Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız" | Son 6

kaldı

5.gif

Ulan bi bunun için geri sayım yapmadığınız kaldı allah iyiliğinizi versin

Son 6 gün yazısını kaldırmak lazım bayram sonrası dedikoduları dolanıyor hatta milli maç sonrası 18 kasım 21 kasım arası açıklanıcakmış nerdeyse 3 hafta var

Cevap: Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız"

kurban bayramı sonrasına ertelediği yazıyo gazetelerde. daha önce ramazan bayramı sonrası açıklayacam demişti.

Cevap: Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız"

Hasan Gerçeker şike tespit edildi demiş zaten olay bitmiştir.İddianame de yazıldı ama bekletiliyor büyük ihtimal milli maçlar sonrası açıklanacaktır takımı etkilemesin diye.Ama MALİ denen şahsiyet yoksunu insan BAŞKANIMIN YAPTIĞI KULUBÜMÜ BAĞLAMAZ GALATASARAY YAPSAYDI BAĞLARDI DİYEREK başkanalara ceza verip şu ana kadar +10 olarak tescillediği puanını üzerine sene sonu -5 puan da kulube de verdik diyerek,Galatasaraydan şu ana kadar en az7 puan çaldım oh be kulubün yine +2 ile ligi bitirdi,Lig Tv de kulubümsporlu zaten diye düşünerek Şampiyon olursa Fenerbahçesi yüzünde ki amigo ve sahtekar gülüşle ve büyük bir zevkle kupayı Fenerbahçesine verip Volkan'ın geçen sene ki malum k...k mu tezahuratı eşliğinde en çok ben çalıştım bu şampiyonluk için diyip mikrofon şov bile yapabilir.

EDİT:Çok doldum şu an bu adama karşı hatta hayatımda kimseye kin tutmadım belki şu Aydınlar denen Aziz Yıldırım'dan 2 kat Fenerli Fanatik insana kin tuttuğum kadar,sanırım ilk defa birisinden nefret ediyorum.:mad:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt