Şampiyonluk Adaylarının Kalan Maçları - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluk Adaylarının Kalan Maçları

İcerdeki derbileri yenersek 7 galibiyet yeterli. İcerde ekstra puan kaybi olursa bi beraberlik daha gerekiyor. 71 72 puan yeterli olur gibi

Fenerbahçe (D)
Trabzonspor
Gençlerbirliği (D)
Başakşehir

Bu 4 hafta bizim icin çok önemli 3 galibiyet 1 beraberlik bizi şampiyon yapar...

İcerdeki Başakşehir ve Beşiktaş maçlarını kazanamayacaksak şampiyonluk imkansız.

Tek derbi kazanamadı şampiyon mu olunur

İçeride ki Beşiktaş ve Başakşehir maçlarını almamız gerekiyor. Fener deplasmanından beraberlik alsak iyidir. Başakşehir değil ama Beşiktaş biraz daha yarışı sürdürür diye düşünüyorum. Eğer Beşiktaş maçına kadar 3 puanlık farkı korur isek, Beşiktaş maçında bu bir tarafı kalkan Tinercileri yarıştan tamamen kopartırız. Açıkça söylüyorum Başakşehir'in bu yarışı daha fazla sürdürebileceğine inanmıyorum.

İcerdeki Başakşehir ve Beşiktaş maçlarını kazanamayacaksak şampiyonluk imkansız.

Tek derbi kazanamadı şampiyon mu olunur
57654_heroa.jpg

tinerciler kesin puan kaybederler diye düşündüğüm maçı aldılar, 6 maçları içerde ve akhisar dışında sıkıntı yaratacak şehir dışı deplasmanları yok

sıkıntı oldu

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yen feneri bitir işi hem seriyi boz hem de şampiyonluğu al zaten Aykut Kocaman varken bu sefer Terim'in yeneceğini düşünüyorum Aykut'un da Terim'e karşı kadıköy performansı 4 maç 1 galibiyet bu sene o sene eğer bu sene de 1 puan bile alamayacaksak işimiz zor o hafta başak - beşiktaş maçı da berabere bitme olasılığı yüksek bir maç olacaktır...

Son düzenleme:
Kadikoye gidecek olmamız sebebiyle bjk biraz daha havaya girdi doğal olarak. Bakalim göreceğiz. Fbyi yenersek gezegeni yakariz

İçerideki önemli maçları alacaksın, bu kadar basit. O maçı aldığın zaman rakip 0 puanla haftayı kapatıyor, yetmiyor sen de 3 puan alıyorsun. Yani toplamda 6 puanlık maçlar bunlar. Zaten ilk devre hepsini kaybettiğimiz için ilk devreden bitecek olan ligi bu noktalara kadar getirdik. Geçen dönem bu haftalara girilirken en yakın rakiple 8 puan farkı vardı yanılmıyorsam. Kayıp olarak Kadıköy'den 0, GB maından da 1 puan bekliyorum.

İçerideki önemli maçları alacaksın, bu kadar basit. O maçı aldığın zaman rakip 0 puanla haftayı kapatıyor, yetmiyor sen de 3 puan alıyorsun. Yani toplamda 6 puanlık maçlar bunlar. Zaten ilk devre hepsini kaybettiğimiz için ilk devreden bitecek olan ligi bu noktalara kadar getirdik. Geçen dönem bu haftalara girilirken en yakın rakiple 8 puan farkı vardı yanılmıyorsam. Kayıp olarak Kadıköy'den 0, GB maından da 1 puan bekliyorum.

Kadıköy ve Trabzon sonrası bambaşka bir senaryoyla Gençler deplasmanına gidebiliriz ki eğer ki bu maçlardan 4 puan çıkarırsak Gençler bizim orta sahayı dahi geçemez. Şampiyonluğa yaklaştıkça daha da aç bir takıma dönüşüyoruz bunun sebebi kadroda şampiyonluk yaşayan oyuncu sayısının çok az olması ve şampiyonluğu sonuna kadar istemelerinden dolayı son haftalar takım daha da hırslı olacaktır. Belki bu sene kadıköydeki en büyük kozumuz bu olacak tamamen başarıya ve şampiyonluğa aç bir takımla gidiyoruz 1 ve üzeri dönebiliriz

Derbiler ile ilgili esas canımı sıkan nokta ikili averaj. Beşiktaş ve Başakşehire karşı bunu geri kazanmak çok zor.

İçerdeki bjk ve başakşehir maçlarını kesin olarak kazanmamız şart
fb deplasmanında da yenilmezsek bu takım şampiyon olur ...

Başşak ve Beşiktaş maçlarını kazanırsak işin ikili averaja kalacağını sanmıyorum, hatta işin 34. haftaya kalacağını da sanmıyorum.

O zaman onlardan fazla puan toplayacaksın,olan oldu artık yapacak bir şey yok.
Ee yani orası öyle ama ben bunu bu kadar kolay kenara atamıyorum. Sonuçta yarış kafa kafaya gideceğe benziyor, ya bir rakip ile ya da iki rakip ile. Şampiyonluğu belirlemese bile son haftalarda psikolojik üstünlük anlamına gelebilir. Bu senaryo hatırladığım kadarı ile bir veya iki kere yaşandı.

Son düzenleme:
Üst Alt