Selçuk İnan: "Galatasaray benden ne isterse o olacak!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan: "Galatasaray benden ne isterse o olacak!"

Tamam bugune kadar verdigin emegine saglik da bu kadar yuzsuz olmayin yahu, bir kere onur bende kalsin benden artik birsey olmaz, yetersizim ayriliyorum diyin Ayhan Akman gibi.

Tamam bugune kadar verdigin emegine saglik da bu kadar yuzsuz olmayin yahu, bir kere onur bende kalsin benden artik birsey olmaz, yetersizim ayriliyorum diyin Ayhan Akman gibi.

Kardeşim bunu kimse demez. Gerçek Dünya'ya dönün biraz. Çıkıp da benden bir şey olmaz mı diyecek adam. Bunu sadece Selçuk değil kimse demez. Selçuk'a laf edene kadar zamanında bu kontratları verenlere biraz laf edin. Selçuk kimsenin kafasına silah dayayarak almadı bu sözleşmeyi. Bence gayet makul açıklama yapmış. Galatasaray ne derse o olacak demiş işte. Ayhan ne zaman demiş yetersizim diye ?

Kardeşim bunu kimse demez. Gerçek Dünya'ya dönün biraz. Çıkıp da benden bir şey olmaz mı diyecek adam. Bunu sadece Selçuk değil kimse demez. Selçuk'a laf edene kadar zamanında bu kontratları verenlere biraz laf edin. Selçuk kimsenin kafasına silah dayayarak almadı bu sözleşmeyi. Bence gayet makul açıklama yapmış. Galatasaray ne derse o olacak demiş işte. Ayhan ne zaman demiş yetersizim diye ?
Sen öyle diyorsun da bir arkadaş bu sözleşmeler şantaj la alındı diye iddaa da bulundu.

Ben her türlü teorileri dinlerim, hepsinin de biraz olsun gerçeklik payı vardır.

Gelsin anlatsın @Mustafa Bahar

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kafa acma sacma sapan da konusma ayrica

Hadi lan oradan düdük, FFP bizi avrupadan men ederken maaşında indirime yanaşmazken neredeydi bu adamlığın?? Cehennemin dibine kadar yolun var...

Chelsea tarzı 30 yaş üzeri oyuncularla 1 yıllık olarak sözleşme imzalamak gerek bunla hiç gerek yok imzaya aslında ...

Üst Alt