Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmez - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmez

Cevap: Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmez

Elbette var, hatta 2000 yılının üyesi bile hala forumda aktif ve galatasarayı konuşmakta. Antuya üye değilsiniz anlaşılan. Üyelerin yanındaki tuttuğu takım bölümüne dikkatli bakarsanız elbet görürsünüz .

Banlanan üyeliklerimiz ne olacak peki ? Yediğimiz hakaretler ? " Volkan Kocaman " kardeşim ?

Bahsedilen sadece Futbol takımı değil. Basketbol,Voleybol,su topu, masa tenisi,yelken,yüzme,kürek,boks,atletizim..vs vs Hepsinde şampiyon veya 2. olarak bitirmemizden bahsedildi. Bu yüzden üstüne basa basa spor klubü olmaktan bahsediyorlar. Dünyada bunun örneği de bir elin parmaklarını geçmez.

Bu akşam Erkek Basketbol takımımızın maçı var. İnşallah tekrar şampiyon olacağız.

Para spekülasyonları ile, Voleybol'da Acıbadem'i, Basketbol'da Ülker'i satın almayla Dünya kulübü olunmuyor. Bugün Real Madrid-Barcelona gibi spor kulüplerinde böyle bir olay yok. Her kulüp kendi ismiyle, tek başına başarıyor. Sizin gibi kimse, parayla gidip ülkenin en başarılı kulüplerini satın alıp, birleşmiyor. O yüzden geç.

Para spekülasyonları ile, Voleybol'da Acıbadem'i, Basketbol'da Ülker'i satın almayla Dünya kulübü olunmuyor. Bugün Real Madrid-Barcelona gibi spor kulüplerinde böyle bir olay yok. Her kulüp kendi ismiyle, tek başına başarıyor. Sizin gibi kimse, parayla gidip ülkenin en başarılı kulüplerini satın alıp, birleşmiyor. O yüzden geç.

Tartışmaya gerek yok. Galatasaray da cafe-crown ona bakarsak. Birleşmeden önceki senelere dönün isterseniz?

Tartışmaya gerek yok. Galatasaray da cafe-crown ona bakarsak. Birleşmeden önceki senelere dönün isterseniz?

Yazık sana. Daha sponsorluk ne demek bilmiyorsun. Cafe-Crown diye takım mı vardı da, Galatasaray satın alıp birleşti? Sadece reklam aldı. Medical Park Antalyaspor gibi. Senin takımın direk gitti, Acıbadem adın da takım aldı, Ülker adın da takım aldı. Cafe-Crown'dan önce de, aç tarihe bak cahil arkadaşım 14 sene üst üste şampiyon olma gibi rekorları görür ağlarsın. O yüzden maziye çok girme, GALATASARAY ismi seni ağlatır.

Yazık sana. Daha sponsorluk ne demek bilmiyorsun. Cafe-Crown diye takım mı vardı da, Galatasaray satın alıp birleşti? Sadece reklam aldı. Medical Park Antalyaspor gibi. Senin takımın direk gitti, Acıbadem adın da takım aldı, Ülker adın da takım aldı. Cafe-Crown'dan önce de, aç tarihe bak cahil arkadaşım 14 sene üst üste şampiyon olma gibi rekorları görür ağlarsın. O yüzden maziye çok girme, GALATASARAY ismi seni ağlatır.

Mazinizle başbaşa kalın bakın eski defterlere. gs-fb tartışmasına sürüklenmesin olay.

neremle gülsem acaba :lol:

Merhaba, bu konuşmayı radyoda ben de dinledim. Konuyu görünce de paylaşmak istedim.

Bahsedilen sadece Futbol takımı değil. Basketbol,Voleybol,su topu, masa tenisi,yelken,yüzme,kürek,boks,atletizim..vs vs Hepsinde şampiyon veya 2. olarak bitirmemizden bahsedildi. Bu yüzden üstüne basa basa spor klubü olmaktan bahsediyorlar. Dünyada bunun örneği de bir elin parmaklarını geçmez.

Bu akşam Erkek Basketbol takımımızın maçı var. İnşallah tekrar şampiyon olacağız.

Aynı konuşmadan 3-4 saat önce Aykut Kocaman da Lig tvde bahsetti.

Umarım Antudaki gibi farklı takım üyelerine saygı çerçevesinde bilgi alışverişine izin vardır.

Sponsor destekli birleşmeler ve sonrasında gelen başarıların tamamını fb'ye maletmek de biraz vefasızlık oluyor..

Galatasaray Cafe Crown demişsin ki Ülker ana sponsor olarak fb'ye(birleşme de cabası); yan sponsor olarak GS'ye destek verirken nasıl karşılaştırma yapabiliyorsun hayret (!)

Bugün Ülker olmasaydı fb şampiyonluk yaşayabilecek miydi? Bunun cevabını Efes Pilsen-Ülker çekişmesini bilenler bilir...Ülker zaten basketbolda büyük bir güçtü..fb bundan yararlandı...Şimdi çıkıp da tek başına "fenerbahçe" ismi kullanmayın..Millet yemez...

Ve Antu'daki gibi saygı çerçevesi mi ? :) Bu komikti işte ....

Sponsor destekli birleşmeler ve sonrasında gelen başarıların tamamını fb'ye maletmek de biraz vefasızlık oluyor..

Galatasaray Cafe Crown demişsin ki Ülker ana sponsor olarak fb'ye yan sponsor olarak GS'ye destek verirken nasıl karşılaştırma yapabiliyorsun hayret (!)

Bugün Ülker olmasaydı fb şampiyonluk yaşayabilecek miydi? Bunun cevabını Efes Pilsen-Ülker çekişmesini bilenler bilir...Ülker zaten Basketbolda büyük bir güçtü..fb bundan yararlandı...Şimdi çıkıp da tek başına "fenerbahçe" ismi kullanmayın..Millet yemez...

Ve Antu'daki gibi saygı çerçevesi mi ? :) Bu komikti işte ....

Olay tartışmaya gidiyor lütfen tartışma olmasın. Belli ki Antuyu takip ediyorsunuz ama farklı takım üyelerine adam gibi yorumunu yazanlara saygısızlık yapıldığını söylüyorsunuz yanılıyorsunuz.

Farklı tarayıcılar kullanıyoruz bilgilerimiz farklı olduğundan. İnandırma gibi bir çabam yok büyük ihtimal de inanmayacaksınız.

Galatasaray da bu ülkenin takımı Fenerbahçe de.

Galatasaray bu ülkenin en büyük KULÜBÜ ne kadar fenerliler kıçını yırtsada. ha sonra fener gelir tabi son 10 yıldır olan gayretleriyle ama daha geçmeniz için çok çalışmanız gerek çok :D

sekip mosturoglunun bir elinde 100 bin tane parmagi oldugunu bilmiyordum...

Olay tartışmaya gidiyor lütfen tartışma olmasın. Belli ki Antuyu takip ediyorsunuz ama farklı takım üyelerine adam gibi yorumunu yazanlara saygısızlık yapıldığını söylüyorsunuz yanılıyorsunuz.

Yok takip etmiyorum,fakat girdiğim oldu tabii biliyorum..Yanıldığımı da sanmıyorum...Neyse...

Çok özür diliyorum. Konu amacından çok saptı. Ama inanın benim yüzümden değil.

Bir hatayı düzeltmek istedim. Özür dilerim.

yok aslında doğru söylüyor arkadaşlar. bunlardan daha ahlaklı!!!! daha şerefli!!!!!! ve hatta daha dürüst!!!!!! başka takım yoktur. o yüzden bir elin parmakları kadar değil, mosturoğlunun orta parmağı gibi bir tanedir bu eziklerin takımı.

Onu bence şekip çoğaltmışlar. Sağlık raporu elimde; beynini aldırmış herif. Ondandır bu mallığı

[video=youtube;bD9q_brphpY]https://www.youtube.com/watch?v=bD9q_brphpY[/video]

.

bunlar her sene böyle der avrupa da kupa alacağız der her sene arkalarına teneke bağlayıp gönderirler yunan ı isviçreliside eklendi buna

Üst Alt