Selçuk İnan ve Burak Yılmaz! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan ve Burak Yılmaz!

Neyse bu yazıyı görelimde bundan sonra maçları gözümüzle seyredelim yoksa arkadaş gibi mundar olmayalım :D

kes

herkes selçuğu beğenmiş sen gözünle izle

van persieden aldığı top var rvp göğüsüne vurdu

sneijder aldığı top var onu zaten herkes hatırlar

birde ya 3.golde topu o aldı yada ondan önce atağa çıktığımız pozisyonda topu aldı

neyse uza şimdi herkes beğenmiş selçuğu gördüğün gibi

kes

herkes selçuğu beğenmiş sen gözünle izle

van persieden aldığı top var rvp göğüsüne vurdu

sneijder aldığı top var onu zaten herkes hatırlar

birde ya 3.golde topu o aldı yada ondan önce atağa çıktığımız pozisyonda topu aldı

neyse uza şimdi herkes beğenmiş selçuğu gördüğün gibi

İşte gözümüzle izlemek lazım onu diyorum :D herkesin beğenmesi istatistikleri boşa çıkartmaz eminim fatih terimin falanda çok hoşuna gitmiştir selçuğun ortaya koyduğu oyun, hatta hamza daha çok beğenmiştir. :D Ama göz var göz var işte ne yaparsın :D

Selçuk ve Burak ikisi de berbatlar. Zaten sürekli eleştiriyorum ikisini de birde milli takımdaki rezil hallerini görünce Galatasaray oyuncuları olduğu için utanıyorum. Selçuk bu sezon iyi falan oynamıyor. O kadar düşürdü ki seviyeyi orta saha oyuncusu nasıl oynar unuttu millet. Burak'ı hiç sevmedim zaten kulübe adım attığı güne lanet olsun.

selçuk iyiydi de burak da burada konuşulduğu kadar kötü değildi. görevini gayet de güzel yerine getirdi. olması gerektiği zaman, olması gerektiği yerdeydi. mesela ilk golde oğuzhan'a o kadar boş alan kalmasının sebebi burak'ın yaptığı doğru koşu. arda'nın attığı golde de durması gerektiği yerdeydi. normalde arda'nın yapması gereken burak'a pas vermekti. bomboş kaleci ile karşı karşıya kalacaktı. arda vurdu ve kalecinin hatasıyla gol oldu orası ayrı konu ama pas vermiş olsaydı burak %100'lük gol pozisyonu içinde olacaktı. neyse sonuç olarak burak da gayet iyiydi.

Selçuk a da Burak a da kimse laf etmesin burada suçlu teknik ve idari yönetimler malesef elimizde daha iyisi yok dolayısı ile kanserli hücre Selçuk ve Burak değil daha iyisini istemeyen ve alamayan Teknik ve İdari kurum ve kişilerdir,acilen ameliyat edikerek bu kanserli hücrelerden kurtulabilirsek aksayan bu iki organ yani Selçuk ve Burak ya iyileşecektir yada vücut dışarı kendiliğinden atacaktır.

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selçuk a da Burak a da kimse laf etmesin burada suçlu teknik ve idari yönetimler malesef elimizde daha iyisi yok dolayısı ile kanserli hücre Selçuk ve Burak değil daha iyisini istemeyen ve alamayan Teknik ve İdari kurum ve kişilerdir,acilen ameliyat edikerek bu kanserli hücrelerden kurtulabilirsek aksayan bu iki organ yani Selçuk ve Burak ya iyileşecektir yada vücut dışarı kendiliğinden atacaktır.

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Imkansiz gibi birsey bu, en azindan bu dönemde. Öyle bir hal aldi ki, bu iki herifin basbakan gibi dokunulmazligi var neredeyse bu ülkede. Medya zaten tamamen bu ikilinin arkasinda, hele hele Selcuk.

En kötü döneminde bile körükörüne savunuyorlardi medya da. Elestirenlerin sayisi cok azdi. Bize yani Galatasaraya gelince, bu ikili ne yazik ki bizim takimi yönetiyor. Hic umrumda degil kim ne derse desin, bu fikrimi degistirmez, bu ikili resmen ciftligin agalari. Bu hale gelmelerinde kimin emegi varsa, eger bizim de varsa, lanet olsun gercekten. Yüz vere vere adamlari nerelere getirdik.

Daha elestirileri bile anlamiyorlar, kendilerinin kötü oynadiklarini bile görmüyorlardi. Dörtlük dörtlük futbolcular ya ondan hic bir üst düzey takim bunlari almak istemiyor zaten. Cika cika Leicester ve West Ham cikiyor ortaya, tabi bu haberler de ne kadar dogruysa. Ünal baskana acik ara en cok kizdigim olay ne Hajrovic ne de Terim- "savasi", en cok kizdigim olay bu iki kankayi 2019'a kadar basimiza musallat etmesi. Baska herseyi anlarim ve bir nevi de göz yumabilirim ama bu iki herifin tabiri caizse (en az) bir sezon BOK gibi oynamalarina ragmen ZAM yaparak daha süresi olan kontratlarini daha da fazla uzatmasininin hic bir aciklamasi olamaz. Kontratlari uzatmasaydi 2016 da ikisinden de kurtuluyorduk yanilmiyorsam.

Bu sene de Buraki satmadilar ya artik kontrati bitene kadar katlanacagiz bu adama. Hic kimse de yedek oturt(a)maz, cünkü hemen "ama onlar evlatlarimiz", "ama onlar Türkiyenin en iyi oyunculari" "ama,ama,ama" diye ortaligi karistirirlar. Mancini ilk macinda Buraki oynatmadi Juventus'a karsi, orada biz puan alamasaydik hemen Burak Burak Burak diye üstüne geleceklerdi daha ilk mactan.

Artik bunlardan 2019'a kadar kurtulmak HAYAL den öte birsey bence sadece.

Bana göre cadı avı uygulanıyor iki oyuncuya karşı. Hollanda maçında herkez Burak'a sövüyor ama Ozzynin attığı golde nasıl bir çapraz koşu ile rakip stopere merkezden çektiğini konuşmuyor. Yine zor bir pozisyondan iyi bir gol vuruşu çıkarmışdı. Sinunda bir golde yazmayı bildi. Diğer yandan tamemen Aziz ve Balta gibi stoperlerin arasında kaynayan RVP. Selçuk yine bwğenilmeye başlaniyor, nedeni ise goller ile sezona başlaması...

Türkiye ve şu an maalesef bizdede tek sıkınti forvet hattında çeşitliliğinin olmaması. Geçen sene de aynı sıkıntiyı yaşadıkm Transfer dönemi forvet beğenmezken şimdi Niasse'nin iri dudaklarına bile muhtaç kaldık. Umut ve Burak çok benziyorlar bir birine. Bir sprinter, bir zeki ve teknik, bir kule gibi farkliliklar bulunması gerekiyor.

Son düzenleme:
Bana göre cadı avı uygulanıyor iki oyuncuya karşı. Hollanda maçında herkez Burak'a sövüyor ama Ozzynin attığı golde nasıl bir çapraz koşu ile rakip stopere merkezden çektiğini konuşmuyor. Yine zor bir pozisyondan iyi bir gol vuruşu çıkarmışdı. Sinunda bir golde yazmayı bildi. Diğer yandan tamemen Aziz ve Balta gibi stoperlerin arasında kaynayan RVP. Selçuk yine bwğenilmeye başlaniyor, nedeni ise goller ile sezona başlaması...

Türkiye ve şu an maalesef bizdede tek sıkınti forvet hattında çeşitliliğinin olmaması. Geçen sene de aynı sıkıntiyı yaşadıkm Transfer dönemi forvet beğenmezken şimdi Niasse'nin iri dudaklarına bile muhtaç kaldık. Umut ve Burak çok benziyorlar bir birine. Bir sprinter, bir zeki ve teknik, bir kule gibi farkliliklar bulunması gerekiyor.

Kim cadı avı uyguluyor yukarıda istatistik vermişiz işte bu maç için ve çoğu maçta benzer performanslar bunu görüyoruz ve söylüyoruz cadı avcısımı olduk?

Oğuzhan orada kendi pozisyonunu tamamen kendisi yaratıyor kendisine gelen topu çok doğru ve seri şekilde arda ile oynayıp diklemesine koşusunu gerçekleştiriyor yok burak çapraz koşmuşta bilmem neymiş ne alakası varsa.Burak anca ceza sahasında önünde kalan topa vurur başka hiçbir meziyeti yok ayağı sakat olmayan her insanda bunu yapabilir.

Selçuğa gelince konuşmaya hiç gerek yok zaten bildiğin leş bok çuvalından farkı yok sana göre iyi olabilir ama ben aldığı paraya göre konuşuyorum genelde o yüzden benim için yetersiz.

https://www.youtube.com/watch?v=fzs3g-8vwIo

adem renktas hakli

burak bilerek mi yapiyor bunu tartisilir ama o kosuyu yaparak sag stoperi olay yerinden alikoyuyor. tabi az evvel bahsettigim sag stoperin mal olmasini da hesaba katabiliriz. diger stoper de bos kafa topuna vuramayip sonra yerine zamaninda donmeyerek pozisyona yag surmus

https://www.youtube.com/watch?v=fzs3g-8vwIo

adem renktas hakli

burak bilerek mi yapiyor bunu tartisilir ama o kosuyu yaparak sag stoperi olay yerinden alikoyuyor. tabi az evvel bahsettigim sag stoperin mal olmasini da hesaba katabiliriz. diger stoper de bos kafa topuna vuramayip sonra yerine zamaninda donmeyerek pozisyona yag surmus

Bilerek yaptigini düsünmüyorum acikcasi :D Ama tesadüf iste ise yaradi ya sonunda önemli olani o.

Bilerek yaptigini düsünmüyorum acikcasi :D Ama tesadüf iste ise yaradi ya sonunda önemli olani o.

ya su da var misal orda cardozo gibi bi herif olsa hic bi kosu yapmaz belki o sag stoper oguzhanin kosu yolunu kapardi bilemeyiz

buragin hareketliligi pozitif bir sey ama golculugu ve pozisyon almasi harici hersey negatif tabiki

Kim cadı avı uyguluyor yukarıda istatistik vermişiz işte bu maç için ve çoğu maçta benzer performanslar bunu görüyoruz ve söylüyoruz cadı avcısımı olduk?

Oğuzhan orada kendi pozisyonunu tamamen kendisi yaratıyor kendisine gelen topu çok doğru ve seri şekilde arda ile oynayıp diklemesine koşusunu gerçekleştiriyor yok burak çapraz koşmuşta bilmem neymiş ne alakası varsa.Burak anca ceza sahasında önünde kalan topa vurur başka hiçbir meziyeti yok ayağı sakat olmayan her insanda bunu yapabilir.

Selçuğa gelince konuşmaya hiç gerek yok zaten bildiğin leş bok çuvalından farkı yok sana göre iyi olabilir ama ben aldığı paraya göre konuşuyorum genelde o yüzden benim için yetersiz.

Arkadaş videoyu altta paylaşmış. Burak ileride devamli sprintler atan bir oyuncu. Bunun topsuz oyunda takıma faydaları bulunoyor. Orda Burar Ozzynin önünü açiyor.

Sekcuk çok fazla para kazanıyor ama takımda

- en çok koşan
- rakibe en çok müdahale eden
- en çok key pass veren

Oyuncuydu takımda geçen sezon...

Son düzenleme:
Arda'nın Oğuzhan'a attığı pas sonrası şaşırmasına bakılırsa bilinçli yapmamış.Ayrıca Oğuzhan'ın yaptığı şu vuruşu ne Burak'ta ne Umut'ta gördüm.

Arda'nın Oğuzhan'a attığı pas sonrası şaşırmasına bakılırsa bilinçli yapmamış.Ayrıca Oğuzhan'ın yaptığı şu vuruşu ne Burak'ta ne Umut'ta gördüm.

Mac esnasinda bunu bende yazmistim. Ne Burak ne de Umut düsünemiyor topu kalecinin üstünden asirtmayi. Hele hele Umut, o kadar pozisyon harciyor ki sirf bu yüzden. Her zaman topu kaleciye nisanliyor birebir karsi karsiya kaldi mi. Carole daha ilk macinda mesela girdigi ilk pozisyonda topu kalecinin üstünden asirtip gol atmisti kamp döneminde.

Bizim iki forvetimizin aklinin ucundan bile gecmiyor topun dibine girip bu vurusu/asirtmayi yapmak. Hadi gecse bile teknik kapasiteleri buna ne kadar izin verir o da ayri bir konu, bilakis Umut icin gecerli bu.

Arkadaş videoyu altta paylaşmış. Burak ileride devamli sprintler atan bir oyuncu. Bunun topsuz oyunda takıma faydaları bulunoyor. Orda Burar Ozzynin önünü açiyor.

- en çok koşan
- en çok key pass veren

Neyse istatistikler yalan söylemez futbol jogging koşu ile oynanan bir oyun değildir onun için atletizmde birçok dal mevcut.bu oyuncu oynadığı mevki itibari ile mücadele eden ,yere yatan ve defansın çıkardığı toplarda topu saklayıp tutabilen bir oyuncu olması gerekir.

Selçuğun sana yaptığını söyleyim erman toroğlu çok güzel söylüyor çok güzel gözlemlemiş kaçak dövüşüyor sahada sürekli kamera kadrajında ancak rakiple en ufak bir mücadele yok top yağındayken suya sabuna bulaşmadan ya geri yada sağa sola atıyor topu zaten topu ayağından çıkaramayıp rakipten baskı yer ise kendisini yere atmaktan başka yapacak hiçbir şeyi olmayan beceriksizlikte bir adam.

Neyse bu kötü günlerde bu 2 çapsız hakkında konuşmayı çok fazla istemiyorum yorumlarına saygım var ancak tartışmak istemiyorum, bunları tartışacak bir zamanda değiliz tartışmaktan kaçtığımı sanmayın lütfen saygılar.

Son düzenleme:

- en çok koşan
- en çok key pass veren

Adem hep ayni laflar.. Futbol sirf istatistik degil.

Cok kosuyor diye bir futbolcu savunulur mu yahu? Duydugum en sacma seylerden biri de budur futbolda, tabiki bir önemli ama her zaman her zaman kosu mesafesi ile savunulmasi ne kadar mantikli ve dogru ki. O zaman koy oraya Ceyhunu, o daha fazla kosuyordu. Bu mu yani.

Rakibe en cok müdahele eden adam Selcuk mu? O istatisikler nasil tutuluyor veya nasil belirleniyor gercekten merak ediyorum. Hepimiz maclari izliyoruz, Selcuk ikili mücadelelerden kaciyor yahu resmen. Gözümüze mi inanacagiz yoksa istatistiklere mi?

Bu istatistiklerde bir bokluk var, cünkü gecen sezon bir kac macta sirf Selcuk'a dikkat etmeye caba gösterdim. Gördügüm de su: Diyelim Melo veya Hamit ya da bizden X birisi rakibi bozuyor, yani rakip ile mücadeleye giriyor. Rakip de bu girdigi mücadeleden sonra ayagindan topu asiyor cünkü bizimkiler onun dengesini bozdugu icin ya da topu tamamen kaybediyor ve topa ilk dokunan Selcuk oluyor.

O zaman Selcuk mu bu topu kazandi diye istatistiklere geciyor? Cünkü gercekten bir macta tam hatirlamiyorum simdi hangisi en az 4 tane yukarida anlattigim gibi "top caldi" Selcuk ve istatistikleride yüksekti ve o macta Selcuk öyle ahim sahim top kapmadi. Gercekten merak ediyorum bu istatistikler nasil tutuluyor.

Allahini seviyorsan roman yazma simdi cevap olarak :red:

Son düzenleme:
Adem hep ayni laflar.. Futbol sirf istatistik degil.

Cok kosuyor diye bir futbolcu savunulur mu yahu? Duydugum en sacma seylerden biri de budur futbolda, tabiki bir önemli ama her zaman her zaman kosu mesafesi ile savunulmasi ne kadar mantikli ve dogru ki. O zaman koy oraya Ceyhunu, o daha fazla kosuyordu. Bu mu yani.

Rakibe en cok müdahele eden adam Selcuk mu? O istatisikler nasil tutuluyor veya nasil belirleniyor gercekten merak ediyorum. Hepimiz maclari izliyoruz, Selcuk ikili mücadelelerden kaciyor yahu resmen. Gözümüze mi inanacagiz yoksa istatistiklere mi?

Bu istatistiklerde bir bokluk var, cünkü gecen sezon bir kac macta sirf Selcuk'a dikkat etmeye caba gösterdim. Gördügüm de su: Diyelim Melo veya Hamit ya da bizden X birisi rakibi bozuyor, yani rakip ile mücadeleye giriyor. Rakip de bu girdigi mücadeleden sonra ayagindan topu asiyor cünkü bizimkiler onun dengesini bozdugu icin ya da topu tamamen kaybediyor ve topa ilk dokunan Selcuk oluyor.

O zaman Selcuk mu bu topu kazandi diye istatistiklere geciyor? Cünkü gercekten bir macta tam hatirlamiyorum simdi hangisi en az 4 tane yukarida anlattigim gibi "top caldi" Selcuk ve istatistikleride yüksekti ve o macta Selcuk öyle ahim sahim top kapmadi. Gercekten merak ediyorum bu istatistikler nasil tutuluyor.

Allahini seviyorsan roman yazma simdi cevap olarak :red:

Yaw kardeşim bak benim görüdüklerimin aynısını sende görmüşsün o zaman biz başka selçuğu seyrediyoruz harbiden ben anlayamadım :)

Üst Alt