Şampiyonluk Tişört'ü - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluk Tişört'ü

Cevap: Şampiyonluk Tişört'ü

Şampiyonluk T-Shirt'ü gayet hoş olmuş. Kişiye özel şeyler de yapacaklarmış sanırım.

Ben sipariş verdim cumartesi akşamı, umarım yarın falan gelir.

Bunlar çocuklarının eline pastel boya ve kalem verip bir şeyler mi karala diyor acaba. Bu şampiyonluktan, oldukça yaratıcı ürünler yapılacakken, ilkokul da bize verdikleri resimli tabak gibi ürünler çıkarıyorlar. Eğer beceremeyeceklerse, bizim forumda oldukça başarılı arkadaşlar var onları bünyelerine katsınlar bari.

kardes kesin aceleye geldi . 1 günde cikartildi. zaten ne cikartilarsa cikartsinlar birileri yine beyenmicek. Fazla bunlari takmadan Cikartilan ürünleri almak gerekir, bosa cikartilmis olmasin. giymesende koy dolaba yada hediye et

xpin4q3z.jpg

kardes kesin aceleye geldi . 1 günde cikartildi. zaten ne cikartilarsa cikartsinlar birileri yine beyenmicek. Fazla bunlari takmadan Cikartilan ürünleri almak gerekir, bosa cikartilmis olmasin. giymesende koy dolaba yada hediye et

Katılıyorum, özellikle de şu kırmızı tşörtü çok beğendim.

Bulabilirsem kendime ve 2 kardeşime almayı düşünüyorum.

Gün eleştiri değil, gidip ürünlere yumulma günü.

24 Mayıs 'ta GS Store 'dayım. Anasını satacağım ortalığın. Ekstrenin dibine vuracağım.

Ben hiç beğenmedim abi bunlar nedir yahu,, Hiç organizasyon yok,, Hiç bir şeye hazırlıklı değilmişiz,, Bizim kadar inançlı değil bizim store ciler,, 1 ay öncesinden şampiyonluk için hazırlanmaları gerekliydi,,

Üst Alt