Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız" | Son 6

6 gün falan kaldi galiba.
ben günleri sayıyorum merak etme neco :D kaldı

f17f9d838b77b5cc013aa6f0ebaa7e90.jpg

Cevap: Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız" | Son 10

İki seneleri gitmiş olacak bu durumda! Bu yükün altından çok zor kalkarlar artık. 10 sene şampiyonluk (şikesiz) hayal onlar için. Düşünün adamlar şu anda lider ona rağmen havaya bile giremiyorlar. Biliyorlar sonlarını çünkü kendileri de!

2 seneleri gitmez. Feneri 1 ay içinde düşürürlerse, 2.ligi +3 takımla yeniden programlayıp ligi temmuzda falan bitirirler ve seneye fener yeniden süper ligde. Hiç şaşırmam.

2 seneleri gitmez. Feneri 1 ay içinde düşürürlerse, 2.ligi +3 takımla yeniden programlayıp ligi temmuzda falan bitirirler ve seneye fener yeniden süper ligde. Hiç şaşırmam.
yunanistanda lige alınan takımlar başka takımlar.düşen takımlar değil.

düşen takımlar zaten 2.ligde diye biliyorum. olsun. TFF bunu kılıfına uydurup, fenerin 2 senesi kaybolmasın diye böyle bişey yapabilir. bakalım görecez.

Başka yolları kalmıyacak görünen alttan 3 takım yukarı yukardan 3 takım aşagı köşeye sıkıştılar artık bundan başka çareleri yok

ne süper olur be :D tam dalga geçmelik olurlar. ki zaten öyleler ve daima öyle olacaklar :D

Beyler reklamlardan sonra telegole biri baglanıp UEFA'nın gönderdiği yazıyla ilgili konuşucak kaçırmayın

geri sayim basladi. final'e alti gün kaldi! savci berk 'altin golü' atacak fenere :asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt