Selçuk İnan ve Burak Yılmaz! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan ve Burak Yılmaz!

Selçuk son iki senede o kadar berbat maç oynadı ki, tek maçlık performansları falan umrumde değil. Nefret ettirdi resmen. Burak da kazmalıkta yükseliyor giderek. Umut'la yarışır yakında.

Selçuk bu sezon çok iyi de ekürisini gönderdik adamın. Melo ile Selçuk en zor maçlarımızda bile voltranı oluşturuyorlardı. Burak'a gelirsek Umut'la birlikte takımda iki forvetin varsa geçen sezon sakatlandığında olduğu Burak deli gibi aranır. Umut adamı kanser eder.

kilid ban bide adres verirse dayak

burak fena değildi ilk gol erken gelince tek başına 3 hollandalı arasında kayboldu

selçukda oldukça top çaldı

biri bu istatistiği paylaşsın da saçma muhabbetlere 1 dur diyelim

Sen şu istatistiği bir çıkar ben dayak yemeye razıyım senden adreside yolluycam elim kolum bağlı bekliycem söz.

Konuyu açan arkadaş milli takımda hangi forveti ve hangi taktiği sahaya yansıtırdı keşke onu da söyleseymiş. Selçuk ve Burak hayranı değilim hatta fazlasıyla eleştiriyorum ama bir tane dahi kaliteli forvetimiz yok. Fatih Terim'in bizden gönderilmesini ne kadar savunsam da burada eleştirilecek bişey yok. Sen gelsen milli takımın başına sen de Burak ve Selçuk ile başlarsın kesemezsin. Oturduğun yerden sallamak kolay. Ota boka konu açmayın.

ikiside baya bildigin el fireni, selcuk bu gün yine dikkatle izledim, herzman yanindaki adama oynar, ki önemi yok sagdaki herifin baska opsiyonu yok iken, yinede ona oynuyor, ki selcuk yeterki top kaybetmesin, yanindaki herif kaybetsin tribinde. Seneri sevmem, ama cocuk sag cizgide iki oyuncu önünü ve yanini kesmis, ve hala selcuk ona topu veriyor.

Burak a gelince, hic gelmeye gerek yok, kendisini belli ediyor. Ingiliz Spikerler baya ilginc kelimler dedi bunun icin, türkleri düsünmek istemiyorum yine övmüslerdir.

söz mü

ama bulamıyorum işte istatistiği

mackolige göre Selcuk Inan tek bir top kapti, ve bir top kesti.

F. Oyuncu Poz. T.Kp. T.Ks. Uz. HvTp Faul Kur.
23 Volkan Babacan GK - - 2 1 - 4
2 Şener Özbayraklı DR 3 2 4 1 4 -
4 Serdar Aziz DC 2 2 6 1 - - S
3 Hakan Balta DC 1 3 8 - - -
18 Caner Erkin DL 4 3 3 2 - - A
16 Ozan Tufan DMC - 1 3 - 1 -
8 Selçuk İnan DMC 1 1 2 1 - -
5 Hakan Çalhanoğlu AMR 2 4 - - 2 -
7 Oğuzhan Özyakup AMC 1 3 - - - - 1 Gol Attı
10 Arda Turan AML 1 1 1 1 3 - 1 Gol Attı A
17 Burak Yılmaz FC 1 - 2 2 1 - 1 Gol Attı
21 Olcay Şahan 1 - - - - -
20 Volkan Şen 1 - 1 - 1 -
15 Mehmet Topal - - 1 - - -

F.Oyuncu Poz.T.Kp.T.Ks.Uz.HvTpFaulKur.
23Volkan Babacan GK--21-4
2Şener ÖzbayraklıDR32414-
4Serdar Aziz DC2261-- S
3Hakan Balta DC138---
18Caner Erkin DL4332-- A
16Ozan Tufan DMC-13-1-
8Selçuk İnan DMC1121--
5Hakan ÇalhanoğluAMR24--2-
7Oğuzhan ÖzyakupAMC13----1 Gol Attı
10Arda Turan AML11113-1 Gol Attı A
17Burak Yılmaz FC1-221-1 Gol Attı
21Olcay Şahan 1-----
20Volkan Şen 1-1-1-
15Mehmet Topal --1---

ben 3tane saydım başlıkta da yazdım

maçkolik sallamış

F. Oyuncu Poz. T.Kp. T.Ks. Uz. HvTp Faul Kur.
23 Volkan Babacan GK - - 2 1 - 4
2 Şener Özbayraklı DR 3 2 4 1 4 -
4 Serdar Aziz DC 2 2 6 1 - - S
3 Hakan Balta DC 1 3 8 - - -
18 Caner Erkin DL 4 3 3 2 - - A
16 Ozan Tufan DMC - 1 3 - 1 -
8 Selçuk İnan DMC 1 1 2 1 - -
5 Hakan Çalhanoğlu AMR 2 4 - - 2 -
7 Oğuzhan Özyakup AMC 1 3 - - - - 1 Gol Attı
10 Arda Turan AML 1 1 1 1 3 - 1 Gol Attı A
17 Burak Yılmaz FC 1 - 2 2 1 - 1 Gol Attı
21 Olcay Şahan 1 - - - - -
20 Volkan Şen 1 - 1 - 1 -
15 Mehmet Topal - - 1 - - -

Sağolasın kardeşim yaaa çok top kesti ve çaldı diyenlere gelsin :D Bi an ben başka maç seyrettim sandım :)

Ali Abi de ayni istatikleri vermis, iki tane top uzaklastirma, bir top kapma filan. ayni baya top kapti denince en az 4-5 aklima gelir, 1 tane de baya iyise, artik herkez bi yaya toure mis bizim haberimiz yokmus.

Yav adam faul yapmamış bak ilk msjlarda belirttim bir kere rakibe bastı o da adam yanındaydı adama attılar topu mecburen bastı yani mücadele namına en ufak birşey yokki faul yapsın :D

Üst Alt