"Sarışın provokatör" Kanaltürk'te!... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Sarışın provokatör" Kanaltürk'te!...

Cevap: Bu İşte Bir Kadın Parmağı Var! | Şuan KanalTurk 'te

Bizim taraftar gene iyi o kadın ucuz kurtuldu oradan.Bakalım caferağa da ne gibi rezillikler yaşanacak

Arkadaşlar dünkü maçtaki o malum hareketi yapan sarı saçlı bayan(!) Kanaltürk'te canlı yayında. Yayında da bir arkadaşı var(Erkek,kim olduğunu tahmin etmek zor değil).Kadının boynunda Fenerbahçe atkısı,adamın üzerinde Fenerbahçe eşofmanı var. Yani sizin anlayacağınız şov yapmaya çıkmışlar.Çakar'a güveniyorum umarım antunun etkisi altında kalıp gene Fenerbahçe yalamalığına başlamaz da şunların ağzının payını verir.

Cevap: "Sarışın provokatör" Kanaltürk'te!...

Allah belanı versin,

para gelmiş gözüne, yesinler yalanını, gözüne para geliyor yere yığılmıyorsun.

Allah belanı versin..

Sıfatsız..

Bravo...

Yarın kanalların birinde program yapmaya başlar...

Yalancı...

Salon bitti bilinçli bir şekilde TV de provake ediyor. Bilinçli karalama kampanyaları. Zaten dedim ya EVLİ DEĞİL.

insallah canli yayinda carpilirsin lan

her lafi yalan hepinizi böylesiniz alayinin kani bozuk!!!!!!!!

Tipik bir KAŞARella.o parmağı çok yemiş ki acısı kalmış galiba.tecavüzcü coşkun hangi takımlıydı ya:D GSli ise kesin yer bu kadını puahahaha:D

Bunlar planlanmış değilse ben hiçbirşey bilmiyorum. Şimdi o kadın mağdur sayılacak. Ellerini kollarını gösteriyor şu an programda. Görüntülerde darp varmıydı? En ufak kıvılcımda dışarı alındılar. Bu kadına tribünde yapıldı diye gösterilsin diye bile bile dayak atılmış olabilir. Herşeyi beklerim bunlardan.

4 periyot kimse birşey atmamış küfür etmemiş.Durup dururken mi galeyana geldi insanlar.Birşey yaptın illaki.Aptal sanıyor milleti ama aslında kendisi...

Üst Alt