Scott Parker & Mark Noble - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Scott Parker & Mark Noble

Cevap: # Jack Collison / Mark Noble / Scott Parker / Radoslav Kovac = II. West Ham Ha

YouTube - Wolves v WEST HAM Noble Goal of the month

west ham united'da forma giyen harika orta saha oyuncusu, bolton karşısında döktürmekte şu anda. yüksek top tekniği, oyun zekası, çalışkanlık, herşey var bu adamda. izleyeni hayran bırakıyor kendisine. ve daha 21 yaşında. maldonado'yu josico'yu alacağınıza şöyle bir adam alsanız ölürsünüz dimi a" k" ?

futbolu 2 yönlü oynayabilen ingiliz futbolculara bir örnek. ümit milli takımda harikalar yaratmıştır ancak a milli takımda kalıcı olması çok zordur. rakipleri: steven gerrard, frank lampard gibi üst düzey oyunculardır. allah göstermesin bir sakatlık olmadığı sürece önemli maçlarda süre almakta sıkıntı çekecektir.

Cevap: # Jack Collison / Mark Noble / Scott Parker / Radoslav Kovac = II. West Ham Ha

West Ham Hitzlsperger'i almış.Belki şu dörtlüden birini koparabiliriz onlardan bu transfer sonrası.:asd:

West Ham'ın sahibi ''takımdan ayrılmayacak tek oyuncu Parker'' demiş.Yani bir ihtimal gitti.

Reo-Coker iyi

Parker kotu diyor Serhat.

Ilk faul burada zaten. Reo-Coker iyi tamam da o iyiyse Parker futbol ustasi.

Scott Parker yapılabilecek en iyi transferlerden biri olurdu. Ama Adil'in dediği gibiyse o iş olmaz.

parker sık sakatlanıyor bildiğim kadarıyla,alınması zor zaten,mark noble olursa havalara uçarım ama:D

Hitzlsperger'i oynatmayı düşünüyorlarsa Noble gelebilir. Ama tuzlu bir rakam isteyebilirler EPL dışı için.

Hitz'i ön liberoya almışlardır. Kovac'ı yollarlar.

Kovac'ı yollamazlar. Collison'a güveniyorlarsa Noble gidebilir iyi bir paraya başka bir takıma.

ismi geçen oyuncular gerçekten kaliteli oyuncular özellikle parker yüksek bonservis ücretleri yoksa düşünülebilir

W.Ham'dan oyuncu alabiklecegimizi sanmam. Bir de Kovac dısındakiler adadan kolay kolay ayrılmaz.

Jack Collison genç bi stoper iyi olacağını umuyorum inşalla alınır

Avram Grant gibi futbolu bilen bir abimiz geldi. Alabilirsek Kovac ancak. Parker zaten satilik degil, Collison ve Noble'in da gelmesi zor diyorum.

Yönetimin bu oyuncuların varlığından haberi olduğunu düşünmüyorum.

Yönetimin bu oyuncuların varlığından haberi olduğunu düşünmüyorum.

Ben bütçeyle doğru orantılı olduğunu düşünüyorum.Yönetimin haberi vardır tabii ki ama olmasa da önemli değil.Hocanın haberi olsun yeter, transferi o yapmalı.

West Ham'dan yetişen başlıca yıldızlar;

Rio Ferdinand

Michael Carrick

Frank Lampard

Joe Cole

Jermain Defoe

Glen Johnson

Şu anki yıldız adayları;

Jack Collison

James Tomkins

Zavon Hines

Junior Stanislas

Freddie Sears

Kardeşim yazdığın OyuncuLardan 3 tanesini aLsak biLe işimize Çok yarar... Ki... Tomkins`i Ben çok beğeniyorum çok iyi bir oyuncu... Henüz 21 yaşında ve sağ bekte harikaLar Yaratan Bir isim... yani G. GönüLden Daha fazLa git geL yapıyor Ve Yaptığı OrtaLAr'da Çoğu Zaman Düşündüğü yere atıyor... Yani Eğer G.Saray ister Ve aLırsa işimize Çok ama Çok yarar...

Üst Alt