# Samuel Eto'o - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Samuel Eto'o

Cevap: # Samuel Eto'o

arkadşlar şu anda facede bazı sayfalarda şu yazı yazıyo yaa :S:S

''Galatasaraylılar ıcn muths bı haber Galatasaray Gazetesi nin haberidr kaynek inter resmı sıtesı oyuncunun adı samuel Eto''

noluyoo yaaa:S

etoya pas atacak adamlarda lazım sağlam bir sağ kanat ve hücuma dönük kaliteli bir isim alınacaksa çok isterim aksi taktirde drobga her türlü pozisyona girebilecek bir adam ... umarım drobga gelir .

bakin buna yok demem

yanina da hazard-snejdar

abi dalgamı geçiyon sen :eek:

drogba hamit ve selçuk bizim öncelikli hedefimiz olmalı

gelmeyecek adamlardan bahsetmek anlamsız. birde hamiti yaşkı diye istemeyenler var bunlarıda anlamak imkansız. sanki onun gibi bir orta saha ya sahipmişiz gibi adam beğenmiyoruz

Emre, avatarindakine soyle o gelsin.. Hastayim ona..

Yemin ediyorum Misimovic yerine Emana gelseydi simdi ligde en azindan bjk'nin ustundeydik..

Şu koşmuyor takıntımız olmasa kadromuzu verimli kullansak yine Beşiktaş'ın üzerindeydik.

Aklını kullanmıyor benim için her zaman koşmuyordan tehlikelidir.

Görüyoruz Emre Çolak'lı ve Yekta'lı orta sahamızı. Anında değişiyor Galatasaray'ın oyunu.

Gerçi kabul etmek lazım ki Fener yıllardır tam kadro sahaya çıkarken her maç biz sürekli sakatlıklarla boğuşuyoruz bunun da çok etkisi var başarısızlığımızda.

Ama koşuyor diyerek Mustafa Sarp'ları, Barış'ları oynata oynata bu hale geldik.

Baros

Arda ----------- Misimovic ----------- Yekta

Emre --- Cana(Culio)

İnsua --- Servet(Gökhan) --- Neill --- Sabri

Ufuk​

Bu yapıda bir kadro ikinci yarı başından beri oynasa eminim ki puan olarak çok daha üst sıralarda olurduk.

Emre, avatarindakine soyle o gelsin.. Hastayim ona..

Yemin ediyorum Misimovic yerine Emana gelseydi simdi ligde en azindan bjk'nin ustundeydik..

Burda 100 kere yazdim millet misimovic gelsin dedi.Assit krali felan filan dediler.Emana su anda real betis 1 lige cikarda 24 macda 14 golu var.Dikine direk oynayan oyuncu.

Eto'o'nun da maşallahı var herif bu sezon 34 gol 17 asistle oynamış.Afedersiniz ama ben bir oha çekmek istiyorum.Herif takımın attığı 51 gole imzasını atmış vay manyak vay...

Hala bize gelir diyen var mı?

Cumhurbaşkanlığı seçimleri, Galatasaray'a kapılarında ve başkanı Ünal Aysa için önde gelen adaylardan biri, büyük düşünmeye başlar.

Aysa dedi sahip olduğu proje kafasında büyük bir " zaman kısa bir Galatasaray 'Avrupa yol kazanmak değil, sadece Türkiye'nin değil, aynı zamanda . "

sıcak dizüstü takım sarı kırmızı neredeyse kesin bir sonraki başkan isimleri arasında da var Samuel Eto'o bu. Kamerun para büyük bir toplamı ise Inter katmanı için bir sözleşme için hazır olacaktır.

Biz Eto'o 'sevgili' tüm taraftarlarının kalbinde pekiyi derece ile katıldı olmanın yanı sıra, Inter de bir forvet için gol sezon rekoru sonra Inter terk edeceğini, ancak, bu kadar emin misin?

Tabii ki, Türkiye'de bu kulüplerin sahip olduğu ekonomik kalitesi sayesinde, biz önerilen piyasa en azından bazı iyi göreceksiniz.

diyor

:eek:

Moratti'den Eto'o açıklaması

16 Mayıs 2011 Pazartesi * 11:02

Inter Başkanı Massimo Moratti, Manchester City'in de istediği Samuel Eto'yu satmayacaklarını açıkladı.

14 Mayıs'ta yapılan seçimlerden Ünal Aysal'ın zaferle ayrılmasınına ardından gözler transfer piyasasına çevrildi... Bonservis bedeli 28 milyon avro civarında olan Eto'o için İtalyan kaynaklı bazı forum ve blog sitelerinin son günlerde ortaya attığı iddialar Türk basınına da "Galatasaray, Eto'yo istiyor" şeklinde yansıdı.

Transfer iddiaları arka arkaya gelirken; Aysal'ın "Elmander ve Kallström'ü çok istiyoruz" açıklaması gündeme damga vurdu. Elmander ve Kallström hamlesinin yanı sıra 'büyük bir bomba' patlatmanın peşinde olan Aysal ve ekibi için ortaya atılan iddiaların biri de Samuel Eto'o...

Inter ile olan sözleşmesi 2014 yılında sona erecek olan Eto'o için hemen her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor! Ünal Aysal ise konu hakkında yaptığı açıklamada, Samuel Eto'o ile hiçbir görüşmelerinin olmadığını ve bu tarz haberleri medyadan öğrendiklerini ifade etti.

Inter başkanı Massimo Moratti ise Samuel Eto'o'nun transferi hakkında açıklamalarda bulundu. Ada basını, son bir kaç gündür Manchester City'in Samuel Eto'yu transfer edeceğini ve hatta bu transferde Carlos Tevez kozunu kullanacağını sıkça işlemeye başlamıştı. Başkan Moratti ise yaptığı açıklamada, Eto'o'nun kesinlikle takımdan ayrılmayacağını ve Kamerunlu yıldızın transfer politikalarının dışında olduğunu dile getirdi.

Eto'o'nun Inter'in önemli bir parçası olduğunu ifade eden Moratti, "Birileri bizim oyuncularımızı almak istiyor ancak ben bu konuda onların hiç şanslarının olmadığını söyleyebilirim. Kadromuzdaki yıldız oyuncuları satmayacağız, aksine bir takım takviyeler de yapacağız. Bu takviyeler Rossi de olabilir Hazard da" dedi.

Webaslan.com

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolpa haber oldugu bastan belliydi.

Türkçe'sine niye bakıyorsun yahu Google Translate'in ayıbıdır o Cumhurbaşkanlığı lafı:) Ben İngilizce'ye çevirdim gayet mantıklı yazılmış bir haber.Sadece Aysal'ın L'sini yazmamışlar:) Eto'o'yla belki de harbiden ilgileniyoruzdur orasını bilemem ama İnter'in 20 milyon eurodan aşağı fiyat çekeceğini de hiç sanmıyorum.

Üst Alt