Şampiyonluk Tişört'ü - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluk Tişört'ü

Cevap: Şampiyonluk Tişört'ü

Sercan"ın koyduğu t-shirtler çok kötü.Hiçbir estetik yok,dümdüz ve kalitesiz duruyor.

bu işi beceremiyolar arkadaş.hep aynı sorun..insan 1 ay önceden ürün tasarlar,sonra basarsın.fanile gibi t-shirtler yapıyorlar.millet birşeyler almak için bakınıp duruyor ortada birşey yok

580748628.jpg

Bu güzel aslında böyle T-Shirtler basıla iyi olur

Bu konuda Fenerium iyi çalışıyor allah için Türkiye Kupasını kazandılar bütün futbolcuların üstünde o t-shirt'ten vardı.. Kimse taraftara kızmasın bu işi o seviyeye çıkarmadıkca kazanç o seviyeye çıkmaz...

Belki bana kızacaklar olacaktır tabi ama fiyat bakımından da çok aşırıyız, Tabi bizim storeci yöneticiler Bursa'ya bir GSStore açmadıklarından internetten sipariş vermek zorunda kalıyoruz,, siteninde güncellenmesi felan filan derken aldığınız mal 5 - 6 gün içinde zor elinizde oluyor,, Öyle olunca da ertesi gün giyeceğiniz kadıköy hatırası t-şhotunu 1 hafta sonra giyince tabi sizin içinde bu tür t-shortlerin anlamı kalmıyor,, Giyersiniz 1 - 2 gün ondan sonra arşive kalır,, Ama GsStore olsa 2 tane alırsın 1 hafta boyunca gerine gerine giyerim, Keyfimide çıkarırım,, GsStore internet sitesinden de onlarca kez yazdım,, Online siparişlerinize dikkat edin lütfen diye ama 6 günden önce gelen mal olmadı şimdiye kadar,,

Bu arada Bursa'da olduğum için arada bir girerim BursaStore'ye Bursastore - Bursaspor'un Resmi Satış Kanalı çok makul fiyatlarda satış yapıyorlar,, Tabiki bizim giderlerimiz fazladır, biz bir markayız dünya çapında evet ama alan var alamayan da var :)

Umarım kısa zamanda Bursa'ya da bir GsStore açılırda bizde gider çıkan anlamlı giysilerimizi iş işten geçmeden giyebiliriz,, Her gün yazıyorum @NKantarelli 'ye ama daha hiç cevap alamadım malesef.

kadıkoy hatırası ımzalar ve sal atkı muthıs ayrıca bugun gunlerden Galatasaray yazılı tsortte gayet guzel al acagım haftaya ınsallah bırer tane ohh gıyer gıyer gezerım

Kadıköyde bizimkilerin duvarlara yazdığı yazıları içeren t-shirt tasarımı vardı.O t-shirt yapıldı mı sadece tasarımda mı kaldı??

Şampiyonluk ürünlerini alacaktım çıktığı dakika. Ama şu an itibariyle askıya alıyorum.

Beşiktaş TTArena'da maçlarını oynarsa, Galatasaray'a 1 krş katkım olmayacak bu dakikadan sonra, yönetim istifa edene kadar.

Tabi böyle birşeyi kabul ederlerse, şu an sadece resmi açıklamaya kadar bekleyeceğim.

Kadıköyde bizimkilerin duvarlara yazdığı yazıları içeren t-shirt tasarımı vardı.O t-shirt yapıldı mı sadece tasarımda mı kaldı??

AtNkhKHCIAAerw6.png:large

gittim store'ye ama daha gelmemiş alcaklarım, karanlıklar içinden gün doğar ya aniden, kadıköy hatırası ve atkı. sordum yarın ve c.tesi yeni ürünler gelcek dedi kadın

Üst Alt