarısı kadar oynarsa bu takım için yarı final uzak değil:yenieek:

Ceyrek Final

Galatasaray - Barcelona

Real Mardin - Psg

Dortmund - Juve

B.Munih - Malaga

Yarı Final

Galatasaray - B.Munih

Real Mardin - Dortmund

Final

Galatasaray - Real Mardin

Ancak boyle olursa sansimiz var.

Kullandigim maddeyi sormayin:trollface:

David Luiz ve Cahill bizim 2 savuna adamından da çok daha üstün.

Ya ben oyuncu kalitelerini karşılaştırmıyorum tabik tartışılmaz :):) Ben oynadıkları saçma futboldan bahsediyorum top oynamadan kupa aldılar resmen hani savunmayıda düzgün yapamamışlardı finalde tamamen şansa aldılar kupayı

Aynı şansın çok daha fazlası bizim yanımızda olursa tüm doğru etmenler bizde birleşirse çok çok zor da olsa bi şansımız olur belki diyorum sanki kupanın favorisi biziz dedik bizde biliyoruz heralde imkansıza yakın olduğunu :asd:

Takım 2-3 haftada daha çok oturur.Ligi garantilersek Şampiyonlar ligine daha hazır çıkarız dimi arkadaşlar?

Fatih Terimin olduğu yerde hedefler hep büyüktür unutmayın

Sistemin olmadan mümkün değil.Kura şansı yanında olsa bile devlerin en az ikisiyle oynamadan kupayı alamazsın.İnşallah olur, çok zor görüyorum ben.

çeyrek finalde aynı ülke takımları eşleşemiyor bu yüzden malagada real madrid ve barcelona gelme ihtimali daha yüksek

futbolda herşey mümkün. takım biraz daha oturursa bir iki şanslı kurayla kupayı bile alabiliriz. kim bilir?

tumblr_mjnmqko2Yf1qktlg4o1_1280.png

Açıkçası tabiki çok çok çok zor ancak şanslı kuraların ardından maçlardada yüreğimizle oynarsak ve yine şans da yanımızda olursa neden olmasın ki ?

Atıyorum

Çeyrek finalde

GS - Malaga

PSG - Dortmund

Real - Barca

Bayern - Juve

Yarı Fİnalde

GS - PSG

Juve - Real

Finalde

GS - Juve

ne biliyim tabi ki çok zor ama olabilir yani geçen sene Chelsea o saçma futbollarıyla CL yi aldıysa biz neden almayalım ki ?

Mükemmel defans yaptılar,saçma oyun oynadılar demen olmamış.

Açıkçası tabiki çok çok çok zor ancak şanslı kuraların ardından maçlardada yüreğimizle oynarsak ve yine şans da yanımızda olursa neden olmasın ki ?

Atıyorum

Çeyrek finalde

GS - Malaga

PSG - Dortmund

Real - Barca

Bayern - Juve

Yarı Fİnalde

GS - PSG

Juve - Real

Finalde

GS - Juve

ne biliyim tabi ki çok zor ama olabilir yani geçen sene Chelsea o saçma futbollarıyla CL yi aldıysa biz neden almayalım ki ?

Chelsea geçen sene mücadeleci,dirençli futbolları ve fizik gücü üst düzey oyuncularıyla bence saçma tabirini hak etmiyor. Oyuncu yapılanmasını fizik gücü yüksek,ama tekniği sıfır olmayan şekilde kuruyor yıllardır Chelsea...Bence bu gibi takımların,siesta futbolu oynayan takımlara karşı şansı C.L.'de daha fazla...

Chelsea geçen sene mücadeleci,dirençli futbolları ve fizik gücü üst düzey oyuncularıyla bence saçma tabirini hak etmiyor. Oyuncu yapılanmasını fizik gücü yüksek,ama tekniği sıfır olmayan şekilde kuruyor yıllardır Chelsea...Bence bu gibi takımların,siesta futbolu oynayan takımlara karşı şansı C.L.'de daha fazla...

En azından seyir zevki çok çok çok düşük diyim o zaman o tabire uyar :)

Ayrıca final maçı için özellikle iyi defansta yapamadılarki Bayern o maç tamamen kendi beceriksizlikleri nedeniyle kaybetti kupayı ...

En azından seyir zevki çok çok çok düşük diyim o zaman o tabire uyar :)

Ayrıca final maçı için özellikle iyi defansta yapamadılarki Bayern o maç tamamen kendi beceriksizlikleri nedeniyle kaybetti kupayı ...

Tabi ki şans faktörü yanındaydı o kuşkusuz. Ben Chelsea'yi sevmem ama genel manada oyuncu yapılanmasına saygı duyuyorum. Basketbol takımı gibiler,bu da rakibe bir gözdağı veriyor. En azından Drogba gitmeden önce öylelerdi :) Mesela Barcelona'ya biraz ters gelme nedeni o. Barcelona'ya basıyorlar,oyunlarını bozuyorlar.

Ulan keske su Malaga ciksa, eleme sansimiz 50% olsa, turu gecsek, yari finalde Paris ciksa :b5:

Off be

Üst Alt