Selçuk İnan ve Burak Yılmaz! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan ve Burak Yılmaz!

arda ve burak adlı hadsizler Hocayla kafa bulmak için şöyle bir video paylaşmıştı

Selçuk da şampiyonluk kutlamasnda burak ve ardaya kapak olsun diye sarı çizmeli Mehmet aga caldirmisti ..
Acaba bundan mi ?
Bundan dolayı da olur.Selçuk'un en sevdiği şarkıymış bu.Barışmak için hem bu şarkıyı hem de Karam'ı söylemişlerdi geçen senelerde..

Milli takımda caner,gökhan,burak,arda prim,takımı sabote etme derken beraber hareket ettiler ama selçuk bu tarafta yer almadı

referandumdada arda burak açık açık kampanya yaparken selçuk ve özellikle fatih hoca katılmadı

aralarıda açıldı selçukla diğerlerinin hocada selçukçu oldu teknik ekibe aldı falan ardada özür dileyip bunlara yanaştı tekrar eski gücü kalmayınca hoca nasıl affetti hadi affetti niye başımıza sardı bunu tekrar onuda anlamadım) burak dönemedi özür dilemedi

ardayla selçukta o kadar seneye rağmen küsmüş ardanın ilk floryadaki antrenmanında barışmışlar zaten uzun sürmüş yine barışmaları arda bize gelmese barışmazlardı galiba

burakta geçen siyasi fikrimi o dönem söylemem yanlıştı içimizde yaşamamız lazımdı gibisinden şeyler söylemiş

yakında buraktanda hocaya bi özür geliyo gibi

Milli takımda caner,gökhan,burak,arda prim,takımı sabote etme derken beraber hareket ettiler ama selçuk bu tarafta yer almadı

referandumdada arda burak açık açık kampanya yaparken selçuk ve özellikle fatih hoca katılmadı

aralarıda açıldı selçukla diğerlerinin hocada selçukçu oldu teknik ekibe aldı falan ardada özür dileyip bunlara yanaştı tekrar eski gücü kalmayınca hoca nasıl affetti hadi affetti niye başımıza sardı bunu tekrar onuda anlamadım) burak dönemedi özür dilemedi

ardayla selçukta o kadar seneye rağmen küsmüş ardanın ilk floryadaki antrenmanında barışmışlar zaten uzun sürmüş yine barışmaları arda bize gelmese barışmazlardı galiba

burakta geçen siyasi fikrimi o dönem söylemem yanlıştı içimizde yaşamamız lazımdı gibisinden şeyler söylemiş

siyasi fikrini söylemekten ziyade propaganda yaptı ceremesini çekti

siyasi fikrini söylemekten ziyade propaganda yaptı ceremesini çekti
O dönemde propaganda yapıp kısa vadede kazandım zannedenler uzun vadede kaybedenler oldu/olucak

ki o dönem kampanyaya terimi katmaya çalışmalarına rağmen hocanın katılmaması herkesin yapabiliceği bişey değildi helal olsun diyorum milli takımdanda bu yüzden gönderildi

Bir el öpmesi yeter. Arda daki gibi.

O dönemde propaganda yapıp kısa vadede kazandım zannedenler uzun vadede kaybedenler oldu/olucak

ki o dönem kampanyaya terimi katmaya çalışmalarına rağmen hocanın katılmaması herkesin yapabiliceği bişey değildi helal olsun diyorum milli takımdanda bu yüzden gönderildi

Dogru, Ahmet Cakar adli oc Fatih hocayi da bu kirli isin icine sokmaya calisiyordu. Neyse ki hocamiz oyuna gelmedi

burak yılmazın kalpten bir takıma bağlı olduğunu düşünmüyorum
Hangi kulüp milyonları dökerse o takımlı olmak kadar normal bişey yok. Hele ki altyapıdan gelen bi vefa duygusu yoksa. (Burak Antalya altyapısı)

He aynı parayı iki kulüp verir tercih esnasında sempati duyduğu kulübe gider.
İlerde paraları çatur çutur yerken gülüp geçer bunlara, Burak’tan hoca olmaz zaten o yüzden bi camiaya yaranmasına da gerek yok.

Diğer yandan Durum şu ki gerek Galatasaray’dan gerekse eskiden Beşiktaş’tan nasıl gönderildiği bariz. Kimseye minnet borcu da yok, bizdeyken parasını kazandırıp aslanlar gibi Çin’e gitti. Bak şimdi bi tane Kolombiya çingenesinin antrenmanda düz koşu haberleriyle mutlu oluyoruz.

Hangi kulüp milyonları dökerse o takımlı olmak kadar normal bişey yok. Hele ki altyapıdan gelen bi vefa duygusu yoksa. (Burak Antalya altyapısı)
He aynı parayı iki kulüp verir tercih esnasında sempati duyduğu kulübe gider.
İlerde paraları çatur çutur yerken gülüp geçer bunlara, Burak’tan hoca olmaz zaten o yüzden bi camiaya yaranmasına da gerek yok.
Durum şu ki gerek Galatasaray’dan gerekse eskiden Beşiktaş’tan nasıl gönderildiği bariz. Kimseye minnet borcu da yok, parasını kazandırıp aslanlar gibi Çin’e gitti. Bak şimdi bi tane Kolombiya çingenesinin antrenmanda düz koşu haberleriyle mutlu oluyoruz.
tamam yani burağa iyi galatasaraylı diyemeyiz sen ben daha iyi gsliyizdir :D

Üst Alt