Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız" Son 11

Angut mod on ;

Kume geliyor yalelel (11)

Angut mod off.

Yaptığınızı anladım hocam, benim dediğim o 20 gün iddianame vs. haberi nerede çıktı ?

Milliyet ve Hürriyet'te vardı Savcı'nın açıklaması.

Ama Hırvatistan maçında oyuncuların moralleri bozulmasın diye maç sonrasına bırakın diye istek gelmiş diye haber vardı ama yalan mı doğru mu bilmem.

Yokda bunlar simdi Sion ile ne alakasi var.

Sion transferde usulsuzlukten atildi.

Sikebahce ise sikeden yargilaniyor ayni yunan takimlari gibi.

Yine bu salaklar elma ile armutu karistirdilar.

number%2010.jpg

lan olum derbide şunlara döşemeden düşürmeyin sakın son kez bir güzel sevelim fenerbahçeyi

Cevap: Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız" | Son 10

kabus dolu günler geliyor hey ezikli şimdi ne bok yiycen

izleyip ve gorecegiz fakat ben sene sonunu bulacagini sanmiyorum!! Hukuki bir yanlis olurs cunku....

Şimdi nasıl düşürecekler orası da ayrı bir sıkıntı.

MAA. işin içine etti. Yarın bir gün Bursa federasyonu tazminat için mahkemeye verirse ne olacak... Bjk ve Trabzon da federasyonu mahkemeye verme hakkı doğacak. Fbyi şike yaptığı için Avrupaya göndermedin, bizim şike yaptığımıza karar vereceğin belli iken bizi niye avrupaya yolladın demezler mi?

Ayrıca bizim ve Eskişehirin de federasyonu mahkemeye verme hakkı doğuyor.

Federasyon olayı kasıtlı olarak bu noktaya getidi... Kaos ortamı yarattı, iddianameden sonra birçok kulüp beklenti içine girecek. Bu durumdan genel af yoluyla kurtulma planını devreye sokacaklar.

Federasyon olayı kasıtlı olarak bu noktaya getidi... Kaos ortamı yarattı, iddianameden sonra birçok kulüp beklenti içine girecek. Bu durumdan genel af yoluyla kurtulma planını devreye sokacaklar.

Af defteri hükümet kanadının net ve kesin açıklamalarıyla kapandı çok şükür..

Af defteri hükümet kanadının net ve kesin açıklamalarıyla kapandı çok şükür..

Siyasilere hiç güvenmem. Yarın çıkıp "Kişileri affetmeyebiliriz ama kulüplere af getiriyoruz" derlerse hiç şaşırmam. Olay unutulmaya başlayınca şahıslara da af çıkar.

Azizeye verilecek ceza zaten bizi ilgilendirmemeli. Azizeyi adam yerine bile koymuyorum.Önemli olan fbye ceza verilmesi. Haksız şekilde puan kazanan takım en ağır şekilde cezalandırılmalı.

Bu tff nasıl kararlar alacak çok merak ediyorum. sonrasında uefa ve fifa ne yapacak mali büyük bir kaosa sürükleyecek.

bence şu anda tetiği çekmek için bekleyen isim uefa dır. tff falan çırak artık : ))

Şimdi nasıl düşürecekler orası da ayrı bir sıkıntı.

MAA. işin içine etti. Yarın bir gün Bursa federasyonu tazminat için mahkemeye verirse ne olacak... Bjk ve Trabzon da federasyonu mahkemeye verme hakkı doğacak. Fbyi şike yaptığı için Avrupaya göndermedin, bizim şike yaptığımıza karar vereceğin belli iken bizi niye avrupaya yolladın demezler mi?

Ayrıca bizim ve Eskişehirin de federasyonu mahkemeye verme hakkı doğuyor.

Aynen milletin demek istedigi de oydu zaten surec basladi basladi, sayet erman toroglunun aklindan gidilseydi yani kimse avrupaya gitmeyecek (ki ne kadar yapilabilirdi o da muamma)diye o zaman bu konularin ustu ortulebilirdi ve az siyriklarla atlatilabilirdi. fakat baslangic surecinde fb ben gidecem falan deyince islere ust kurum fifa/uefa katildi.

artik ok yaydan cikmistir ve artik kapatilamaz. kapatilabilir fakat turkiyedeki diyerek kulupler ve milli takimlar zarar gorur bu konuda.

hani derler ya acildi artik cikmaz o misal oldu.

federasyon gs'yi hedef alacagina biraz olsun kararli olsaydi bu durum buralara kadar gelmezdi, iste eski turk mentalitesi "birtek biz mi yaptik, baskalarini oyuna dahil edebilmek adina cilki cikti isin.

ben inaniyorum ki bu pisligi yapan kulupler cezalarini alacak.

İki seneleri gitmiş olacak bu durumda! Bu yükün altından çok zor kalkarlar artık. 10 sene şampiyonluk (şikesiz) hayal onlar için. Düşünün adamlar şu anda lider ona rağmen havaya bile giremiyorlar. Biliyorlar sonlarını çünkü kendileri de!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt