Scott Parker & Mark Noble - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Scott Parker & Mark Noble

Cevap: # Jack Collison / Mark Noble / Scott Parker / Radoslav Kovac = II. West Ham Ha

Scott Parker Aston Villa'nın teklifini bekliyor, teklif gelmesi halinde yeni sezonda Aston Villa forması giyecek.

Cevap: # Jack Collison / Mark Noble / Scott Parker / Radoslav Kovac = II. West Ham Ha

Hem ofansif, hemde defansif ikiside. Noble parlak bir sezon geçirmedi ama Parker çok iyi bir sezon geçirdi. Yılın futbolcusu ödülüne aday gösterildi zaten. Orta sahaya Parker gibi bir oyuncu alıp etrafını süsleyebilsek taş gibi bir orta sahamız olur.

Transfer

Sabri - Serdar - Ersan - Insua

Parker - Cana - Selçuk

Transfer-------------------Transfer

Baros​

gibi.

Bunun üzerine çeşitli süslemeler ile rotasyon kurulabilir.

Scott parker gelsin dertler bitsin

Parker'in gelme ihtimali forumun kurbagalar tarafindan hacklenme ihtimalinden daha az.

Cevap: #Scott Parker & #Mark Noble

Nakit parayı gösterirsen satarlar. West Ham'da yeri dolmayacak oyuncu yoktur. Futbolcu fabrikası gibiler.

Ho? Parker olmasa coktan kume dusmuslerdi gardas. Satsalar paralari olmadigi icin satarlar. Ama Parker da bize gelene kadar araya 50 takim girer. Ayrica futbolcu fabrikasi gibilerDI, son zamanlarda adam ciktigini pek gormedim.

Araya birçok kişi girebilir doğru ama ülke dışından teklif veren tek takım olursak o da Neill gibi düşünebilir. Yani İngiltere dışında bir takımda oynamak isteyebilir. Ama şimdi dönüp bakıyorum avrupa kupalarında bile oynayamayan Galatasaray'a neden gelsin diyorum. Avrupa'da oynama şansımız olsaydı şansımız %50'i artardı.

Gerçi biz ne kadar burada yazsak boşa. Cüneyt Tanman'a sorsak; O kim? diye cevap alabiliriz.

Araya birçok kişi girebilir doğru ama ülke dışından teklif veren tek takım olursak o da Neill gibi düşünebilir. Yani İngiltere dışında bir takımda oynamak isteyebilir. Ama şimdi dönüp bakıyorum avrupa kupalarında bile oynayamayan Galatasaray'a neden gelsin diyorum. Avrupa'da oynama şansımız olsaydı şansımız %50'i artardı.

Gerçi biz ne kadar burada yazsak boşa. Cüneyt Tanman'a sorsak; O kim? diye cevap alabiliriz.

Neill parker ayarında bir oyuncu değil.Parker için bizden büyük klüpler araya girer

İngiliz oyuncuları İngiltere dışına çıkartabilmek öncelikle baya önemli bir futbol başarısı olur,ada dışına çıkan ingiliz sayısı 1 elin parmaklarını geçmez.

Westham United altyapili oyuncu almamiz gerek. WHU altyapisi gectigimiz yillarda cok buyuk oyuncular cikardi

Eğer yanlış hatırlamıyorsam Newcastle United da oynarken göze batmış bir futbolcuydu ve Emre ile aynı dönemde de oynamışlığı vardı ama Scott Parker' ı almak için paradan daha önemli bir seçeneğin olması lazım...

Up:D West ham küme düştü. Alınabilecek mükemmel adamları var. Scott parker- Mark noble- Carlton cole. Onun dışında Jonathan spector hem sağ bek hem stoperde iyi oynar. Amerika'da sağ bek yanılmıyosam ama stoperde de çok iyi. Gary o neill tam joker. Middlesbrough'da iken mükemmeldi ne kadara geçti West ham'a tam bilmiyorum. Faubert'i aldılar Real'den. Hem sağ bek hem sağ açıkta çok iyi. Bu takımda bizde direk ilk 11 oynayacak 4-5 adam var. Küme düşmeseler Robert green'i alamazdı Bursa West ham'dan.

Üst Alt