Selçuk İnan ve Burak Yılmaz! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan ve Burak Yılmaz!

Bu adamların ben nasıl futbolcu olup milli takıma kadar yükseldiklerini(diğerlerininde pek farkı yok ama bizim oyuncularımız olduğu için eleştiriyorum) çözemiyorum lütfen birisi bana yardım etsin.90 dakika boyunca maçı değil kendilerini seyrediyorum uzun zamandır.

Selçuk inanla başlamak istiyorum.Bir adam futbolda aksiyonun en bol olduğu bir mevkide oynayıp nasıl bu kadar pasif kalabilir.Görevi itibari ile savunmadan top çıkarılmasına yardımcı olması ve o noktada baskıyı tolare etmesi gereken bir oyuncu yapısında olması gerekirken adam suya sabuna dokunmadan topa ve rakibe hep 5-10 metre mesafede sadece kameranın kadrajında sahada jogging yapan bir adam.Top ayağına geldiğinde benden gitsinde nereye giderse gitsin mantığı ile davranıp rakibin baskısını yediği anda kendini yere atmaktan başka yapacak hiçbir şeyi olmayan bir adam.

Burak yılmaz topu her kontrol edişinde ayağı yere kayıp düşen rakibin arkasına atılan topu hiç bir zaman tek seferde kontrol edemeyip aut çizgisinde anca yakalayabilen ve aynı selçuk inan gibi mücadele etme gücü olmadığı gibi rakibi geçme girişiminde dahi bulunmadan kendini yere atan ve faul bekleyen bir adam.

O kadar beceriksiz ki kendi lobisi bile onu savunmak adına karambol oyuncusu diye saçma bir argüman geliştirdiler.Karambol topçusu diye futbol zekası olmayan adamlara denir ama söz konusu burak ise bunun adı fırsatçılık olmuş son zamanlarda :)

Neyse lafı çok uzatmak istemiyorum ancak bu adamlara bu kadar paraları kim veriyor yada gerçekten bu paraları alıyorlarmı?Fatih terim denilen soytarıyda söylüyorum sen zaten futboldan anlasaydın bu işten para yemiyor olsaydın bu adamlara milli takım maçlarını bile seyretmeyi yasaklardın.

Zamanında Yalçın Küçük hoca çok doğru söylemişti fatih terim futbolun f sinden bile anlamaz diye.

Selcuk bugün defansif anlamda cok cok iyidi. Hakkini teslim etmemiz gerek. Burak niye bukadar az kostu bilmiyorum. Belki FT dedi. Kontraya cikmak icin. Ama resmen yürüdü sadece anlamadim. Bizde firensiz kosuyor aslinda

Selcuk bugün defansif anlamda cok cok iyidi. Hakkini teslim etmemiz gerek. Burak niye bukadar az kostu bilmiyorum. Belki FT dedi. Kontraya cikmak icin. Ama resmen yürüdü sadece anlamadim. Bizde firensiz kosuyor aslinda

Defansif anlamda çok mu iyiydi? Maç boyunca rakibe 2 kez bastı o da adam yanındaydı ona top attılar mecbur bastı yoksa bi adam kovaladığını görmedim defansın çıkardığı topuda direk sağa sola gönderiyor adam olsun olmasın bumu defansa yardımcı olmak?

Selçuk sezona kötü başlamadı. Iyi bir Selçuk fark yaratır. Ama Burak gerçekten kötu bir futbolcu. Takımı eksik oynatıyor.

Bu arada Burak yokken Selçuk daha etkili oynuyor.

Defansif anlamda çok mu iyiydi? Maç boyunca rakibe 2 kez bastı o da adam yanındaydı ona top attılar mecbur bastı yoksa bi adam kovaladığını görmedim defansın çıkardığı topuda direk sağa sola gönderiyor adam olsun olmasın bumu defansa yardımcı olmak?

defansif anlamda iyi olmak sadece rakibe basmak degildir. Delikleri kapatti atilan toplari kapti.

Selcugun iyi oldugunu demem aman aman ama bugün iyidi

Bu kadar göze batmalarının sebebi aldıkları maaş. Mesela senede 1-1.5 milyon civarı kazansalar kimse oynadıkları oyunu iplemezdi. :)

selcuk toparladı. burak hep böleydi zaten, artık gidecegi günü beklemekten baska care yok.

cünkü burak gitmeden burak'ı kesecek bir santrafor almayacakları aşikar.

kilid ban bide adres verirse dayak

burak fena değildi ilk gol erken gelince tek başına 3 hollandalı arasında kayboldu

selçukda oldukça top çaldı

biri bu istatistiği paylaşsın da saçma muhabbetlere 1 dur diyelim

Selçuk bu sezon son iki sezona göre daha olumlu işler yapıyor bunu kimse inkâr edemez bence. Ama Burakı savunanın ağzına kürekle vuracaksın.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt