Şampiyonluk Adaylarının Kalan Maçları - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluk Adaylarının Kalan Maçları

Ee yani orası öyle ama ben bunu bu kadar kolay kenara atamıyorum. Sonuçta yarış kafa kafaya gideceğe benziyor, ya bir rakip ile ya da iki rakip ile. Şampiyonluğu belirlemese bile son haftalarda psikolojik üstünlük anlamına gelebilir. Bu senaryo hatırladığım kadarı ile bir veya iki kere yaşandı.

Olumlu donelere odaklanmak iyi.Bjk ile 3 puan fark var.Kadıköy'de kaybetsek bile Başak'ı yenmeleri lazım bizi yakalamaları için.Sonra da içerde oynayacağız.Zaten hiç ekstra maç alamıyorsan şampiyon da olma bir zahmet.

Gerçekten ligin düğümü 26. haftada çözülecek diye düşünüyorum

Biz bu haftayı karlı kapatan biz olursak ciddi ciddi şampiyonluğu alır götürürüz ...

Olumlu donelere odaklanmak iyi.Bjk ile 3 puan fark var.Kadıköy'de kaybetsek bile Başak'ı yenmeleri lazım bizi yakalamaları için.Sonra da içerde oynayacağız.Zaten hiç ekstra maç alamıyorsan şampiyon da olma bir zahmet.
Ben Fatih hoca ile Kadıköy'de kaybedeceğimizi düşünmüyorum. Tamam şu ana kadar oluşan istatistik malum ama Fatih Hoca ile birlikte güvendiğim bir nokta daha var, Fenerin kadroda Alex gibi bir oyuncu yok. Adam lider karakterli bir oyuncu idi ve maçı almalarına büyük katkı veriyor idi. Tabii sorun olan bizim takımda da sivrilen lider bir oyuncu yok ama işte o noktada bana göre Fatih hoca devreye girecek ve bu konuda Aykut eline su dökemez.

Son haftaya Bjk veya Başak ile ayni puanda girip 2'li averaj yüzünden şampiyonluğu kaybetsek tepkiniz ne olur? Ben Tudor'a bir selam çakarım şahsen :D

Son düzenleme:
Yakın tarihte aynisini TS yaşadı sonuçta. Bu kadar yakın giden bir yarışta olmayacak iş değil.
Canımı çok sıkıyor benim bu durum. İç sahada coşkulu oynuyoruz, Beşiktaşa karşı erken iki gol ile 3-0, en azından egale etmek için, Başakşehire karşı yine erken iki gol sonrası 4-0 olsa müthiş olur ama işte çok ama çok zor.

Canımı çok sıkıyor benim bu durum. İç sahada coşkulu oynuyoruz, Beşiktaşa karşı erken iki gol ile 3-0, en azından egale etmek için, Başakşehire karşı yine erken iki gol sonrası 4-0 olsa müthiş olur ama işte çok ama çok zor.
Hayal aleminde yaşamaya gerek yok aga. İki maçta da o skorları alamayız. 2 takımda bizle çok yakın, Bjk bizden biraz daha güçlü. Ancak coşkulu ve iyi bir oyunla ikisini de yenebiliriz tabii. Bize bağlı. Ancak dediğin skorlar çok zor. Bunlarında ilk maçta bize karşı o skorları almaları büyük ölçüde antrenörün eseri yoksa alamazlardı.

Hayal aleminde yaşamaya gerek yok aga. İki maçta da o skorları alamayız. 2 takımda bizle çok yakın, Bjk bizden biraz daha güçlü. Ancak coşkulu ve iyi bir oyunla ikisini de yenebiliriz tabii. Bize bağlı. Ancak dediğin skorlar çok zor. Bunlarında ilk maçta bize karşı o skorları almaları büyük ölçüde antrenörün eseri yoksa alamazlardı.
Maalesef öyle, gerçekleri göz ardı edemeyiz. Umarım şu kucak kucağa gitme durumu bir kaç haftaya lehimize değişir ve rahatlarız.

İçerde 5taşla,Başakı yenersek banko şampiyonuz.Lamı cimi yok bu saatten sonra.Bam bam bam arenadan çıkış yok.

Üst Alt