Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğuna Ne Kadar İnanıyorsunuz? - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğuna Ne Kadar İnanıyorsunuz?

Cevap: Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğuna Ne Kadar İnanıyorsunuz?

gruplar man utd

son 16 schalke 04

çeyrek final real madrid

yarı final juventus

final barcelona

hiç farketmez alman italyan ispanyol ingiliz hiç farketmez

Real Madrid´i gecersek kimse önümüzde duramaz da, iste :)

PSG - Barcelona

Bayern -
Juventus

Malaga - Dortmund

R.Madrid - Galatasaray

Barcelona -
Bayern

Dortmund - Galatasaray

Barcelona - Galatasaray

:D

Real Madrid'i eleyebilirsek finale kesin kalacağımızı düşünüyorum.Finali de çok iyi oynayan bir Galatasaray düşünürsek bu kupayı kazanmak hiç de zor olmaz.Yalnız keramet Madrid' elemekte...

Final o kadar sıkıntı yapmaz , sonuçta tek maç . Finale çıkalım da isterse Barca gelsin .

Schalke tek maç olsaydı %50 %50 ydi şanslar.

inanmıyorum diyenlere inanamıyorum.Futbol da sonuçta olasıklara bağlı bir spor.Kupayı kaldırma ihtimalimiz çok çok az olabilir ama ihtimaller değişkenlik gösterir.

Şampiyonluktan ziyade bu sene ligde şampiyonluk yaşayıp, istikrarı sağlarsak artık ŞL'de çeyrek finaller, yarı final ve hatta final görebilen bir ekip olabiliriz. İhtimal var hatta bu sene de o ihtimali yaşıyoruz.

yari finale cok inaniyorum ama ilerisi ,yani Final ve Sampiyonluga önümüzdeki 5sene imkansiz olarak bakiyorum

Bu sene yeniden tarih yazalım,

Şampiyonlar liginde kupa alalım.

Ne Barca, Ne Real , Ne de Arsenal

Bu alemde tek kral GALATASARAY.!!

gruplardan çıkmak bile başarıydı çeyrek final ise bu işin tatlısıdır tabiki gidebildiğimiz yere kadar gidecğimize inanıyorum hayırlısı olsun

yari finale cok inaniyorum ama ilerisi ,yani Final ve Sampiyonluga önümüzdeki 5sene imkansiz olarak bakiyorum

Dunya'nin en formda takimi Madrid'i yenecegimize inaniyorsun ama kupaya gidecegimize inanmiyorsun; garip. Dortmund, Malaga, Munih, Juve vs bunlardan hangileri Madrid'den iyi? Bana kalirsa Madrid'i elersek ve karsimiza Barca cikmazsa garanti finaldeyiz. Madrid bu kupanin tek favorisi.

Chelsea geçen sene mücadeleci,dirençli futbolları ve fizik gücü üst düzey oyuncularıyla bence saçma tabirini hak etmiyor. Oyuncu yapılanmasını fizik gücü yüksek,ama tekniği sıfır olmayan şekilde kuruyor yıllardır Chelsea...Bence bu gibi takımların,siesta futbolu oynayan takımlara karşı şansı C.L.'de daha fazla...

Kesinlikle çok doğru. Zaten son yıllarda Barcelona'yı her zaman en fazla zorlayan veya eleyen EPL takımları olmuştur.

Dunya'nin en formda takimi Madrid'i yenecegimize inaniyorsun ama kupaya gidecegimize inanmiyorsun; garip. Dortmund, Malaga, Munih, Juve vs bunlardan hangileri Madrid'den iyi? Bana kalirsa Madrid'i elersek ve karsimiza Barca cikmazsa garanti finaldeyiz. Madrid bu kupanin tek favorisi.

ben bu sene icin yazmadimki bunlari..önümüzdeki 5 yil icin yazmistim

Yari Final görürüz ama Final imkansiz gibi bir sey diyorum

anketdeki seceneklerdende anlarsin bu seneden bahsedilmiyor genel olarak deniliyor

Bu sene hedefimize ulaştık 3 seneye kalmaz bu yapılanma ve vizyonla final oynarız final oynarsakta o kupayı bırakmayacağımız kesin 3 sene önce küme düşmeye oynarken bize bu lafları söyletenlerdende Allah razı olsun...

Real Madrid eşleşmesine bağlı her şey.

Bu turu atlayabilirsek ki çok zor ondan sonra her şey olabilir.

Üst Alt