Sarp-Ayhan-Barış Üçlüsüne Çullanıp Rijkaard'a Toz Kondurmayanlara Tarihten Örnekler - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sarp-Ayhan-Barış Üçlüsüne Çullanıp Rijkaard'a Toz Kondurmayanlara Tarihten Örnekler

Cevap: Sarp-Ayhan-Barış Üçlüsüne Çullanıp Rijkaard'a Toz Kondurmayanlara Tarihten Örn

"Rijkaard Galatasaray'dan daha büyük bir marka" diyenlere (acik acik yazilmistir bu cümle), Balonili, Gülizarli, Bilicali angutlardan 10 puan fark yememizin sebebi Sarp diyenlere, kapak olsun bu gol.

Cevap: Sarp-Ayhan-Barış Üçlüsüne Çullanıp Rijkaard'a Toz Kondurmayanlara Tarihten Örn

Topu kapan ve gol pasini veren de Sarp. Bu da olsun.

Mustafa Sarp a laf atan çarpılır.Siz gidin ilk önce Barış ve Ayhan a çözüm bulun sonra Mustafa reyise laf atın

Mustafa kadar vasıfsız futbolcu görmedim

Ben aylardır senin ihracını talep ediyorum ama isteyenin bir yüzü kara işte.

:lol: Adamımsın.:D

"Rijkaard Galatasaray'dan daha büyük bir marka" diyenlere (acik acik yazilmistir bu cümle), Balonili, Gülizarli, Bilicali angutlardan 10 puan fark yememizin sebebi Sarp diyenlere, kapak olsun bu gol.

Şimdi biz o kapakları aldık, koyduk bir kenara. Çünkü şöyle bir durum var. Sarp'tan yaklaşık forumdaki 500 kişiye kapak gelmiştir. 15 maçta bir Sarp'ın böyle oynama ihtimalinin ihtimali düşünülürse -ben o yüzde 0,1'lik ihtimali de hesaba katarak- koca sezonda yaklaşık 60 maçımız olsa, 4 maç senden 500 kapak alsak, bir de bu maçtaki 500 kapakla beraber en azından bi 2500 kapağımız olur. 56 maçta biz sana bu kapakları geri iade edersek eğer 2500/56=44,65 civarı bir rakama ulaşıyoruz. Her maç sonrası 44'er kapak veririz kalan kapakları da sezon sonuna saklarız. Hani olur da Rijkaard şampiyon yaparsa elimiz boş kalmasın. E bu da bir ihtimal sonuçta.

:lol: Adamımsın.:D

Şimdi biz o kapakları aldık, koyduk bir kenara. Çünkü şöyle bir durum var. Sarp'tan yaklaşık forumdaki 500 kişiye kapak gelmiştir. 15 maçta bir Sarp'ın böyle oynama ihtimalinin ihtimali düşünülürse -ben o yüzde 0,1'lik ihtimali de hesaba katarak- koca sezonda yaklaşık 60 maçımız olsa, 4 maç senden 500 kapak alsak, bir de bu maçtaki 500 kapakla beraber en azından bi 2500 kapağımız olur. 56 maçta biz sana bu kapakları geri iade edersek eğer 2500/56=44,65 civarı bir rakama ulaşıyoruz. Her maç sonrası 44'er kapak veririz kalan kapakları da sezon sonuna saklarız. Hani olur da Rijkaard şampiyon yaparsa elimiz boş kalmasın. E bu da bir ihtimal sonuçta.

Kapakların çok yüksek bir bölümü tek kişide toplandı, böyle adaletsizlik olmaz :D

Hala diyorum.Sarp-Barış-Ayhan'ı güzel oynatamıyor diye Rijkaard'a sallamak, acizlliktir.

Lucescu'nun Terim'den alip basariyi devam ettirdigi, Terim'in Lucescu'nun ordan burdan bulup kiraladigi oyuncularla tirnaklari ile kurdugu takimi alip batirdigi, Hagi'nin Terim'in 2 pas yapamayan ligi 6. bitirmis ezeli rakibinde 6 yemis enkazini alip bir sonra ki sezonda gelecek efsanevi sampiyonlugun tohumlarini attigi tarihide unutmayalim. Luce ve Hagi gibi iyiler hep kaybetti, ama kotulerde er gec kaybetti.

Bakin her hoca ayni degildir. Bazi hocalar vardir 30 tane secme yildizi yonetir, bazi hocalar vardir bir yildizla bile basa cikamaz. Yine bazi hocalar vardir sistemine gore oyuncular ister, bazi hocalar vardir yonetimin isine pek karismaz, mevcut kadroya gore sistem ve taktik belirler. Sorun da iste tam burada; takima ama takimdan once kulubun yonetilis sekline uyan bir hoca varken, bu kritallere uymayan bir hocayi takima getirmektir.

Gerets'i oyuncular sevmiyodu, Kalli yasliydi, Skibbe dominant degildi. Evvelkiler gibi Rijkaard'a da bu gidisle ayri bir bahane yoldadir emin olun. Sorun hocalar degil, Galatasaray'in yonetilis seklidir.

Hala diyorum.Sarp-Barış-Ayhan'ı güzel oynatamıyor diye Rijkaard'a sallamak, acizlliktir.

Bu senin görüsün. Benim icin de bu dandik fenerden 10 puan fark yemek TD acisindan acizliktir. Ben gecen sezon sistem adina ortada parilti görmedim. Bunun da nedeni Elano-Sarp-Mehmet Topal'dan olusan ortasaha degil. Biz gecen sezon Sarp-Baris-Ayhan 3'lüsüyle 3 tane bile mac yapmadik. Geciniz.

Futbolu bilen gözler icin Sarp'in taktigi kapaklar, takmadiklarini haylice gecer. Senin matematigini epey asar yani kapak koleksiyonunun elemanlarini saymak.

Sarp gecen sezon takimda dökülmeyen bir kac oyuncudan biridir. Sizler marka fetisiti oldugunuz icin Rijkaard'in yapamadiklarinin sorumlusu olarak kurban aradiniz, Bursa'dan bedava gelen Sarp'a kaldi ihale. Ne büyük paradokstur ki, sizin futbol ilahi ilan ettiginiz Rijkaard, sizin futbolcu olmadigini iddia ettiginiz Sarp'i ortasahanin degismez ismi yapti. Kimse "elinde malzeme yoktu" mavalini okumasin. Elano disinda geriye 2 kisilik yer kaliyor ortasahada. Ayhan, Baris, Mehmet Topal, Emre Colak, Arda (onun ortada oynadigi maclar da gördük) gibi alternatifler varken orta 3'lü de en fazla forma giymis oyuncudur.

Sen forum yöneticisi olmanin gerektirdigi(ki öyle ahim sahim bir ünvan katiyen degildir) kualifikasyonlarin yanindan bile gecmiyorsun ama "burasi Türkiye".

+++

Seviye edebiyati parcalarken "siz" deyip, icindekileri dökerken "sen" demendeki tutarsizlik senin moderatör olarak diger kullanicilar bana yönelik tartismalarda sahsi ve saygi sinirlarini asan onca ifade kullanirken uyarip engel olmak yerine koroya katilmandaki tutarsizlikla kardes. Yerim senin seviyeni :)

+++

Söyle bir baktim da cevap yetistirme kaygisinda olanlara, haksizlik etmisim. 10 kisi bile degilsiniz. "Biz SIFIRIZ" diyorsan ona katilabilirim. 4-5 sifir daha koymak gerek. Burda bahsi gecen SIFIRLARIN, toplama islemindeki SIFIRLAR kadar önemi var sadece :)

+++

Hani seviye diyorduk sayin moderatör? :) Moderatör diyorum dikkat.

Dostum bak, açık konuşayım. Senin o yazdığın mesaj forumun büyük bölümüne geldi, şikayet de geldi. Ceza versem verirdim hem de çok ağır olurdu. Şurada geldik sana bir cevap verdik, hakettin de. Çünkü o kapağı sen bana da yapıyorsun, bir başkasına da. Anlaşamadığımız nokta yok umarım. Önce sen o tarz bir mesajdan vazgeç, hatanı gör ki ben de sana öyle cevap vermeyeyim. Konuya girmiyordum bile, o mesajın raporlanınca 2-3 kişi tarafından girdim yazdım. İstersen 6 Ay uzaklaştırayım. İyi niyeti su istimal etmeyin ltf.

Ben dünkü oyundan hiç memnun kalmadım. Kewell zaten kendisini ispatlamış bir oyuncu tek başına maça damgasını vurdu diyebilirim. Pino da ışığı gördüm. Kaliteli bir oyuncu olduğu her halinden belli oluyor. Batdalda az bir süre oynamasına rağman takıma daha çok alıştığını gösterdi. İyi bir yedek olur. Maçta total futboL yerine bireysel futbol daha çok ön planda idi. Rijkaardın Sarp ısrarı yine devam ediyor. Adamda saplantı oldu sanırım. Ayrıca skora bakıpta nerede Rijkaardı eleştirenler diyen skor taraftarlığı yapan birçok arkadaş ortaya çıktı. Sarpa o pozisyonda topu kaptırabilen bir rakiple oynadığımızın farkındadırlar umarım. Orta sahadaki zaafımız halen devam ediyor.

ben bi daha anladımki bu üçlünün top kullanma özürü hariç,en ama en büyük sorunları top çalmak,yahu bu kadar vasıfsız olunamaz,dün sarp ın ayhan ın yediği çalımlar yani inanılır gibi değil,bu kadar kolay çalım yersen rakip orta sahayı yürüyerekde geçer,barış ta aynı,ne top kapması,ne top kullanması var,evet kardeşim ben bu üçüne yükleniyorum,bu kadar b.ktan orta sahan olursa hiç bi halt olmaz,bu üç kazma için rijkaard ı yedirtmem.

Dostum bak, açık konuşayım. Senin o yazdığın mesaj forumun büyük bölümüne geldi, şikayet de geldi. Ceza versem verirdim hem de çok ağır olurdu. Şurada geldik sana bir cevap verdik, hakettin de. Çünkü o kapağı sen bana da yapıyorsun, bir başkasına da. Anlaşamadığımız nokta yok umarım. Önce sen o tarz bir mesajdan vazgeç, hatanı gör ki ben de sana öyle cevap vermeyeyim. Konuya girmiyordum bile, o mesajın raporlanınca 2-3 kişi tarafından girdim yazdım. İstersen 6 Ay uzaklaştırayım. İyi niyeti su istimal etmeyin ltf.

6 ay uzaklastir, 1 yil farketmez. Forumda aradigimi bulamazsam ben kendim temelli uzaklasirim. Her zaman söylüyorum, tutarlilik olacak. Kapak olayina alinganlik gösterip 2-3 kisi sikayet etmisse (ki hep ayni 3-5 kisi), ben haliyle sinirlenirim. Bu baslikta halen duran mesajlar var. Burasi neresi? Galatasaray forumu. Ben kimim? Galatasarayliyim. Burda Rijkaard konusunda bazilarindan farkli düsünüyorum diye yapilmadik provakasyon, edilmedik laf kalmadi bana. Moderatörlerin bazilari da müdahale etmek yerine koroya katildi. Sen de onlardan birisin. Mesajlar halen burda, aksini iddia edecekseniz silip temizleyin derim. Üyelerden biri hizini alamayip "mission accomplished" yazdi. "Adam" acik acik ceza almam icin provakasyon yaptigini itiraf etti. Benim yazdiklarimin 5-6 mislini yazanlar kahkaha attilar sonra.

Ben haksizliga hayatta gelmem. "Kapak" lafi sikayet edilecek bir konu ise, sen forum moderatörü olarak buna "kapak"li cevap veremezsin. Uyarirsin, tekrari halinde yaptirim uygularsin. Yanlis yapmak senin yetkilerini asar. Ama sen bunu yapiyorsun (Tekrar ediyorum, kapak ifadesi yanlissa).

Galatasaray kimsenin tekelinde degildir. Insanlarin forum acip istedigi gibi düdügünü öttürebilecegi bir konu hic degildir Galatasaray. O yüzden burada insanlar birseyler söylerken buna katilmasaniz da katlanmayi bileceksiniz. Katlanamiyorsaniz yapmayin arkadas, bu kadar basit.

Moderatörler tarafsiz, dürüst, seviyeli ve tutarli davranmak zorundadir. Üyelerin seviyeli olmak disinda bir mecburiyetleri yoktur ama modlarin vardir. Bu mecburiyeti yerine getirin.

Üst Alt