Sarp-Ayhan-Barış Üçlüsüne Çullanıp Rijkaard'a Toz Kondurmayanlara Tarihten Örnekler - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sarp-Ayhan-Barış Üçlüsüne Çullanıp Rijkaard'a Toz Kondurmayanlara Tarihten Örnekler

Cevap: Sarp-Ayhan-Barış Üçlüsüne Çullanıp Rijkaard'a Toz Kondurmayanlara Tarihten Örn

Ozan yaş 30 olmuş, futbolu Rijkaard'dan da iyi biliyorsun, e bizim teknik direktör de dandik gelsen başımıza?

Ama gelme yada. Fatih Terim mi, Ozan Kozan mı diye bir başlık açarım üslup bozarsın yine?

Cevap: Sarp-Ayhan-Barış Üçlüsüne Çullanıp Rijkaard'a Toz Kondurmayanlara Tarihten Örn

2 li tartışmalar devam ederse konu kapatılacak ve birbirine sataşan üyelere ceza verilecektir. İlgililere duyurulur :)

Ya ben herşeyi geçtim.Bu Barış,Ayhan,Barış bu zamana kadar nasıl geldı.Pas atamıyorlar küçük takımlarda bunu gören olmadı mı ? :).Ben 50 metre pas atardım bi bileğim kırıldı futbol oynayamadım adamlar 45 cm pas atamıyorlar her şekilde oynuyorlar ama.Bakıyorumda artık Rijkaard'a da Efendi falan diyenler çıkmış haha hiç birşey demiyorum :D.

Ozan yaş 30 olmuş, futbolu Rijkaard'dan da iyi biliyorsun, e bizim teknik direktör de dandik gelsen başımıza?

Ama gelme yada. Fatih Terim mi, Ozan Kozan mı diye bir başlık açarım üslup bozarsın yine?

Sen yaptigin saygisizligin farkindasin. Siginmissin ekranin arkasina, saklandigin yerde kal.

Ozan ''amca'' anladık mükemmelsin, herşeyin en iyisini biliyorsun.

Tartışamıyoruz o yüzden ben bu konuda yokum size iyi tartışmalar.

neyse, daha demiyeceğim ben birşey. konu dışına çıkmaya gerek yok.

Ben hepinizden daha cok bilirim saksı değilim ben

Sen UEFA kupasi diye birsey duydun mu peki hic? OFT'ye karsi da Batdal'i alip santraforsuz oynatti. Kewell kanatta kaldi. Mactan sonra da "tac atmaya daha yavas gitmeliydi oyuncular" dedi :)

bu bahsettiğin bugün M.United yapıyor R.Madrid yapıyor Barça yapıyor ha sen bunlardan büyük kulübüm arkadaş bunlar kim diyosan o ayrı :)

Ozan keşke farklı görüşlere daha saygılı yaklaşşan, ben ne dersem doğrusu o mantığından vazgeçsen? He? Belki daha güzel tartışırız.

Uslup uslup diyen adamın ağzını bozması çok enteresan :Z19:

bu bahsettiğin bugün M.United yapıyor R.Madrid yapıyor Barça yapıyor ha sen bunlardan büyük kulübüm arkadaş bunlar kim diyosan o ayrı :)

Barca evinde OFT ile oynasa eminim 2-0'dan sonra rolantiye alirdi oyunu :) MANU angutlara ondan 6 cakti, yada Liverpool jimnastikcilere 8 :) R.Madrid OFT ile resmi mac yapmak zorunda kalsa Teknik Direktörü istifa eder :)

Taktik, diziliş ve oyun stili itibariyle orta sahamız falso veriyor. Bu da başımızı yakıyor.

Örneğin, kabaca anlatayım.

F. Rijkaard diyor ki, "Mustafa Sarp, topu alınca ayağında fazla tutmadan, Pino'nun koşu yoluna uzun pas at."

Ancak bu uymuyor. Çünkü Mustafa Sarp, uzun pas atabilmek için en az 3-4 kere topu dürtüklemek zorunda. İkincisi her pas denemesi başarısız çünkü yeteneği yok.

Üst Alt